IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd October 2010, 18:57
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране Какво ви е мнението за липусукция на корем?

Предстои ми мамологична операция след която ще се наложи да се сложат импланти.От известно време се чудя така и така ще ме приспиват,а този корем ме дразни страшно много дали да не комбинирам нещата.Мамолога като си свърши работата плстика освен импланти да ми поизсмуче и мазнинките.
Преди години съм си правила ултразвукова липусукция на бедра и"банани"-областа под дупето.Тогава ми я прави И.Стоянов и може да се каже ,че съм доволна.Но впоследствие дали от това или и аз не знам какво-/последва и второ раждане/ почнах да трупам от вътрешната част на краката и корема.от липусукцията на Стоянов съм доволна,нямам неравности и асиметрия...............,но доколкото прочетох при корем е по-особенно.
Заслужава ли си да пробвам...........,страх ме е после да не почна да трупам някъде другаде.В момент не съм пълна имам само корем,спазвам режим на хранене,спортувам ,но корема не помръдва.
Имам проблем със щитовидната жлеза и предполагам ,че тези мазнини концентрирани именно там се дължат и до голяма степен на това.
Ще съм благодарна за всички съвети,препоръки ................ .

Надявам се и пластика и мамолога да се напаснат ,за да мога да направя успоредната консултация.Но до тогава ми се ще да съм подготвена.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd October 2010, 23:08
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Аз не разбирам много, но на корем не се ли прави абдоминопластика?
Защото ако направиш липосукция и ти източат мазнинките, после кожата няма ли да увисне?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd October 2010, 22:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Може би зависи все пак колко има да се премахва, каква е еластичността на кожата и какъв ефект се търси....но се прави и само липосукция на корем със сигурност !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th October 2010, 15:07
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Оф и за вече се шашнах и се чудя кое за предпочитане само липо или абдоминопластика.
Абдоминопластиката включва ли липосукция или тя си е отделно.
Дано по-бързо направя консултация ,че вече не мога да спя само за това мисля!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2010, 13:43
oofie oofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Може да се направи само липосукция, стига да не се източват много мазнини и кожата да е еластична.
Казахте, че сте сдобра фигура, така че предполагам няма да се наложи махането на много мазнини.
Липосукцията като цяло се прави не за отслабване, а за скулптуриране на фигурата.
И аз винаги съм имала корем, паласки и широки колене, които не се повлияваха от никакви упражнения и диети.
Направих си корекция на тези места и резултата е следния:
- колене - перфектно слаби и добре оформени. За 4-5 години не са мръднали!
- паласки - силуета ми се прибра значително и вече няма какво да "пощипвам" там. Естествено като напълнея 3-4 килца и започват и паласките да се уголемяват. Така, че теорията, че нявсякъде другаде се пълнее, само не на изсмуканото място не е вярна!
- корем - като цяло намаляха подкожните мазнини, но съм много далече от мечтаното коремче. Истината е че се изискват много мазила, козметични процеури и упражнения, за да бъде тази зона в прилична форма (поне при моята структура е така). Хубавото е, че като цяло изпъкналата мазнина на долната част на корема вече я няма и положението е много по-добре в сравнение с перди
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th November 2010, 22:32
Екатерина Проданова Екатерина Проданова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

оофи ,замислила съм се за липо на колената.имам на корема и болката беше ужасна.заедно ли ги прави?болеше ли много?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st November 2010, 06:52
rosana rosana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: България
Мнения: 7
По подразбиране липо на корем

Днес е втори ден след поредната ми липосукция - този път на корем и паласки.Много боли!Всяко помръдване ми коства адски болки.Имам огромни отоци.Крепи ме мисълта, че след 10-на дни отново ще констатирам ползата от липото.
__________________
Какво му трябва на човека - да си поплачеш понякога на разбиращо рамо,
да се опреш на ръката приятелска-
и това е достатъчно само
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st November 2010, 09:24
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

А предишната на кои части беше? Аз имам на краката - брич, задна част на бедра, колена и не мога да кажа, че болката е била много силна. Най-чувствителна е зоната на колената, но пак е поносимо. Всъщност по-досадни ми бяха оттоците, първите дни не можех да си сгъна краката и едва успявах да си обуя ботите, за да отида на работа.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st November 2010, 16:31
Екатерина Проданова Екатерина Проданова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране Re: липо на корем

Цитирай:
Първоначално написано от rosana
Днес е втори ден след поредната ми липосукция - този път на корем и паласки.Много боли!Всяко помръдване ми коства адски болки.Имам огромни отоци.Крепи ме мисълта, че след 10-на дни отново ще констатирам ползата от липото.
росана,минала съм през този ад.аз бях десет дни най вече в леглото.на 6 месец още ме болеше корема.кой те прави?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd November 2010, 22:09
rosana rosana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: България
Мнения: 7
По подразбиране lipoto na korema

Преди това правих вътрешна част на крака и бричове.Болката тогава съ що беше жестока.Но след 3-4 ден вече е по-поносима.Аз също основно в леглото прекарвам времето си, защото, нито мога да се надигна, нито да легна без чужда помощ, а да не говорим, ако трябва да обувам чорапогащник или обувки.Не мога да се сгъна от болка.Личният ми хирург е Д-р Владимиров от Хигия.Много съм доволна от него и занапред ще му се доверя, защото не мисля да приключвам до тук.След 2 седмици ще правя ръце и предна част на крака.Докторът каза, че след като ще правя други зони, може и през 2 седмици.До тогава коремът няма да ме боли толкова , но предполагам болката в ръцете ще бъде голяма и пак няма да мога да се обслужвам известно време.
__________________
Какво му трябва на човека - да си поплачеш понякога на разбиращо рамо,
да се опреш на ръката приятелска-
и това е достатъчно само
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквовимнениетозалипусукциянакорем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:01.