IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 31st August 2012, 20:11
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

знаеш ли как вървят цените при него ?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd September 2012, 12:58
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
знаеш ли как вървят цените при него ?

почват от 5 500 евро... Моята ще е толкова
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd September 2012, 13:12
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от black_strawberry Виж мнението
почват от 5 500 евро... Моята ще е толкова
Разкажи повече за него . Как ти мина консултацията ? Какъв проблем ще ти отстранява ?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th September 2012, 11:11
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Ами, както споменах... носа ми е топчест, дълъг и някак грубоват, искам да стане по-нежен и правилен, спрямо чертите на лицето ми. На консултация не съм ходила, комуникирам с хора от клиниката от преди 2 седмици. Изпратих им, снимки... една от тях в профил на бял фон, след това ми я върнаха коригирана, хареса ми как вижда нещата, за разлика от други на които съм пращала (същата снимка ) и ме направиха със прекалено малък или вирнат нос.. Това което знам за доктора, е това което се показва в сайта му и във фейсбук страницата и виждам, че при него ходят хора от цял свят. Говорих с няколко оперирали се при него, които бяха категорични, че не са сгрешили с избора си. Дори напротив Но за съжаление не познавам, никой от тях лично така, че няма как да гарантирам за каквото и да било. Аз смятам да се подложа на операция при него, едва тогава мога да споделя категоричната си оценка...

Последно редактирано от _strawberry : 4th September 2012 на 11:28
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th September 2012, 17:13
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

пропуснах - става въпрос за първа операция
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th September 2012, 19:00
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Кога ти е операцията ? След това да споделиш какво е станало Иначе да ти пожелая успех и да стане както го искаш
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th September 2012, 19:11
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Тоя лекар иначе има уникални инструменти за манипулациите. Мисля си, че с тези триончета , като няма удар и травмата ще е по-малка и отоците по-малки
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th September 2012, 14:53
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Да и това е плюс, че разполагат с добра техника.
Като им изпратя капаро, до няколко дни ще насрочим точна дата... на мен ми се иска, колкото е възможно по-скоро, понеже това чакане е изнервящо. Ще споделя всичко, което би било от полза на някой, защото именно тук, намирам утеха и отговори на много от въпросите си. А и... между другото най-вероятно няма да съм сама... едно мацИ е видяло поста ми тук и сега обмисляме да ходим заедно. Благодарение и на нея черпя много информация и кураж.. така, че ще видим какво ще става
И keery, благодаря ти!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th September 2012, 17:44
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Видео с "негови" носове http://vimeo.com/26672585

Ето и един турски форум в който е доста изписано - http://www.kadinlarkulubu.com/doktor...-hakkinda.html

Ако някой е на ти с езика и вижда нещо нередно или...НЕЩО...което смята за важно по една или друга причина, нека да сподели ( ще съм много благодарна )

Последно редактирано от _strawberry : 5th September 2012 на 17:52
Отговори с цитат
  #50  
Стар 26th September 2012, 15:13
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Момичета помогнете ми моля ви!За първи път пиша тук но просто нямам време имам 3 деца от които двете са близнаци и сме малка лудница но както и да е проблема ми е че си направих ринопластика в София преди 5 месеца.Резултата е ужасен носа ми хлътна отгоре на коста а на върха имам огромен белег от рана която се беше получила под лонгетата.Сега трябва да се оперирам отново защото този кадърен доктор не ми е затворил костите.Въпроса ми е как мога да направя връзка с турския доктор в коя болница работи много ми харесаха резултатите след операциите а и това че работи с добра техника.Извинявам се за дългия пост ако съм ви досадила но ще съм ви благодарна ако ми дадете някаква информация.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:54.