IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st July 2005, 15:35
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Пълни глупости. Никакъв оцет недей да пиеш.

Моят съвет е да не слушаш нищо от това което ти казват твоите приятели и приятелки. Ама абсолютно нищо.

Не се обиждай, ама всички вие сте 12-13 годишни деца. Нали разбираш колко верни неща ще ти кажат приятелите? всякакви щуротии могат да ти кажат или поради незнание или нарочно заради вашите детски начини да се майтапите един с друг. И ако някои от тези неща са просто безсмислени, други може да се окажат много вредни.

Моят съвет е ако имаш въпроси да питаш майка ти и баща ти. Те със сигурност знаят отговор на повечето въпроси, а на тези които не знаят ще знаят кой да питат. И със сигурност няма да се майтапят с неща, които могат да ти навредят.
Да ама може ли и на вас да споделям вие сигурно имате някаква по голяма представа а и аз не живея при маика си и баща си а при баба си и дядо си!!!
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st July 2005, 15:38
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Може да споделяш тук, но може да се случи дълго време никой да не ти отговори. Хората не четат непрекъснато форума.

А баба и дядо със сигурност ще знаят още повече даже от мама и татко. Питай ги за всичко, което се сетиш.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st July 2005, 15:39
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Ябълковият оцет има такова свойство да помага на редуцирането на мазнините. И аз го знам. Дали точно по време на тренировка... Май по време на ядене - мисля, че подпомага липазата. Но само с него не става, иска диета + спорт.
Не знам какво да ти кажа; на 12 години може още да не си в пубертета, макар че при момичетата той обикновено настъпва по - рано....
Това, на което си се подложила, е гласуване.
Ако просто намалиш въглехидратите - сладки неща, ориз, картофи, хляб, зърнени храни, много от плодовете, а ядеш повечко белтъчини от месотом млечни продукти(без да залагаш на тях), също и зеленчуци за дояждане, а изрежеш газираното, баластите като зрънчовци, солети, чипс, пак можеш да постигнеш много добри резултати
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st July 2005, 15:43
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Те повечето киселини доколкото знам разграждат мазнините, ама дали в стомаха или на клетъчно ниво? и колко е полезно и ефективно?

Като даваш коментари дзвер отчиташ ли, че ще ги прочете 12 годишно момиче? Даваш ли си сметка, че е силно възможно да изпие 200 грама оцет?

Няма никаква съществена полза от оцета и в никакъв случай не бива да го взима. Още повече, че след като ограничава храните, стомаха ще е празен, няма да има защитен филтър. Оцета може като нищо да и донесе язва...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st July 2005, 15:45
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от D3BEP
Ябълковият оцет има такова свойство да помага на редуцирането на мазнините. И аз го знам. Дали точно по време на тренировка... Май по време на ядене - мисля, че подпомага липазата. Но само с него не става, иска диета + спорт.
Не знам какво да ти кажа; на 12 години може още да не си в пубертета, макар че при момичетата той обикновено настъпва по - рано....
Това, на което си се подложила, е гласуване.
Ако просто намалиш въглехидратите - сладки неща, ориз, картофи, хляб, зърнени храни, много от плодовете, а ядеш повечко белтъчини от месотом млечни продукти(без да залагаш на тях), също и зеленчуци за дояждане, а изрежеш газираното, баластите като зрънчовци, солети, чипс, пак можеш да постигнеш много добри резултати
А аз съм чувала,че ориза е много деатичен и,че от него ама въобще не се деблее!!!Аз не мога много,много да разбера каква имате предвид баластите?
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st July 2005, 15:48
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Те повечето киселини доколкото знам разграждат мазнините, ама дали в стомаха или на клетъчно ниво? и колко е полезно и ефективно?

Като даваш коментари дзвер отчиташ ли, че ще ги прочете 12 годишно момиче? Даваш ли си сметка, че е силно възможно да изпие 200 грама оцет?

Няма никаква съществена полза от оцета и в никакъв случай не бива да го взима. Още повече, че след като ограничава храните, стомаха ще е празен, няма да има защитен филтър. Оцета може като нищо да и донесе язва...
Да и баба ми казва че ако пия оцет ще си образувам язва което ще мио донесе много повече проблеми...
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st July 2005, 15:53
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

недей да натискаш непрекъснато цитат, освен ако не искаш специално да отговориш на точно определено изречение от цялото мнение на човека.

Натискай си обикновен отговор- бутона нов отговор
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st July 2005, 15:56
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Liophy готов си за татко !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st July 2005, 15:57
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Liophy готов си за татко !
Знам
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st July 2005, 16:00
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Все пак мерси за помоща мисля ч е темата вече е за заключване!!!
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоляВи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:57.