IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th September 2005, 21:21
Beb4e Beb4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 4
По подразбиране dietaaa

Здравейте! Първо искам да благодаря ,че четете темата ми и също така на тези ,които ще ми дадът някакъв съвет!

ами проблема ми е следният... висока съм 171-173 там някъде и тежа (вчера се мерих както трябжа -на гладно без дрехи) около 63 кг ,но искам да стана 58 .искам ако може да ми препоръчате някаква диета

Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th September 2005, 22:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Спри хляба,сладкото.. наблягаи повече на плодовете и резултатите скоро ще са на лице
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th September 2005, 08:39
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране диета

Пак забравихме спорта...Само с диета не става. Освен режим на хранене, и то по - продължителен от 1 - 2 седмици, трябва и да се движим, момичета!!! Спортувай! Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th September 2005, 09:23
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране Re: диета

Цитирай:
Първоначално написано от ELI
Пак забравихме спорта...Само с диета не става. Освен режим на хранене, и то по - продължителен от 1 - 2 седмици, трябва и да се движим, момичета!!! Спортувай! Успех!
СПОРТА Е МНОГО ВАЖЕН, наистина
само че се отслабва и без него
по едно време нямах възможността да ходя на тренировките си, обаче си броях калориите и за два месеца свалих 6 кила...
и все пак, СПОРТА Е ОСНОВНО НЕЩО в едно отслабване 8)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th September 2005, 10:46
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Спри хляба,сладкото.. наблягаи повече на плодовете и резултатите скоро ще са на лице
Баш на плодове не трябва да се набляга!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th September 2005, 13:35
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Петко, айде прочети за гликемичният индекс, виж процента на плодовете ( и особенно на ябълките) и тогава говори.
Ако трябва да се въздържа от плодове, то в сравнение с тях човек съвсем не трябва да яде нищо друго. А нали все пак не говорим за глад...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th September 2005, 15:23
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Петко, айде прочети за гликемичният индекс, виж процента на плодовете ( и особенно на ябълките) и тогава говори.
Ако трябва да се въздържа от плодове, то в сравнение с тях човек съвсем не трябва да яде нищо друго. А нали все пак не говорим за глад...
Не съм казал да не се ядат, а да не се набляга на тях. Всъщност зависи много и от плодовете, но бананите примерно не са много препоръчителни (ГИ 84, срещу 53 на ябълката. За сравнение - на белият хляб е 100). А от горния пост останах с впечатлението, че се препоръчва едва ли не само на плодове да се кара.


Наблягай на чисто месо (предимно пилешко), зеленчуци, яйца и млечни продукти в по - умерени количества.
При всички случаи обаче е важен калорийния баланс - трябва да изразходваш повече калории, отколкото приемаш, но разликата не трябва да е прекалено голяма, за да не се забави метаболизма.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th September 2005, 18:29
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Аз имах предвид да хапва повече плодове, защото все пак е по-добре да яде плодове от колкото да яде пици и дюнери Разбирам, че и плодовете имат много въглехидрати, но все пак може да се хапва по 1 бананче на 2-3 дена
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th September 2005, 13:12
Beb4e Beb4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 4
По подразбиране

ами да ви попитам ако започчна да ходя два пъти седмично на плуване или 3 пъти и на фитнес 2-3 пъти редожно пак около 2-3- пъти седмично и осжен тожа съчетая с нормална диета мога ли за 1 месец да постигна наистина някакви успехи и горе доло какви?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: dietaaa
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:59.