IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th April 2007, 05:36
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране Най-после се реших да си направя ринопластика

Здравейте на всички! Искрено се надявам да ми помогнете, защото ми предстои нещо, през което някои от вас вече със сигурност са преминали (надявам се успешно) След дълго мислене, четене на всевъдможна информация, форуми, мнения и т.н. ... най-после се реших да си направя ринопластика. Спрях се на двама специалисти - доц. Карен Джамбазов и Н. Георгиев. Предполагам, че знаете доста повече от мен за тях, така че няма смисъл да се обяснявам. Везните клонят обаче към Карен Джамбазов... Знам,че е никой не би се наел да ми каже "отиди при този" или "отиди при другия", но поне можете да ми дадете съвет...от опит. И двамата ми обясниха, че нямам нарушение на дишането, изкривяване на преградата...Единствено ще се работи върху кифозата (гърбицата), но за да се стесни носът, ще трябва и да се счупят двете странични кости Това, което най-много ме интересува е как вие се чувствахте след подобна операция...имаше ли непоносими болки, отоци и тн. Защото тук, на места, четох, че след операцията някои от вас не са чувствали почти никаква болка и са се възстановили много бързо, а други казват, че първите няколко дни са били кошмарни - със силни болки, отоци, повръщане... Предполагам, че всичко е до известна степен и индивидуално, но всяко ваше мнение и съвет, ще ми бъде от полза!!! Наистина много разчитам на помощ точно от вас, защото и най-добрият специалист не би могъл да ми обясни толкова детайлно, както човек, който е преживял такава операция. Много ви моля, дайте ми съвет, мнение...или пък просто подкрепа, защото в момента съм наистина пред взимане на много важно решение и всяко едно мнение ще ми бъде от полза. Все пак, когато предстои някаква операция, психическата подготовка е от огромно значение и всячески се опитвам да разбера за какво да се подготвя...Благодаря на всички предварително!!!)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th April 2007, 10:08
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Здравей Insatiable86,погледни в темите за ринопластика,всичко това е описано вече и съм сигурна,че ще ти помогнат.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd April 2007, 13:59
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране

Здрасти.
казвам се Росица.
ОПерирах се преди няколко седмици при доц.Димитър Евстатиев в клиниката на Александровска болница.На мене ми правиха каквото ти си писала че ще ти правят-скъсяване на носа с чупене.Имах и гърбица,която е отстранена.
НЕ БОЛИ
Мен ме беше страх от каква болка ще е,обаче,повярвай,не боли.Дискомфотно е донякъде че до махането на тампоните от ноздрите трябва да дишахс през устата,обаче не е яд въобще-то тялото си се нагажда....не е страшно.
Развенча ми се и друг мит-че ужасно боляло при махането на тампоните-ми не е верно,мен не ме боля толкова много,в крайна сметка,не е нещо непоносимо.Бях в клиниката 3 дена,беше много спокойно,неми се е налагало да вземам болкоуспокояващи,сложиха ми лекарство малко след като излязох от упойката и това беше.После си пих сокове и вода заради дишането през устата и така.
Аз съм в процес на виждане на резултата))),той носа си се свива и отпуска,обаче каквото виждам мн ми харесва и се чуствам супер.Имам мн снимки,ако искаш да видиш как е гледката в болнични условия малко след операцията ми кажи.
Успех ти желая и ако имаш въпроси питай.
От мен само-давай ако си решила.
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найпослесерешихдасинаправяринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.