IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th September 2005, 10:12
starlight starlight не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2
По подразбиране Дали се отслабва така

Днес ми казаха, че има отслабващ ефект, ако сутрин на гладно се изпива чаша вода, в която от вечерта е престояла обелена, срязана на 2 глава лук. И после през деня се храниш нормално, в смисъл не се тъпчеш, ама не се и ограничаваш. И така 2 - 3 седмици постоянство. Звучи ми несериозно, но вече от различни хора го чувам, а пък изглежда лесно, макар и наприятно като миризма.....
Да се е пошегувал някой с това???
Имаше и вариант с ябълков оцет на гладно, на който му е здрав стомаха....
Ако знаете нещо, ще съм ви благодарна да споделите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th September 2005, 10:19
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз никога не съм чувал за този лук и не мисля че е сериозно
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th September 2005, 11:28
ELI ELI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 57
По подразбиране Защо

Защо всички искат да намерят чудотворен начин, с които без никакви усилия да слабеят. Не е ли ясно на всички - за да постигнем ТРАЕН ефект!! и да не вредим на организма трябва да се промени изцяло начина на живот и режима на хранене. Иначе не става.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th September 2005, 12:39
brad brad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 21
По подразбиране

Предното е абсолютно верно-хранителните навици се нуждаят от промяна,всичко друго има само временен ефект.Така или иначе все някога ще спреш с лука/или с всякакви там добавки,корени и др.глупости/ и бъди сигурна,че тялото ти ще добие абсолютно същият калъп,в който си сега.Първо-храни се често,но по малко/колкото по-малко храна има в стомаха ти,толкова вероятноста да се усвои е по-голяма/.Второ-в промежутака между две яденета не слагай нищо в устата,дай възможност на стомаха да разгради напълно вече поетото/това е сериозен форум,нямам никъкви еротични намеци/.Трето-научи се отново да се храниш с неща на които си се цупила като малка-овесни каши,пюрета,диетични супи и т.н.Четвърто-храни се с ума си,не със сетивата.Парче торта май изглежда по-вкусно от два варени картофа,ама щом питаш и четеш този форум,значи има защо-ти си решаваш.Някъде четох,че плодовете били калорични-колкото и да са калорични,пак са със пъти по-малко от шоколади,бомбони и др.И т.н.И НАЙ-ВАЖНОТО-занимавай се със спорт-само спорта ще ти направи изправената стойка,вдигнатите рамене,стегнатото дупе и добре оформени крака.И последно и пак най-важно-всичко зависи от генетиката ти.От това ще зависи колко големи усилия ще полагаш да си хубава.УСПЕХ.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th September 2005, 15:22
starlight starlight не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brad
Първо-храни се често,но по малко/колкото по-малко храна има в стомаха ти,толкова вероятноста да се усвои е по-голяма/.Второ-в промежутака между две яденета не слагай нищо в устата,дай възможност на стомаха да разгради напълно вече поетото/това е сериозен форум,нямам никъкви еротични намеци/.Трето-научи се отново да се храниш с неща на които си се цупила като малка-овесни каши,пюрета,диетични супи и т.н.Четвърто-храни се с ума си,не със сетивата.Парче торта май изглежда по-вкусно от два варени картофа,ама щом питаш и четеш този форум,значи има защо-ти си решаваш.Някъде четох,че плодовете били калорични-колкото и да са калорични,пак са със пъти по-малко от шоколади,бомбони и др.И т.н.И НАЙ-ВАЖНОТО-занимавай се със спорт-само спорта ще ти направи изправената стойка,вдигнатите рамене,стегнатото дупе и добре оформени крака.И последно и пак най-важно-всичко зависи от генетиката ти.От това ще зависи колко големи усилия ще полагаш да си хубава.УСПЕХ.
Напълно съм съгласна с вас. Но... винаги има но! При работещите момичета, които са в движение, като мен , много трудно се получава това с честото хранене. Почти е невъзможно през деня да го постигна. А за тортата - не се притеснявай - не обичам сладко и мога без него спокойно да мина. Е, обичам само хубав шоколад, и без него мога, но опитам ли 1 парченце - не ми е достатъчно. Но не е проблем.
Между другото в момента реших пак да правя протеиновата диета, която пробвах зимата. Знам и предимствата, и недостатъците й, но тя ми е най-удачна за ритъма ми на живот. Макар, че предпочитам постните ястия пред месото, ама ще се изтърпи. Лошото е, че след диетата май се качват повече килца и много трябва да се внимава. Ох, и за спорт няма време през деня.....
Благодаря на всички, които се включиха по темата. Пак ще се "видим".
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далисеотслабватака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:11.