IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th October 2006, 13:34
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Казвай си типа лице и веднага ще се измисли вариант.
пп Не си ли пробвала с тези програми за прически,слагаш си подходяща снимка и се виждаш с различни видове прически...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th October 2006, 18:47
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

ЧЕАТНО КАЗАНО НЕ а и горе долу си харесвам моята кошница става за всякакви прически и цветове но не съм я боядисвала уцветявала удължавала нито съм си правила дълготраино къдрене като цяло обичам естесвеното а не да изгежда че 3 часа съм си правила фризура и така харесвам класическата и естествена визия (освен ако не е за по-специален повод но и тогава се опитвам да изглеждам максимално естествено) странно за момиче на моите години но................. се чувствам добре така
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th October 2006, 12:53
Vangelia Vangelia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 115
По подразбиране

Ами за това можеш само да се чувстваш още по-добре,няма нищо по-хубаво от това да се харесваш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th October 2006, 18:45
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Нали но да се варнем към вапроса как моя врасничка която не схваща разликата от това кое отива на тези от TV и кое стои на нея да сложи границата. Все пак косата е нещо много самостоятелно от цялата мода и ако на почти всеки стои шоколадовото не на всеки стои къдравото. ПП: може и да се баркам или наистина ние "днешната младеж" да сме краино от4аиващо зле на тема КОСА
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th October 2006, 19:03
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

аз се харесвам с къдрава(на едри букли),с права и с вързана коса.
но това е само мойто мнение,според някой друг може въобще да не ми отива с вързана коса.аз нем ога да разбера теб какво точно те тормози?нали се чувстваш добре с естествения вид на косата си?това,че според теб на някой нещо не му отива е много относително,може би пък наистина да се харесва така
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th October 2006, 10:24
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Това ясно за мене аз винаги боикотирам масовото,но е темета я отворих за прическите и модните тенденции, ето в дрехите например ако ти отива даден цвят можеш да намериш модел които ти отива но за косата не е така а и 10г. с една и съща прическа също не става. Според вас какъв е цвета за каса на мода за къдравото всички сме единодушни ами цвят
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th November 2006, 21:31
kimberley kimberley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trini_ti
Според вас какъв е цвета за каса на мода за къдравото всички сме единодушни ами цвят
Доколкото забелязвам от разните там "модни" списания, пък и от чисти наблюдения по улиците и в клубовете, на мода сега са по-естествените и топли нюанси - най-вече шоколадово, но и по светлокафяво, медено, абе изобщо онази типично есенната гама. Всъщност тази тенденция я забелязвам още от лятото, но сега сякаш се засилва.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th November 2006, 21:48
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Да и аз и много се радвам за което! Някой може ли да препоръча добро място за удължаване на косата, искам да ми издържи 1седмица на луд купон (идват баловете)!
ПС: и някакви ориетировачни цени
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th November 2006, 01:07
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Дима стил
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th November 2006, 14:44
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Интересното е че всички на там ме насочват явно найстина се справят, а знаеш ли някакви ориетировачни цени, обаче не за кичъри а за редове със шиене.
__________________
http://esi-md.com
http://www.hotelsofia-bg.com/ (с операта се отваря по добре)
ОЩЕ НЕ СА ОБНОВЕНИ НО ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕ НА ЛС
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Прически
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.