IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd October 2006, 10:55
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране Прически

Не знам за другите но в момента забелязвам как идва къдравото на мода или поне около мен всички започват да се къдрят. За жалост обаче на някпои им стои сладко на други много секси а трети са като овци и от там идва главният вапрос които стои не само за прическите но и за всичко свързано с мода защо хората си причиняват ужастни наща само и само защото било модерно?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd October 2006, 14:58
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами много зависи от формата на лицето, големината и степента на къдревост на къдриците, цвета и дължината на косата, прическата... Освен това цвета на кожата също има значение - по принцип на по-мургавичките по- им отива, защото предава екзотичен вид.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd October 2006, 15:13
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

ти изброи 6 неща от които ако само погледнеш през прозореца ще видиш че много малко хора разбират и изобщо им обращат внимание. Масово се вижда нещо от ТV и веднага в домашни условия с много скубане и унищожение на косата и кошницата е готова. А за фризьори ШАРЛАТАНИ да не говорим. Все пак толкова ли е трудно да погледнеш ТV после огледалото и да се сети човек че надали в къщи с машата ще съумее да постигне работотата на професионалиста. Защо не разбираме от мода или поне от това какво на нас ни стои?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd October 2006, 15:18
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, аз като гледам много Планета и ми се промива мозъка... Започвам да си мисля, че от днес вече ще се гримирам като Мария или ще си правя косата като Ивана, а на мен такъв стил "турбогъзарка" 8) не ми стои, и това е Но си признавам, че понякога и аз излизам с нещо смешно по улицата, само и само "да си начешя крастата"

Пример - аз съм къдрева и обожавам права коса но в повечето случаи права коса ми стои самоделно като на селска мома
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd October 2006, 15:24
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Ми добре дайте да видим дали сме на едно мнение какво отива на овално, продълговато, кръгло или четириъгълно лице и на бяла и по-мургава кожа, на ниско или високо чело, на по-големичък нос, по-дебели устни хъмз


Значи според мен на овално лице отива почти всичко, на кръгло много добре стои прибраната коса, на твърде продълговато ми харесва с къдрици. При голям нос малкия бритон е равен на самоубийство, а дългия бива.
За другите нинам... някой друг да изкаже мнение
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd October 2006, 15:26
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Nimfea, и аз май така мисля
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd October 2006, 15:34
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Аз смятам че формата на тиквите ни е наи-малкият проблем ами форма на очи, вежди, нос, устни и наи важното цялостното съчетание (ето на мен ми утива страшно с варзана или изправена коса но си имам малки пеленгатори отсрани и не става)
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd October 2006, 15:39
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

А да това с ушите е важна подробност. Ако се решиш пробвай с операция. Една приятелка така много страдаше заради ушите си и едвам изчака да стане на 17 понеже по-рано И препоръчваха да неправи нищо (заради растежа). Сега направо е забравила за проблемите си, то и аз бях забравила, че беше с по-щръкнали уши преди
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd October 2006, 16:22
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Айде аз,като компетентна в областта на разкрасяването веднага да си кажа мнението за прическите,съчетано с писанията по всички книги,които постоянно купувам и чета.

Издължено лице- Къси,стъпаловидни прически са най-добре,а и бретон,който оптически скъсява.
Кръгло лице- Път по средата издължава. етажите,филирани по цялата дължина също.
Ъгловато лице-къдрици,меки вълни,страничен път и бретон настрани,тези са най-добре откъм сегашната мода на разрошени и къдрави прически.
Овално лице- абсолютно всички прически.
Не забравяйте да определите какъв тип коса имате,защото и това е важно за прическата,плътната права например е добре да се подстригва така,че да се отнеме от тежестта,тънката не е редно да е много дълга,за да няма изтощен вид,а къдравата като се пусне много дълга и къдриците провисват и губят еластичност,затова трябва да се оформя и поддържа повече.
А за формите,знам за брадичката,ако е сплесната и неоформена,косата трябва да е по-дълга от нея и да е на вълни или на къдрици.Ако е много изразена или остра,трябва да се прави обем около нея,за да се отклони вниманието. За ниско чело може по-рехав бретон,а за много високо най-добре да е плътен.
За грима имам да изпиша романи,но май трябва в темичка за грима.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd October 2006, 20:49
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ти ни разби но дори и това да е вярно пак идва вапроса сачетанието на мода и нещо което ти отива? А за пластичната операция аз точно заради тази тема влезнах във форума но ме е страх много защото това са си моите антенки и не ги давам на всеки
ПП: то и аз съм на 17
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прически
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.