IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd April 2006, 20:51
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Майко мила...няма да ни свършят неволите! 5та операция ?? и то на нос??Като знам какво е, и какви пари са?? Ами ако пак не го харесаш??
Не, момичета, вижте, не знам коя от вас с какво се занимава, аз съм юрист. Ако има колежка / колега/ във форума, нека обсъдим начини за даване под съд. Много е трудно, защото подписваме информирано съгласие, но трябва да има начин!!. Това е страшно безобразие!! Ако от тук не тръгне някаква такава идея, не знам откъде!!! Наистина се ядосах много. Аз знам какво ми беше на мен да се оперирам за втори път, реших да не се разправям, на Сердев делата срещу него са над 15, за толкова чух, може да има и още...Но случаите се множат...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd April 2006, 20:54
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Знам, че ти е било отдавна, но има скорошни случаи...безобразие...те не били обещавали чудеса...но обещаните пари са дадени!!!! И здравето влошено в някои случаи! Знам какво е, затова се ядосах...извинете ме за гневната реакция...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd April 2006, 08:54
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Кити, абсолютно си права! Ако нещата се оставят така и всеки мисли, че неговото вече е минало и ще го прежали, пострадалите ще стават все повече и повече, хората ще си дават парите и ще се измъчват, че мечтата им отново е била провалена, а безотговорни некадърници като Сердев ще стоят на свобода. Много жалко, ако това остане и занапред! Едва ли мога да помогна, тъй като не съм нито пострадала, нито дори пълнолетна все още, но искрено се надявам всички псевдохирурзи в България да си платят за хората, които са ощетили материално, физически и емоционално!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd April 2006, 16:03
dares dares не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Да,вярно,5-та операция.Но едва сега разбрах какво е операция на нос.Всичките тези подувания,синини досега не бях имала.Понеже предходните операции бяха с месна упойка,мога да кажа,че знам какво точно са правели.Пилиха ми гърбицата с най-фината пила,защото ми била много тънка кожата и можела да се сцепи.След операциите нямах синини и отоци,единствено гипса ми създаваше дискомфорт.Но и гърбицата си стоеше същата,ама наистина съсвем същата.А докторката ми казваше:"От следващият път ще стана.При еди кой си мой пациент стана от 7-я път."Много обнадеждаващо.Аз сама се отказах,но след 4-я път.Тя ме уверяваше,че носът ми е труден,защото е чупен и има изкривена носна преграда.И аз и повярвах и се бях отказала от операция за много дълго време.Но нали знаете какво е да имаш комплекс.
Относно парите,платих само първата операция през 97 г.,която ми струваше 350$.За останалите операции заплащах само упойката.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th April 2006, 15:16
InaIna InaIna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте на всички, които се интересуват от тази тема. Днес ми свалиха гипса - резултата надхвърли очакванията ми. В същност имам точно същото носле, което моделирахма на компютъра. Много съм щастлива. Носа ми беше грозен а сега е просто супер. Това хубаво носле го направи др. Емил Георгиев в Нефертити. При мен проблема е по-бавното възстановяване, но пък резултата си струва.
Много ми е мъчно за тези, които са претърпяли неуспешни интервенций и им пожелавам успех, ако се рашат на следващи.
Ирина
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th April 2006, 15:36
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране :)

Честито! Радвам се за тебе със здраве да си го носиш, не се тревожи за възстановяването най-късно до другата седмица ще се си като нова. А и сигурно доктора ти е казал, че нослето ти още ще спада, така че ще го харесваш все повече и повече.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th April 2006, 20:18
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

ЧЕСТИТО! Надявам се, че си щастлива и винаги ще го харесваш. Дано се въстановиш бързичко, за да можеш да обиколиш целия град и хубавичко да те огледат
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th April 2006, 11:20
InaIna InaIna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ви и наистина вече се фукам. А пък децата ми са във възторг. Първия сблъсък с народ ще ми бъде в понеделник. На работа съм. Работя в голяма фирма и ще видя реакцията на много хора
Поздрави Ирина
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th April 2006, 22:18
moonshine moonshine не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, моята операция мина вчера, сега съм още с оттоците, но ще бъда благодарна на всеки, който може да ми каже как да се оттърва от тях максимално бързо. За компресите е ясно, но една сестра в клиниката спомена, че понякога докторите изписват нещо за мазане... някой ползвал ли е?
__________________
Moonshine
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th April 2006, 22:38
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Аз си правих липосукция, след която също има ужасни отоци и синини. Моят доктор ми предписа да мажа с Auriderm XO- срещу синини. В аптеката ме питаха дали ми трябва да тяло или лице - та, предполагам това е в твоя случай. Не мирише на рози, но синините намаляват (дали от него, или от времето Няма го по всички аптеки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:06.