IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th October 2004, 22:17
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ей, момичета, гледайте по-весело на живота Mariposa, сметни калориите от едно парче торта на колко минутки секс са равни?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th October 2004, 08:26
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th October 2004, 14:30
biskvitka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране моят сос за спагети

Здравейте. Правя един много прост и нискокалоричен сос за спагети. Тайната е в качествените продукти. Пасирам сурови, и по възможност пресни, градински домати, смесвам ги с натрошено сирене и няколко капки зехтин, може да се добави и чесън (на прах, ситно нарязан зелен). Сол не слагам, защото сиренето, колкото и да го изкисвам, все е солено за моя вкус.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th October 2004, 12:35
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Марипоса- макар и да си с толкова прекрасен аватар, ще си позволя да ти кажа че говориш глупости.

Хайде замисли се какво съдържа обикновенната торта, колко захар и масло и сметана. Сега погледни какво съдържа тази торта и тогава направи сравнението.

Все пак ако искате да няма никакви калории пийте вода. Но аз си мисля, че макар и малко все още са останали жени, които не са анорексички.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th October 2004, 09:25
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Льофи, много мило, благодаря
Сега вече знам, че не си падаш по анорексички. Сега и аз може да си сложа снимка под името
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тънкаталияторти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.