IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2007, 21:16
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране Черешова диета

Здравейте....искам да ви попитам какво мислите за черешовата диета ? Дали е добра идея и едновременно с това ефикасна за сваляне на кг? Някой изпробвал ли я е? Ще се радвам да дадете своето мнение...Аз лично съм чувала че много помага за изчистването на организма и за свалянето на излишните кг, а и за тена на кожата
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2007, 21:48
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

didi_sladka, може ли само да напишеш диетата .
Ще ти бъда много благодарна !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2007, 22:50
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

имам познат, който си направи нещо на крака, а беше пълен и доктора му беше казал че трябва да отслабне доста, за да не си натоварва крака и така този мой приятел прави черешовата диета - само череши и чай, ма не знам колко дни, отслабна наистина много, сори че не давам подробности, ма то беше отдавна и не се сещам, само знам че беше мн доволен от резулатата, ако знае някой повече да пише. че то сега е момента за тази диета
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2007, 23:01
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Охх да, сега е момента ! И за съжаление сега ми трябва доста бързо(1месец горе-долу) да смукна малко килца(около 4-5 ).
И сега си търся някаква диетка. Може и по-жестока да е, но наистина ми се ще да смъкна тея килца !

Вижте няколко неща, които намерих .
И за тази ли става въпрос. Защото не ми се вярва с тази диета да се смъкнат килцата .
Или за ето тази имате предвит . Тя ми се стръва мааалко по-строга и май по- ще има резолтат .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th May 2007, 01:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Майка ми преди години откара около 40 дни само на череши и вода. И отслабна много. След това направи едномесечно стриктно захранване. Само по време на него си върна една трета от свалените килограми.
Извод: ако не я правиш по медицински причини, заради високо кръвно например, въпросната диета е глупост.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th May 2007, 01:19
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Майка ми преди години откара около 40 дни само на череши и вода. И отслабна много. След това направи едномесечно стриктно захранване. Само по време на него си върна една трета от свалените килограми.
Извод: ако не я правиш по медицински причини, заради високо кръвно например, въпросната диета е глупост.
Хмм май си права! То организма ти като свикне само на череши, то после всичкооо, което хапнеш ти се лепи !
Ама пък тази втората диета дето я пратих не е само с череши . Не знам, аз не съм особено вежа в тази област(въпреки, че съм вманиечена на тема: диети, килограми и калории ).
Но за ЗДРАВОСЛОВНО, мисля си, че знам, ама май нищо не знам .

"Който много говори, нищо не прави"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th May 2007, 01:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам, аз плодовете съм ги изключила тотално, така че по- добре да не се изказвам, ама за мен има ли плод, не ми го хвали
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th May 2007, 01:46
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не знам, аз плодовете съм ги изключила тотално, така че по- добре да не се изказвам, ама за мен има ли плод, не ми го хвали
Ох знаеш ли, и аз ги бях изключила. Ама пак ги включих .
Ама аз сега съм решила и всякакви млечни продукти да стра да ям и да стана пълна вегетарианка. Аз от много време не ям месо, но млечни продукти не съм яла от около месец и половина(с изключение на един път, преди около половин месец, когато ядох баница със сирене) и се чувствам ОК .
Но и плодовете да спра .... То почти нищо не ми остава за ядене.. А пък хлябове, спагеи и такива тестени неща не ми се иска да ям .
Та сега стъм на: соево мляко, плодове, зеленчуци, риба и маюонез хапвам също , ама ниско калорична . ОО, да и мноого мед и от време на време sirop d'
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th May 2007, 01:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Защото по принцип не обичам плодове, а и никак не ми се вписват в НВД
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th May 2007, 02:01
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Защото по принцип не обичам плодове, а и никак не ми се вписват в НВД
Ахааа, сега ми стана ясно ! Де и аз да не обичах плодове .
Ама ниЙ дай да спре да спамим в темичката на Диди, че да не ни се разсърди .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Черешовадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:40.