IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 13th November 2007, 13:43
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

ava ava, абсолютно на това мнение съм и аз и се надявам да е така!сега говорих с баща ми, който е травматолог и каза, че костта заздравява за 1 месец и няма значение дали е нос, ръка или крак ! Би трябвало с времето, да няма значение , че някога човек е имал ринопластика/това доста ме зарадва, защото се бях притеснила, че трябва непрестанно да мисля и да внимавам, а аз съм спортен човек и обичам предизвикателствата! срам ме е, ама като по-малка и по боя си падах /!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13th November 2007, 13:50
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И аз спортувам. На всичкото отгоре все неща, дето могат да наранят носа ми. ЗА сега съм спряла, но така или иначе и сезона го изисква..на пролет(за ските и по-рано ) пак ще съм във вихъра си, надявам се и няма да го "нося" тоя нос вечно като "болен и крехък"
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th November 2007, 13:54
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

браво, Ава! а преди колко време се оперира?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th November 2007, 13:57
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

сещем се да питам и друго - ходите ли на козметик и ако да, колко време след това може да се ходи и казвате ли, че имате ринопластика и да внимават
И друго важно за мен нещо - казахте ли преди или след операцията на близки и познати и какво и кога им казахте?Или отричате или пък си мълчите, а който види, види....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th November 2007, 14:04
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zizi
сещем се да питам и друго - ходите ли на козметик и ако да, колко време след това може да се ходи и казвате ли, че имате ринопластика и да внимават
И друго важно за мен нещо - казахте ли преди или след операцията на близки и познати и какво и кога им казахте?Или отричате или пък си мълчите, а който види, види....
Когато беше само идея ринопластиката ми, споделих със семейството ми, приятеля ми и две добри приятелки. След насрочване на датата разказах на повето си добри познати. Пък и нещата се разчуха, всеки бързаше да каже на наши общи познати и така. Не съм крила. Почти всички бяха загрижени и ми се обадиха да ме питат как съм. Не съм чула злобни мнения. По-скоро усетих, че това ги кара да се замислях за собствените им вътрешни терзания относно неща, които не харесват и биха искали да променят. Две мои познати ми каза, че и те искат да си направят, но не са го обмисляли сериозно. Не исках да се знае от всички, но не заради друго а от суеверие. Но след махането на гипса не мисля да го крия, който забележи забележи който не здраве да е. Сигурна съм, че като ме грабне живота пак бързо ще забравя и няма да се фокусирам върху носа си все така, както сега когато лежа по цял ден и чакам да мине времето Ринопластиката не е нещо срамно според мен. Напротив човек трябва да е горд, че е имал смелостта да направи нещо хубаво за себе си, нека повече хора знаят.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th November 2007, 20:19
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте,
От моята операция на носа мина точно една година на 10.11., все още го пазя от всякакви непредвидими наранявания. Единственото, което не зависеше от мен, беше че се калцира и имам едно топченце, което не е видимо, а само се напипва - за мое щастие. Формата е супер, особено в сравнение с предишната. Коплексите ми отминаха, но чак след 7 - 8 месец. Просто тогава свикнах и приех новата си визия и ако знаете колко коплименти получавам от другите хора, които според мен се дължат не от това, че чак сега са видяли новата ми визия с новия намален и хубав нос, а заради самочувствието и липсата на комплекси. Така че, моят съвет е, ако имате комплекс заради носа, оперирайте се, очяквайте супер подобрение, а НЕ чудеся, изчакайте да минат 7 - 8 месеца и след това само ще се наслаждавате на новата си визия благодарение на новото ви самочувствие. Друго си е без КОМПЛЕКС, особено когато сте го носили цял живот досега.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th November 2007, 23:42
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Здравеите,
нова съм във форума,така че...приятно ми е
моята операция беше преди месец.немога да кажа дали е успешна,засега се харесвам.но това ще го коментирам на друго място,в смисъл,тук ще си говорим за кураж
Е,на тези ,на които им предстои мога да кажа:Да,кофти е,не е като да си направиш прическа или да ходиш на кафе.имаш отоци,аз нямах очи първите дни,отделно дискомфорта от това,че не дишаш през носа и още куп неща... и все пак,да кажа и положителните аз лично свалих 4 кг,тъй като ми беше трудно да ям със запушен нос,починах си добре,полежах си,и ме поглезиха добре в нас!После жсичко се забравя,повярваите.Все пак всичко има цена.Успех,стискам палци,бъдете силни!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th November 2007, 12:00
zizi zizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

благодаря на всички ви за подкрепата! Утре е Деня!!!!
Ще пиша веднага,когато мога!Стискайте ми палци!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th November 2007, 12:08
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Стискаме и на краката даже!!!Успех и не се страхувай,защото после ще си много доволна от себе си,че си била толкова смела...а и все пак е за добро-красотата е сила!!!С теб сме миличка
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th November 2007, 12:32
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

zizi /аз съм в петък,ама при друг лекар/.Няма да се плашиш,всичко е в името на красотата.
adinka какво стана с твоята операция,всичко ок ли е /за силикона става въпрос/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: трябвамикураж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:44.