IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd May 2007, 19:45
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ralala

ееее,ралала,къде си била през цялото това време,да кажеш и ти най-накрая че не боли след операция),жалко че не бях чела твои постинги преди моята операция)Сега знам че не боли и е абсолютно нормално и поносимо,ама кой да вярва.
На всички момичета-заслужава си,мацки,давайте ако сте се решили.
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th May 2007, 10:57
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейте пак Аз вчера се прибрах от болницата, но днес успях да се добера до компютъра. Следобед отивам да ми махнат тампоните и май с това приключва кофти частта. Малко съм подута... даже май само едното ми око е подуто.. Иначе синини почти няма за сега.. Вие как се чувствахте като ви махнаха тампоните от нослетата? Дано да не се запуши прекалено бързо пак, защото вече устата ми е бая зле от това непрекъснато дишане през нея. Капки за нос знам,че не е хубаво да се слагат, не мога и да го издухвам... не знам ако се запуши какво ще го правя, но важното е че страшното мина! Благодаря на всички, които писаха.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th May 2007, 11:41
Oceania Oceania не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Слънчев остров
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей! Бързо възстановяване ти желая и дано всичко се е получило, както си искала.

След като мине известно време и резултата си проличи - моля те, пиши и кажи как е.

В момента събирам информация и се опитвам да реша за ринопластиката си, затова всякакви отзиви са добре дошли.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th May 2007, 12:17
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Честито и от мен Insatiable86,най-хубавото носле на света ти желая,да му се радваш безкрайно и безпроблемно! Разкажи по-подробно как мина всичко.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th May 2007, 16:15
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Здравейтеееее.Преди 30мин. бях на преглед и ми махнаха тампоните. Бях забравила колко е хубаво да се диша през нослето...Изобщо не болеше толкова, колкото си представях. Доцента обаче каза, че всичко си е до вида на операцията, сложността и оттам зависи и какъв вид тампони ще се използват. Моите бяха дооооооста дългички. Нещо като спагети и бая се поизточиха, докъто им видя края, но нищо страшно не беше Oceania, миличка обещавам да ти пиша как е минало всичко при мен. Сега на 9 ще ми махнат гипса, живот и здраве и веднага ще ви пиша. junglegirl, мила.... всичко мина като на сън. Дълги и мъчителни бяха само часовете преди да ме приемат в болницата. След това ми показаха стаята с легълцето, сложиха ми една инжекцийка да успокоя нервата и малко след това ме извикаха за операцията. Последното, което помня преди да заспя беше как сестрата ми казва "Сладки сънища миличка". В този момент усетих как нещо откъм белите ми дробове преминава към гърлото ми и успях да кажа само "олелеееееее" и.... следващият ми спомен е как се събуждам в операционната,закараха си ме до стаята и така.... Не съм усетила болка дори и за миг. Всички бяха изключително мили, загрижени, питаха ме дали ме боли, дали искам болкоуспокояващо, дали имам нужда от нещо... Още на другия ден си се прибрах, спах си нормално, чувствам се добре, не съм отпаднала, изморена или нещо такова. Но пък стигнах до извода, че 50% от операцията е хирургът и 50% - анестезиологът, така че момичета избирайте внимателно и кой ще ви упоява. Явно има огромно значение за периода след операцията и възстановяването. Това е за сега... ще пиша пак. Целувки на всичкиии...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th May 2007, 16:45
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

честито носле! радвам се че операцията ти е минала така леко! пожелавам ти бързо възстановяване и прекрасни крайни резултати!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th May 2007, 17:41
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Бях обещала да пиша като ми махнат гипса. Е,днес си видях нослето за пръв път! Ако знаете само колко е сладкоооо... вече съм влюбена в него, а още дори не е спаднало напълно. Не съжалявам и за секунда, че взех това решение - всяка минута на страх, притеснение и дискомфорт си е струвала! Пожелавам на всички, на които ви предстои нещо такова, да изпитате такава радост... Не може да се опише с думи - трябва да се преживее. И като си представя, че промените тепърва ще стават още по-забележими, отоците - по-малки... Щастлива съм! Мерси на всички за подкрепата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th May 2007, 17:47
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Честито това че си доволна е направо страхотно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th May 2007, 07:19
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Insatiable86,по-хубав пост май не съм чела! Дано да е заразно и да заразиш целия форум!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th May 2007, 13:02
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Честито и от мен! Бързо възстановяване и много радост от новата визия от сърце!
__________________
too much, is not enough
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щемеопериратутре
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.