IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 20th August 2013, 22:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

За всяка операция се изискват кръвни изследвания,но хирурга дава бланка с нужните такива,ако не се правят в клиниката.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #512  
Стар 21st August 2013, 15:47
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
За всяка операция се изискват кръвни изследвания,но хирурга дава бланка с нужните такива,ако не се правят в клиниката.
Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ... за другото лято дано да съм се издокарала , чудя се дали има вариант да направя липофилинг и да сменя имплантите на гърдите едновременно, дали ще се навие Стоянов и ако се навие прави ли отстъпки
Отговори с цитат
  #513  
Стар 22nd August 2013, 12:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ... за другото лято дано да съм се издокарала , чудя се дали има вариант да направя липофилинг и да сменя имплантите на гърдите едновременно, дали ще се навие Стоянов и ако се навие прави ли отстъпки
Но той ще те пита дали си слагала скоро филъри,трябва да е резорбирано всичко.3 е доста добро число,може и с 2 пъти да си доволна При мен са налагаше повече пъти,защото устата ми беше мега зле след ръцете на николай георгиев.Не можех да задържам мастни клетки в дясната страна,защото имаше множество сраствания и наранявания.И положението беше доста криво и несиметрично.Дори сега има някои места за доизпипване но ще коригирам заедно с процедурата за стволови клетки.
Да,можеш.Аз така направих първия път при него и непременно му кажи,че искаш няква отстъпка.Ако не си направиш "устата" той нищо няма да каже,нали е бизнесмен все пак ..хаха.Аз го питах за отстъпка като ми сменя имплантите и прави устните,но да ти кажа честно не помня колко беше.Не повече от няколко стотин евро,но пак е нещо,нали?!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 12:57
Отговори с цитат
  #514  
Стар 23rd August 2013, 13:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря Мариса ! Вече нямам търпение да си направя липофилинга , но доколкото се познавам , поне три пъти ще го правя ...
Тунинг ти и в някои други работи ако си такава ненастисница, направо не ми се мисли
Страстна, ненаситна с големи гърди и устни , аз ще излизам от тая тема, че тук стана много горещо
Отговори с цитат
  #515  
Стар 29th August 2013, 08:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тунинг ти и в някои други работи ако си такава ненастисница, направо не ми се мисли
Страстна, ненаситна с големи гърди и устни , аз ще излизам от тая тема, че тук стана много горещо
Аре стига простотии и в тая тема,?!!!!!!!!!!Аман от лигавщини,пффф
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #516  
Стар 29th August 2013, 10:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Нали ти бях безразличен, защо тогава след вчерашният спор, сега се чудиш в коя тема да ме наклепеш ?! Видно е, че нямаш грам чувство за хумор, но за сметка на това яда и злобата са ти в излишък. Това съм го писал не за теб, така че какъв ти е проблема ? tyning е готина мацка и ще и го казвам по какъвто си искам начин и където аз реша !!!
Отговори с цитат
  #517  
Стар 29th August 2013, 14:11
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Нали ти бях безразличен, защо тогава след вчерашният спор, сега се чудиш в коя тема да ме наклепеш ?! Видно е, че нямаш грам чувство за хумор, но за сметка на това яда и злобата са ти в излишък. Това съм го писал не за теб, така че какъв ти е проблема ? tyning е готина мацка и ще и го казвам по какъвто си искам начин и където аз реша !!!
АБЕ ПИЧ,ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ? Не можеш ли да четеш?ПРЕСТАНИ С ТЪПИЯ СПАМ,ако имаш да казваш нещо на някой го прави на друго място,а не всички останали да са длъжни да те четат,сега разбра ли вече,че го обясних като на дете?
Форумът не твой,че да правиш квото си искаш в него,длъжен си да се съобразяваш!приеми го,че хората не ги вълнува всичо,което мислиш и изливаш по една или друга причина,тцтцтцц.Толкоз подробно да се налага да го обяснявам,нямам думи просто..Тва място тотално пропадна,затва са останали такива спамаджии....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th August 2013 на 14:15
Отговори с цитат
  #518  
Стар 29th August 2013, 14:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Негативната енергия, която генерираш ще ти съсипе здравето, а също влияе негативно и на околните !
Бори се с тези емоции и не ги допускай, казвам ти го за твое добро !
Отговори с цитат
  #519  
Стар 29th August 2013, 15:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Негативната енергия, която генерираш ще ти съсипе здравето, а също влияе негативно и на околните !
Бори се с тези емоции и не ги допускай, казвам ти го за твое добро !

Вземи прочети кво написах пак,а не ми се прави на психолог,не ти се Удава.Кое е добро за мен, ти си никой да казваш!
То на такива като теб май наистина не трябва да се обръща внимание,ще си взема поука
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th August 2013 на 15:37
Отговори с цитат
  #520  
Стар 4th September 2013, 19:24
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Интересно ми е да разбера , дали след липофилинг е възможно да се поставя филър , как мислите ? Мисълта ми е такава , да речем ако се получат неравности , несъразмерности от липото може ли да се ползва филър като алтернативен вариант
/временен/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:26.