IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th August 2008, 13:09
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

много сте мили и сладки всички :P много ви благодаря за куража и поткрепата искам само да питам по какво ще разбера ,че от кариес вече е пулпит?но утре съм на зъболекар и ще видя какво ще стане,защото както има една българска поговорко"Страх лозе не пази"!но трябва да отида задалжително,че така само се притеснявам,а пак иначе да минава и заминава :P
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th August 2008, 14:14
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Ти няма как да разбереш, но зъболекарят ще разбере. Не мисли за това, а и в краен случай, наистина може да си поискаш упойка. Някои зъболекари отказват да слагат упойка, ако не е дълбок кариес, други слагат при всякакви. Успех, надявам се да не те боли!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th August 2008, 21:29
olqlq olqlq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 151
По подразбиране

благодаря ви сърдечно :P аз знам,че упойката много боли но ще видим,какво ще стане
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th September 2008, 20:39
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от olqlq
НА 22 СЪМ,НО ДО ТОЗИ МОМЕНТ НИКОГА НЕ МИ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА ХОДЯ
евала!
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th September 2008, 00:51
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Наистина е хубаво, явно просто си имаш здрави зъби, щом си на 22 и не ти се налагало да ходиш на зъболекар.Аз от малка имам проблеми, почти всички зъби са ми умъртвени, имам коронки и т.н. Искам само да те успокоя,че в днешно време има много добри зъболекари, при които можеш и да не усетиш никаква болка.Преди 3 седмици си бях в Бг и умирах от ужас,че трябва да ходя на зъболекар, но за щастие не усетих никаква болка.Просто жената си беше професионалиста, два зъба ми умъртви(не наведнъж), но ми слага упойка и не усетих абсолютно никаква болка, щях да заспя на стола Като се сетя предишната ми как ме мъчеше, лошо ми става, затова потърси професионалист, поговори преди това с него, кажи че искаш упойка, за кариеси също слагат и да знаеш, че поставянето на упойката не боли.Успех!
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПЛОМБИТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.