IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th April 2005, 19:56
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране Глад ли? Вижте тези манекенки!



Айде някой да доиде, пак да ме убеждава да подложа тялото си на глад! Гладувала съм, НО СЕ РАДВАМ, ЧЕ НЕ СТИГНАХ ДО ТОВА!!!
Научете се да се храните правилно и се харесвайте повече каквито сте. Мислите ли, че тези момичета като са слаби се харесват?
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th April 2005, 20:05
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th April 2005, 20:46
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ужассссссссссссссс.....тва откъде го изкара бе??????Такова нещо бях виждала само в стари кадри от концлагери по телевизията!Нееее.....направ о нямам думи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th April 2005, 21:05
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Момичета, това го пуснах специално за вас - тези, които се вманиачавате на тема диети и тормозите телата си в някаква цел. А каква е тя - всяка от вас си има някакво въображаемо "идеално тяло" и в огледалото никога не вижда него. Дори тялото да клони към тези манекенки, една болна психика винаги се има за дебела...Пускам тези снимки и ви пиша, защото аз бях тръгнала по този път. Радвам се, че се осъзнах на време, бях станала булимичка. Това е БОЛЕСТ, много коварно заболяване и което е по-лошо - е на психическа основа. Много добре знаете, че не слабото тяло е красиво. Красиво е здравото и добре оформено. Не искам някоя девойка да стигне до такава крайност, преди да се усети. Затова са и тези снимки. Трябва да осъзнаете, че тези момичета са станали скелети, само защото някой им е набивал, че е хубаво да си слаба. А това сами виждате не е така! Слабото тяло, макар и не чак толкова, освен, че не е красиво, но не е и женствено, не е секси. Всички знаем, че и гърди на кокал няма...Може би трябва да се харесваме повече такива, каквито сме. Пък някое и друго излишно килце се топи по-лесно, когато харесваме тялото си СЕГА. Не измъчвайте тялото си, все пак ВИЕ сте тези, които живеете в него!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th April 2005, 21:46
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Това не е болест. Това се нарича Adobe Photoshop. Бъдете сигурни в това. Гарантирам го 100%.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th April 2005, 22:18
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.За първата Льофи, може да предположиш. Но за другите 2 - НЕ! А пък от друга страна не мога да ти наложа да вярваш в нещо, което на теб ти изглежда "пипнато" Ще потърся и други снимки, ще гледам да са на едно и също момиче
Както и да е, дори и така, все пак идеята беше да се замислят хората...
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th April 2005, 22:42
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Абе това, че е пипнато съм почти сигурен. Погледни примерно главата на втората колко изкуствено изглежда спрямо тялото. Няма значение обаче, защото такива случаи има в действителност и то доста. Време беше някой да каже това
Цитирай:
Момичета, това го пуснах специално за вас - тези, които се вманиачавате на тема диети и тормозите телата си в някаква цел. А каква е тя - всяка от вас си има някакво въображаемо "идеално тяло" и в огледалото никога не вижда него. Дори тялото да клони към тези манекенки, една болна психика винаги се има за дебела...Пускам тези снимки и ви пиша, защото аз бях тръгнала по този път. Радвам се, че се осъзнах на време, бях станала булимичка. Това е БОЛЕСТ, много коварно заболяване и което е по-лошо - е на психическа основа. Много добре знаете, че не слабото тяло е красиво. Красиво е здравото и добре оформено. Не искам някоя девойка да стигне до такава крайност, преди да се усети. Затова са и тези снимки. Трябва да осъзнаете, че тези момичета са станали скелети, само защото някой им е набивал, че е хубаво да си слаба. А това сами виждате не е така! Слабото тяло, макар и не чак толкова, освен, че не е красиво, но не е и женствено, не е секси. Всички знаем, че и гърди на кокал няма...Може би трябва да се харесваме повече такива, каквито сме. Пък някое и друго излишно килце се топи по-лесно, когато харесваме тялото си СЕГА. Не измъчвайте тялото си, все пак ВИЕ сте тези, които живеете в него!
Браво!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th April 2005, 22:50
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rampage
Браво!

За "пипането" може да се спори, но не е там темата. Бих изкарала и аз доводи, но ще се въздържа, колкото и да ми се иска да се изкажа Хайде, поздрави на всички и наистина се замислете!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th April 2005, 23:44
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Да решим "спора"
Занимавам се с Фотошоп и други подобни и недотам подобни програми и мога да гарантирам 101% , че и трите снимки са "моделирани"
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th April 2005, 00:00
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Момчета стегнете се, целта на темата беше друга, нека не разводняваме с компютърни познания форум за фитнес . Пуснете друга тема: "Пипнати ли са въпросните снимки" А с гаранциите и процентите...както и да е, аз отивам да си лягам, че имам изпит утре Днес, вече - стискайте палци, ей
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГладлиВижтетезиманекенки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.