IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th April 2006, 10:03
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bea
Преди 18 месеца си направих корекция на върха на носа в клиниката на д-р Сердев за 400 евро.Доволна съм от резултата.Това бяха най-добре похарчените от мен пари.Определено си струва.
Много се радвам, че си доволна.Като се има предвид що работи се говорят за д-р Сердев.
Хрущялите над ноздрите ли ти изразаха?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th June 2006, 08:56
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране р

Абе веа, каде са ти другите мнения?!Престанете да лажете хората.Варнах се от София, ходене по маките как да се реши моят проблем.Не може да се прави врах на нос само,,, и то знаем как го прави този Сердев.реже по 5-6 мм. от преградата и ти качва носа дето не трябва. Той не намалява латералните хрущяли и резултатите са зурли.Знаете ли колко хора са проплакали.Знаете ли че мина 1 год. от операцията ми и тоя боклук и др. хируржка дето варди телефона се изцепиха като ми викат че е твард понеже бавно се вастановявал.Дори не мога др. операция да си правя според други хирурзи.Единствено Емил Георгиев каза -докога да чакам , след като е минала една година.
Искам да предупредя всички тук, че някои от инфотата са хора на самите хирурзи или самите те. Това ми го казаха самите доктори.Може да е конкуренция , може да е др. но си е така.
А моето ходене по маките тепарва почва , защото не се навиват да ми присаждат хрущял.Всеки иска да продалжи с рязането .Надявам се на Евстатиев , който тепарва ще разглежда снимките и обсажда с др. колеги какво може да се направи.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th June 2006, 09:05
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране 5

шашнаха се колко неравен ми е направил носа.Колко е твард още хрущяла сащо. И легнах да ми правят ултразвук.На др. ден тока им спря.( на сердеви).И така . Тр. да ходя на море и на сланце , и сам щяла да бада ОК.Луди хора.И тоя Сердев ми се усмихва и ме лаже право в очите като ми казва че парво изрязал малко от гарба ми , а после го е стеснил / което е правилния на4ин/. А аз му казах че мн. добре помня вс. стапка, защото имам мозак в главата, и усетих че ми притисна преградите на носа най парво, и което е изпакнало го одряза малко с длето. И то така на криво.Ама носа ми не е крив само там. А хрущяла спрямо коста която носи нослето е разместена сащо.
Усмихват ми се Сердев и ми вика какво хубаво носле. Аз като го погнах- и му викам -Вие хубаво ми се усмихвате , ама нос ми е за друга операция....Абе нагли хора.да не говорим че не вдигат телефоните. И като го хванах в офиса след разговора офейка , за да не го хванат и др. недоволни, без насрочен час.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th June 2006, 09:22
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране т

И така-бях при Емил Георгиев, Николай Георгиев и Евстатиев.Малко да мине даржавният ми продалжавам по други.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th June 2006, 10:01
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране 3

Мн. странно - някой от хирурзите наистина те посрещат и изпращат по дрехите и накитите.Считат че статуса си доказваш с това с какво си накичен.Добре е да не знаят какво имаш или какво нямаш.!!
Така направих и аз.Ама да сам знаела при Сердев като ходех, да си смакна килата сваровски..
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th June 2006, 11:31
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

еййй,като се чудите толкова,елате във Варна, клиника Валем.Хем ще ви излезе и по евтино.имам две приятелки които се правиха тук и са доволни,въпреки че според мен нямаха никаква нужда и не виждам особена разлика.
СЕГА пък някой да не си помисли че съм подставено лице на клиниката!!!???
не съм,не се притеснявайте
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th June 2006, 11:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

туй пък да отида да се оперирам във Валем при някой световно неизвестен хирург /освен ако не е бил Динев де/, че и точно носа, дето ако ми го окепазят няма да мога да се покажа...трябва да съм луда
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th June 2006, 12:00
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

ох той Сердев като е известен и като има 1000 кетапа май не му пречи да кепази хората... що за логика?неизвестен равно на некадърен ли е?ми иди в Холивуд тогава.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 8th June 2006, 12:08
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сердев го докарваше от реклама, не толкова от практика - все пак е млад. неизвестен за мен е равно на човек с минимална практика, щото ако е с голяма ще е известен. а да си поверя именно ЛИЦЕТО на човек с малко практика...не ми се струва уместно. от една страна никой не се е родил научен, ама пък от друга ако резултата не е задоволителен това може да те срине психически.
всеки си решава за себе си, просто си изказвам мнението, не ми се карай
Отговори с цитат
  #20  
Стар 8th June 2006, 12:19
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

направо сам вазмотена абе защо се лъжете от рекламите на тоя Сердев ,хората са казали че като се рекламира значи няма достатъчно опит или е некадарен и никои не ходи при него и се опитва се да привлече клиенти.Който се е доказал с добра работа няма нужда от реклами.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пакзаринопластикатадапопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:17.