IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th June 2006, 18:00
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране Помогнете...

Другия месец мисля да си коригирам носа в Нефертити при Емил Георгиев,но все още не съм се решила окончателно.Страх ме е изключително много.Аз съм на 17год и не мисля да казвам на родителите си те и без това не живеят с мен.Знам че разликата ще е голяма,но тожа не ми е проблема.Интересува ме дали боли много?АЗ предпочитам пълна упойка и се чудя дали ще усещам нещо по време на операцията?Като изляза от упойката много ли ще ме боли и веднага ли ще имам кръвоизливи и синини?Колко време ми е нужно да се възстановя напълно?Първите дни ще мога ли да правя всичко или ще трябва да лежа??Моля помогнете ми няма кого да питамБлагодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th June 2006, 19:02
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Здрвей.Няма нищо страшно.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th June 2006, 20:22
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

не се притеснявай всичко ще мине успешно и ще се радваш на едно хубаво носле,аз също имам правен нос и няма нищо страшно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th June 2006, 21:28
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Единственото , в което не съм сигурна е дали ще те оперират без присъствието на родителите ти, при условие,че си непълнолетна. Трябва да провериш!Да не стане така, че като отидеш и те регистрират в клиниката- видят личната карта и...
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th June 2006, 21:31
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета, тя е на 17 и явно няма никой до себе си...как така няма страшно...абе девойче, защо просто не почакаш да пораснеш, и тогава да вземаш такива решения за здравето си...не ми се сърди...ти си уплашена, и с право. Ако попаднеш на верния доктор добре, но си малка във всички случаи. Той трябва да е луд да те оперира без придружител, това е опасна операция, как без родител ...Не разбирам...Аз не бих отишла. Не е въпрос на страх, а на безопасност. Ако стане нещо, момиченце, на кого ще разчиташ???
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th June 2006, 08:49
SexyLady SexyLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 34
По подразбиране

мисля, че без съгласието на родителите ти няма право да те оперира а и не е редно.Най-добре поизчакай още година -две, пък може и да размислиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th June 2006, 10:57
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Момичета, тя е на 17 и явно няма никой до себе си...как така няма страшно...абе девойче, защо просто не почакаш да пораснеш, и тогава да вземаш такива решения за здравето си...не ми се сърди...ти си уплашена, и с право. Ако попаднеш на верния доктор добре, но си малка във всички случаи. Той трябва да е луд да те оперира без придружител, това е опасна операция, как без родител ...Не разбирам...Аз не бих отишла. Не е въпрос на страх, а на безопасност. Ако стане нещо, момиченце, на кого ще разчиташ???
Тя е напълно права... Ако го направиш, един ден може много да съжаляваш за това. ПОМИСЛИ МНОГО ДОБРЕ
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th June 2006, 11:10
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Защо не изчакаш още 1-2години, обмисли хубаво нещата, и тогава предприемай такава стъпка, а и тогава няма да ти трябва съгласието на родителите. Но ако си го решила сега и като си под 18 от друга страна е хубаво те да знаят, а също и да се запознаят с хирурга
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th June 2006, 12:56
Julet Julet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез ICQ до Julet Изпратете съобщение чрез AIM до Julet
По подразбиране :)

Аз другия месец мисля да ходя също в " Нефертити " , но само на консултация...
Хайде заедно.... Пиши ми на лични...
__________________
Не е богат този, който има, а този който дава !!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th June 2006, 12:56
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

миличка, при всички положения трябва да има някой до теб, особено първите дни.моите родители също не знаеха нищо но аз бях на 23 все пак.всъщност никой не знаеше, даже доктора ме закара с колата си до мястото където отседнах в Сф.като не живееш с родителите,с кой тогава??трябва да имаш някой да разчиташ,повярвай ми.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.