IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2007, 00:57
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sikka
вземи си лист и химикалка и отбележи за кой си прочела най-позитивни мнениа и за кой е имало изключително лоши отзиви. после направи консултациа с тези с най-многото плюсчета и по лични впечатлениа избери
И при мен подходът е подобен и затова за сега съм се насочила към Н. Георгиев, И. Стоянов, милсех си и за А. Тонев и Динев, но за последните двама за почнах да се разколебавам. Н ещо страшно е с тези доктори. Д а ви кажа доста си ме е страх, не знам как ще е като стане време да се оперирам
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd November 2007, 11:25
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Здравей, ка, важното е не кой какво говори, а когато се срещнеш с един лекар, да почустваш, че той е твоя човек. Аз избрах Тонев въпреки всичко, което се изписа за него и, макар че минаха само 2 дни от операцията и още не съм видяла нослето, съм убедена, че е станало добре. просто този лекар те грабва с отношение и разбиране, а и все пак има над 20г опит. Моите проблеми бяха такива, че нямаше проблем да мина и по здравната каса, дори личната ми предложи сама, но аз си държах да е при него. Не искам да го рекламирам по никакъв начин, аз дайе още не съм се видяла, само казвам, че докато не се срещнеш с някой, не трябва да го отписваш. Успех в намирането на лекар и не се притеснявай за операцията - минава много по-леко, отколкото очакваш.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd November 2007, 19:16
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

mystery, много ти благодаря за съветите. Честно да ти кажа имам нужда от страхотна подкрепа, защото не я получавам от никой от близките си. Единстено и само тук имам надежда, че все накой ще ме подкрепи в решението ми и няма да се откажа, както всички около мен се опитват да направят. Сега да кажа, че прибавих и Джамбазов към списъка. Видях страхотни резултати от направени от него нослета, а и като чета момичетата, които са били при него са все доволни. За Тонев се отказах, защото е в Пловдив, а на мен ми трябва в София, а и не останах очарована от разултатите му в пълна промяна. Сигурна съм, че при теб нещата са добри и вс ще бъде наред. От все сърце ти го желая. Другото, за което се замислям е дали няма да се объркам повече, ако отида при всички доктори, които съм набелязала? Направо не знам как да постъпя
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd November 2007, 20:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Събирай информация, колкото се може повече.Личните ми съвети:
Не ходи при Тонев!
Аз ще се оперирам при Джамбазов в края на месеца, изчакай ако искаш след операцията да ти кажа какво мисля за него.
Не очаквай близките ти да те подкрепят.Никой от моите не ме подкрепи в нито една от 3-те ми операции до сега.Няма да ме подкрепят и за 4-тата.Спокойствие и силна храна.Правиш го за себе си и нищо друго няма значение.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd November 2007, 21:56
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Ще чакам с нетърпение новините от теб. А колко ще ти струва операцията и какво точно ще си правиш за 4-ти път Защо така, какво се е объркало, ако разбира се искаш да говориш за това. Пожелават ти успех и стискам палци вс да е наред и този път да постигнеш резултата който искаш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd November 2007, 22:35
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ка, след операцията, нослето изглеждаше много добре, имаше съвсем лека кривина в ноздрите, но беше малка.С годините обаче нослето се променяше и сега се забелязва, че е закривен в дясно, а ноздрите са доста криви една спрямо друга.Общо казано, гърбицата ми е махната, но носът е закривен.Операцията по предварителни данни ще ми е към 800 лв., но това е само предварително.
Иначе имам 2 операции на ушите и една на нослето.При първата на ушите се получи фал - ушлетата върнаха и се наложи втора.Правих я при Тонев.Втората е успешна, но липсва симетрия между ушите, защото по време на операцията Тонев ми скъса ухото и после се чудеше как да го зашива.
Та, не ходи при него...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd November 2007, 22:48
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Съжалявам за проблемите, които си получил и ти благодаря за инфото. Моят нос и сега е леко кривнат надясно и има гърбичка, и затова искам тези неща да с оправят, но ме мъчат мисли да не би да стане и по зле като се оперирам. Това ми е голяма мъка. Да не стана да отида за хубаво, а то да се окаже точно обратно. За сега знам със сигурност, че при Тонев няма да ходя. Прочетох добри отзиви за Джамбазов, но нещо ми се струва, че взима мн евтино, което само по себе си е супер, но да не се отрази на качеството. Момичетата, които писаха им е излезнало под 1000 лв.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd November 2007, 23:01
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Ка ,тук ще прочетеш хубави и лоши отзиви за всеки един хирург ,но не прибързвай да отхвърлиш някой само защото някой не е доволен има много който са доволни ,защото има хора който имат твърде големи очаквания от пластичната хирургия ,но всичко е до анатомия какво позволява и какво не една интервенция ..При някой хора както при Даниела Тонев обясни на едно от момичетата тук ,че не позволявало да се реже повече и че носа ще се изглади след време и ето даже като я даваха на "Имаш поща"носа и беше много по добре от представянето и в "Пълна промяна"Затова както тук всички съветват най добре си прецени сама и разгледай повече мнения ..УСПЕХ!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd November 2007, 23:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ka, Джамбазов взима толкова малко, защото операцията минава по клинична пътека (стига да си здравно осигурена) и се поема половината от здравната каса.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd November 2007, 13:56
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Reason, стига с тази АНТИ Тонев кампания. Аз също съм оперирана при него и съм доволна, за разлика от теб. ЗАщо си мислиш, че при Джамбазов няма недоволни или несполучливи случаи?!

разбира се, не ти го пожелавам на теб, тоест нека всичко мине както искаш ти, но не се впускай в такива анти- някой си доктор кампании, защото не си прав
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаприкойлекарсъвсемобърканаотпрочетеното
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:11.