IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th October 2005, 14:24
mitkos mitkos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 2
По подразбиране Малките тайни на руските Военновъздушни сили :)))

Малките тайни на руските Военновъздушни сили за влизане във форма По голяма смешка от тази статия не бях чел скоро

Ден 1
Закуска:
кафе
Обяд:
2 яйца+1 домат
Вечеря:
200 гр. червено месо+ зелена салата
---------------------------------------------------------

кафе - 1гр мазнини, 1гр въглехидрати = 9+4 = 13 cal.
2 яица - 14гр мазнини, 14гр протеин = 126+56 = 182 cal.
1 домат (50гр.) - 2гр. въглехидрати = 8 cal.
200 гр. червено месо 40 гр. протеин, 10 гр. мазнини = 160+90 = 250 cal.

Общо за деня: 450 cal. , 215 от които са от мазнини, бавно усвоими и бавно отделящи енергия.

При 30 мин. тренировъчен полет със симулация на въздушен бой в, който самолета често влиза в претоварване 6-8G (т.е ако ръката ти тежи 10кг при това претоварване тя тежи 80кг си представете какво усилие е нужно за да я подместите с 10см.) пилотите губят по 5-6кг след всеки полет.

Вероятно въздухът в Русия е доста калоричен иначе физически не би било възмжно един пилот да преживее полет.

Евала на специалистите от сайта
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th October 2005, 15:48
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Абсолютна глупост. Поредната що се касае за диетите. Абсолютно прав си че с тези калории не може да се задоволи и професионален щангист свалящ килограми преди състезание...

Ама карай, аз вече съм се отказал даже да размишлявам върху безсмислиците на тези писания.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th October 2005, 18:36
mitkos mitkos не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 2
По подразбиране

За разсъждение пот тези теми и дума не може да става. Имам поглед и върху двете дисциплини (пилотиране и диети) и ми стана забавна комбинацията

Преди време в Кореа ако не се лъжа, доста често им падали военните самолетите. И се оказало, че поради недостига на храна, за пилотите имало много малки дажби, съответно основните дажби отивали за обслужващия персонал, техници, монтьори. Все пак те бачкат здраво а пилотът какво? Седи си и си пилотира Оказало се че хората просто припадали от глад при малко по-голямо претоварване.

Лошото е, че подобни диети се пишат често в разни женски списания и по лично мое мнение са откровенно опасни.
На скоро една колежка се подложи на някакво подобно самоубииство. Идеята на диетата беше да не се приемат никакви въглехидрати за няколко седмици !? Авторът беше пропуснал само да спомене, че въглехидратите са основно гориво за някои жизненоважни органи като: мозък и черен дроб. Колежката припаднала в къщи май след седмица и половина.
Но дори да беше по държелива и да беше свалила 7-8кг до края на курса организма поставен под стрес веднага ще започне да се презапасява когато се спре диетата и вероятно щеше да се възтанови + излишък за всеки случай.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th October 2005, 20:45
44DE8 44DE8 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: VVE
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до 44DE8
По подразбиране

Е това не мога го разбера. Има хора, които вярват на подобни глупости, връзват се и си прецакват тялото без дори да разберат. Вместо да помага, сайта реално прави лоша услуга на слабо запознатите читатели.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th October 2005, 07:35
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Аз пък си мисля, че още от заглавието е ясно, че диетата трябва да се чете с след нея. Всеки средно интелигентен човек ще види, че това наистина са много малко калории на ден за тренираш човек, както е видял Миткос!

А и това са тайните на Руските военновъздушни сили. Някои от вас да е пилот там

Освен това, ако не сте видели, като отворите страницата с диетите, пише, че сайта препоръчва да се обърнете към диетолог.

Така че давайте по-спокойно, мислете с главите си и успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th October 2005, 16:20
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

За мен това са глупости!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th October 2005, 21:12
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Това верно е голяма глупост! То за обикновен човек това е малко при ежедневното натоварване, да не говорим за пилоти...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МалкитетайнинарускитеВоенновъздушнисили
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.