IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th October 2005, 23:14
dana_slavova dana_slavova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 2
По подразбиране Какво да правя?

Може ли да ми кажете някакъв начин да намаля апетита си към сладкото?!Ходя на диетолог,но ми излиза доста скъпо(защото ми е по-лесно да спазвам ревим,който наистина действа)и все пак не успях да сваля 10те кг които исках въпреки,че явно желанието ми е да стана клиощава,понеже всички около мен мислят,че съм луда...и все пак-отслабвам и мога да спра всяка друга храна,но не и сладкото-в момента,в който достигна някакъв добър резултат и вече съм свикнала с този режим просто изниква нещо невинно и аз правя компромис и след това не се спирам!Знам,че е въпрос на силна воля,но не е достатъчна...при мен...много ще съм ви благодарна,ако ми дадете съвет!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th October 2005, 09:31
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Здравей
И аз имам същия проблем като теб и го решавам така.. когато ми се хапва сладко дори и да съм на диета си хапвам малко, а не когато свърши диетата да ям много. За това задоволяваи си желанието за сладко примерно с едно парченце шоколад, а не като свърши диетата да издеш цял шоколад на веднъж. Дори и да е всеки ден по 1 парченце сутрин.. няма да ти навреди нито пък ще трябва да прекратяваш която и да е диета. Аз съм на плодов режим и пак си позволявам да ям сладко по малко и резултатите си ги има пак УСпех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th October 2005, 12:20
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Когато ти се яде сладко си хапвай шоколад, но не и други вкусотии!Шоколадът се изгаря бързо, защото те зарежда с енергия!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:39.