IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 11th February 2008, 12:16
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Здравейте малко си пообърках диетата щях да правя 5 зеленчуци 5 протеини но направих 3 протеини и 2 дена ям салати но сега да минат 5 и наново 5 протеини да се надяваме че не е много лошо. какво ще кажете
Отговори с цитат
  #512  
Стар 11th February 2008, 15:01
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Момичета аз минавам на НВД. Нещо без зеленчуци не става. Със зеленчуци се чувствам по добре. Пак ще спазвам Пиер само че по 2 или 3 дена. Без зеленчуци не ми е комфортно. Може би ще е по бавно отслабването какво ще кажете???
Отговори с цитат
  #513  
Стар 11th February 2008, 16:47
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Момичета, доколкото разбрах във втора фаза ядете салатите без мазнина (олио, зехтин). Искам да ви питам, в 3-та фаза на диетата, когато правите само 1 ударен ден на месо, през останалите дни от тази фаза пак ли салатите са без олио.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #514  
Стар 12th February 2008, 01:01
rozovobebe84 rozovobebe84 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: гр.Варна
Мнения: 24
По подразбиране

Ето ме и мен не съм минавала доста отдавна,но бързам да съ пофаля,днес ми е шести ден и съм -4.800кг. много съм доволна то диетката,чувствам се много добре.Абе от време на време ми се яде сладко та съ не трай.
__________________
КОЙТО ПЕЕ ЗЛО НЕ МИСЛИ!Я ДА ВЗЕМЕМ ДА ПОПЕЕМ!
Отговори с цитат
  #515  
Стар 12th February 2008, 14:00
Минчето Минчето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от walk
Момичета аз минавам на НВД. Нещо без зеленчуци не става. Със зеленчуци се чувствам по добре. Пак ще спазвам Пиер само че по 2 или 3 дена. Без зеленчуци не ми е комфортно. Може би ще е по бавно отслабването какво ще кажете???
walk, и аз превключвам на нвд.
При мене не стига, че ударният нямаше абсолютно никакъв ефект (а си имам да свалям), ами се и разболях!
Мисля, че е от липсата на витамини и мазнини. (Повечето витамини са масно-усвоими и дори на таблетки няма ефект, ако не се приемат с мазнини)
Просто зеленчуците поне са много необходими. Замислям се, дали да не включа и плодове дори. Вярно, че няма да отслабна толкова, но предпочитам да съм здрава...
Отговори с цитат
  #516  
Стар 12th February 2008, 14:08
walk walk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Минчето и на мен кожата на ръцете взе да се лющи, на пръстите. Затова реших че ще ям зеленчуци, месо, млечни. яйца, да се надяваме да има ефект. Все пак ходя 4 пъти на фитнес и пия Л карнитин. Имам още 5 кг. Мисля че за 2 месеца с този режим на хранене ще успея. И все пак от време на време пия и вино но не мисля да го спирам чувствам се добре на този режим
Отговори с цитат
  #517  
Стар 12th February 2008, 16:58
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ох, мацки, голямо омазване падна при мен тия дни.. ..ама ще се стягам пак ..
Сега активно търся спортно екипче за фитнес. Има един проблем обаче..... Четох, че, когато си на високобелтъчен режим, се препоръчват чести и краткотрайни тренировки...- т.е. всеки ден (че и по няколко пъти на ден) по половин час не особено силови упражнения. Опасничко било да се прекалява с продълйителността на тренировката. Аз едва ли ще откарам 3h във фитнеса (при положение, че за цял живот ми се събират малко повече от толкова ), но все пак едва ли ще мога да ходя всеки ден.
Вие как се справяте със спорта? Може би вкъщи да подскачам през останалото време (не нон стоп... , но поне в дните, в които няма да ходя на фитнес...). А и като се поприведа малко във форма (с цел минимално изплискване на вода от басейна ), ще да тръгна и на плуване..(това вече много го обичам )

П.П. На отказалите се от Дюкан..., успех с новите режими, момичета! Важното е да се чувствате добре , отслабване винаги ще има, когато ги има волята и желанието!!!!
Отговори с цитат
  #518  
Стар 12th February 2008, 18:30
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

днес явно задържам вода , щото съм изпила към 2л до сега , а не ходя толкова често да пишкам

иначе се старая още с ликвидирането на тия пусти 4кг. голям зор
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #519  
Стар 13th February 2008, 08:36
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Izabo,препоръчвам ти всичко друго но не и подскачане,защото има вероятност да си изсипеш бъбреците.Това съвсем сериозно го казвам,защото при диета тъканта която ги държи отслабва и се получава това изсипване, което е необратимо.
Отговори с цитат
  #520  
Стар 13th February 2008, 11:53
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Минчето
walk, и аз превключвам на нвд.
При мене не стига, че ударният нямаше абсолютно никакъв ефект (а си имам да свалям), ами се и разболях!
Мисля, че е от липсата на витамини и мазнини. (Повечето витамини са масно-усвоими и дори на таблетки няма ефект, ако не се приемат с мазнини)
Просто зеленчуците поне са много необходими. Замислям се, дали да не включа и плодове дори. Вярно, че няма да отслабна толкова, но предпочитам да съм здрава...
Хапвай си плодове спокойно до 14ч. няма да имаш проблем.Аз даже ям и преди лягане, ако по късното ми се прияде нещо. Не забавя толкова + това са полезни за организма. Не забавят колкото 1 вафла или т.н. И аз се старая да хапвам само плодове/зеленчуци/месо под всякакви форми и съм много доволна да ти кажа. Даже доста често си позволявам и шоколад поне 1 път в седмицата. На 23ти ще се тегля и ще кажа какъв е резултата, но това ми се вижда един от най-разумните режими и най-разнообразните. Успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.