IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2007, 17:42
barovka69 barovka69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране утре ще ми оперират нослето :)

Здравеите.Наи накрая и аз се регистрирах в този форум.
След по-малко от 12 часа ще се оперирам при др. Динев в Медицински център Варна.Много ме е страх.Моля да ме укоражите малко.Наи-много ме е страх от това да не би да харесам резултата от операцията. Кажете как се справихте с страха от предстоящото в последните ви часове.
Благодаря ви на свички предватително
и да стискате палци
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th November 2007, 18:00
Insatiable86 Insatiable86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 60
По подразбиране

Здравей, мила. Познато ми е това, което чувстваш, но всеки път, когато те обземе този страх, се замисли, че това е операция и промяна, която си искала (предполагам доста време). Така че, не се притеснявай - не мисли лоши неща, опитай се да си позитивно и оптимистично настроена. Та нали все пак правиш всичко това, за да се почувстваш по-добре и да си по-доволна и щастлива. Страхът е лаш съветник. Още повече,че те делят часове от новата ти визия, а тя със сигурност ще е по-добра от сегашната, защото ще отстранеш дефект, който те е притеснявал. Така че, смело напред. Въоръжи се с търпение първите няколко дни и скоро те чакаме с ново, хубаво носле!
__________________
THE only THINGS iN LIFE
YOU regret ARE THE risks
THAT YOU DIDN’T take!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2007, 18:04
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Не се притесняваи,аз съм оперирана преди 4 дена,и всичко мина ок.Все още незнам как е станал от толкова много отоци и превръзки,просто се зареди с положителни мисли /от сорта -по зле неможе да е "все пак няма да ти присаждат кост нали "/.Успех,ще ти стискам палци,всичко минава и заминава.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th November 2007, 11:36
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

barovka69 как си? Пиши ,че те мислим.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 1st December 2007, 08:19
barovka69 barovka69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране Здравеита сладури :)

Здравеите сладури.Много ви благодаря за куража,които ми вдъхнахте.Операцията ми мина много добре.Вчера ходих да ми махнат тампоните от ноздрите.Сега вече дишам спокоино и се чувствам мн добре.Във вторник ще ходя да ми махнат гипса и конците.Беше много страшно,като влязох в операционната направо ми се прииска да се обърна и да си замина.Ама нали съм силна личност...пък и вече бях платила Гадничко се чувствах пурвите часове след операцията...от упоиката и повръщах няколко пъти,после пък взех че колабирах...ама няколко системи венозно и малко сън и ми светна :P
Още не съм видяла как изглежда точно,ама всички от екипа ме надъхват че е станало малко сладко нослеРадвам се че всичко сташно свърши вече.Някои знае ли колко време след операцията трябва да изчакам преди да продължа с фитнеса?
Целувам ви милички и като стана хубва ще покажя и снимки
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st December 2007, 09:53
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

Честито ,и много да си харесаш новата придобивка .
За физическо натоварване е препоръчително първите 3 седмици да се избягва.Ти прецени кое е по важно,нослето или фитнеса които няма да ти избяга.А за дискомфорта които си изпитала,преди и след операцията,скоро няма и да го помниш.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st December 2007, 11:11
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Честито и от мен, ама това
Цитирай:
после пък взех че колабирах...
сериозно ли?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st December 2007, 11:16
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Честито кукло много да си го вириш новото носленце .. Бързо възстановяване ти желая!!!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st December 2007, 11:37
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране Re: Здравеита сладури :)

Цитирай:
Първоначално написано от barovka69
Някои знае ли колко време след операцията трябва да изчакам преди да продължа с фитнеса?
Аз специално питах доц.Джамбазов за това и той ми каза:
"Поне месец никакво натоварване"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st December 2007, 16:53
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Честито, мила Бързо възстановяване и само хубави моменти с новато носле. Прати снимки да те видим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: утрещемиопериратнослето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:51.