IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 8th January 2013, 13:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karina2 Виж мнението
Здравейте момичета! Изчетох всичко за Тепавичарова във форума относно мамопластика, но никъде не видях резултат. Много ви моля, можете ли да ми изпратите снимки /преди и след/ на e-mail kriss_pavlova@abv.bg Бях на консултация при нея. Обясни ми доста неща, за кубици не сме говорили, трябвало допълнително да отида със сутиен и да пробваме импланти. Показа ми два резултата на снимки, от които обаче не бях очарована. Много Ви моля Lucky, Hausi, Shadow, pimcidinci, ако имате време да ми изпратите ваши снимки, нали си ги харесвате. Може и момичета, които не са доволни от резултата да ми пратят. Благодаря ви предварително.
Скъпа, за съжаление, доста от тези момичета не влизат вече тук. Пиши им на лични на всяка по отделно и тогава като видят на имейлите си, че имат съобщение от форума може да ти отговорят. Провери във "информация за операция и снимки" кои са оперирани при докторката и пиши на всяка поотделно на ЛС.
Отговори с цитат
  #892  
Стар 20th March 2013, 16:52
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Здравейте,снимки качвах след операцията. Да не влизам както преди във форума,не ми остава време както преди.
Ще се постарая да ти пусна няколко на емайла,как ми изглеждат и след 2 години.Нека да е за идната седмица.
Поздрави за най-готината доцентка и екипът и !!!!!
Отговори с цитат
  #893  
Стар 20th March 2013, 17:01
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Май всеки минава един такъв никакъв период след операцията ... важното е накрая всичко да е наред.
И все пак Пимчи, колко време носи спортния сутиен и (ще) продължаваш ли да го носиш? Питам, щото често тичам без спортен сутиен (ама то след или покрай детето, а не някаква си тренировка, т.е. дълго време) и това си ме дерзае. Пък от друга страна не мога винаги да съм със спортен сутиен ...
Аз продължавам да си спя с него,не мисля да се отказвам от него. Удобен ми е.А как имах желание да го изхвърля преди сега като се сетя, лелелеле...
Отговори с цитат
  #894  
Стар 20th March 2013, 17:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Аз продължавам да си спя с него,не мисля да се отказвам от него. Удобен ми е.А как имах желание да го изхвърля преди сега като се сетя, лелелеле...
Ааа, никакво изхвърляне на спортните сутиени - те са най-удобните.
Иначе, за спането няма проблем, ама за тичането ... освен да си забраня да тичам просто ей така.
Отговори с цитат
  #895  
Стар 29th April 2013, 20:40
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Wink

Аз си го нося в къщи на спорт. Слагам други когато се налага според визията и пак с подплънки. Но аз съм си супер доволна от Доцентката, въпреки, че е е доста дръпната и не провежда нужната комуникация с пациентите. Е аз поне си я бях проучвала 10 години та си знаех що за чудо е. В крайна сметка отивам при специалист нищо, че не е комуникативна и любезна с пациента, но знам за роботата й! Не съжалявам, даже съм супер доволна, въпреки че е доста дръпната и серт с пациентите си! Но като се знае имиджа що да се впрягам от пряката комуникация! Е квато и ще да е ...груба-да и т.н. но пък си е профи № 1 - лично мнение.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #896  
Стар 15th November 2013, 18:38
Bianca Bianca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, нова съм тук, но след всичко, което прочетох реших да се доверя на доцентката. Стори ми се много приятна, наистина леко дръпната, но делова и точна. Много ще съм благодарна ако някой може да ми изпрати снимки на ЛС или да ми каже къде мога да погледна нейни "творби".
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #897  
Стар 15th November 2013, 19:12
Bianca Bianca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

И още едно въпросче: Имате ли представа колко точно е голяма разликата в цените - на мен за Natrelle, само уголемяване, с деприван ми каза около 7000?
Отговори с цитат
  #898  
Стар 15th November 2013, 19:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Освен да пишеш на Лъки на лични ... Лъкииии, къде си?
Отговори с цитат
  #899  
Стар 15th November 2013, 19:45
Bianca Bianca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Град: Sofia
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Освен да пишеш на Лъки на лични ... Лъкииии, къде си?
Благодаря, ще пиша
Отговори с цитат
  #900  
Стар 17th November 2013, 19:39
darphin darphin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
Thumbs down

Здравей, Бианка, прати ми мейл адрес, ако искаш да ти изпратя снимка, тук не знам как .
Аз се оперирах през септември, не е минало кой знае колко време, но все пак ще добиеш някаква представа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.