IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th October 2009, 12:54
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Мoneymoney,а дали не е възможно освен покана,да се направят някакви резервации за хотел там ,които да се изпратят по факса им и тук да се приложат към документите за молба за туристическа виза?Едни мои приятели искат да отидат за 2 седмици на екскурзия,но не с агенция и нямат познат,за да им праща покани.Иначе всичко останало...пари,имоти,серио ен бизнес,две деца,които 6те оставят тук могат да докажат.А без такива резервации,възможна ли е туристическа виза.Питам теб,защото оставам с впечатление ,че си на ясно.А иначе на мен ми дадаха 10 годишна...още не мога да повярвам
еми щом нямат познат и щом няма да са със агенция резервацията би им помогнала!поне аз така мисля!!може би!Според мен всичко зависи от този при който се паднат на интервюто!един вид той ще ги прецени!но цялата тая работа си е голяма разправия-като цяло!!аз имам познат който кандидатстваше за работна виза!имаше всичките необходими документи!и пак не му дадоха!!а как се води тази твойта виза-10 годишната!аз само съм чувал за нея,но винаги съм мислел че е само някакъв слух!!ти каде отиваше-л.а. ли?
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd October 2009, 12:20
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Граничните власти на Щатите са супер дебилни. Както и по-голямата част от американския народ,де.

Забележете какви въпроси задават на пристигащите:

1. Имате ли намерение да извършите атентат на територията na USA
2. членувате ли в комунистическа партия
3. пренасяте ли опиум.

На първия въпрос един бивш мой шеф бе отговорил "ДА". На шега, но те най-сериозно са го задържали 24 часа..

Тури му пепел и континент !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd October 2009, 13:31
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moneymoney
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Мoneymoney,а дали не е възможно освен покана,да се направят някакви резервации за хотел там ,които да се изпратят по факса им и тук да се приложат към документите за молба за туристическа виза?Едни мои приятели искат да отидат за 2 седмици на екскурзия,но не с агенция и нямат познат,за да им праща покани.Иначе всичко останало...пари,имоти,серио ен бизнес,две деца,които 6те оставят тук могат да докажат.А без такива резервации,възможна ли е туристическа виза.Питам теб,защото оставам с впечатление ,че си на ясно.А иначе на мен ми дадаха 10 годишна...още не мога да повярвам
еми щом нямат познат и щом няма да са със агенция резервацията би им помогнала!поне аз така мисля!!може би!Според мен всичко зависи от този при който се паднат на интервюто!един вид той ще ги прецени!но цялата тая работа си е голяма разправия-като цяло!!аз имам познат който кандидатстваше за работна виза!имаше всичките необходими документи!и пак не му дадоха!!а как се води тази твойта виза-10 годишната!аз само съм чувал за нея,но винаги съм мислел че е само някакъв слух!!ти каде отиваше-л.а. ли?
Туристическа ми е визата, В/В1 за многократно влизане до 07.10.2019г.И аз не очаквах,че ще ми дадат за толкова време.Когато я получих,10мин.гледах цифра по цифра и не вярвах на очите си
В Л.А. отивам основно,но иначе такава програмка са ми подготвили мойте приятелки,че ми идва още днес да замина - Л.А. - Лас Вегас -Ню Йорк - Маями,Сан диего - Л.А.(ама тая пуста работа...)....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd October 2009, 12:29
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Цитирай:
Първоначално написано от moneymoney
Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Мoneymoney,а дали не е възможно освен покана,да се направят някакви резервации за хотел там ,които да се изпратят по факса им и тук да се приложат към документите за молба за туристическа виза?Едни мои приятели искат да отидат за 2 седмици на екскурзия,но не с агенция и нямат познат,за да им праща покани.Иначе всичко останало...пари,имоти,серио ен бизнес,две деца,които 6те оставят тук могат да докажат.А без такива резервации,възможна ли е туристическа виза.Питам теб,защото оставам с впечатление ,че си на ясно.А иначе на мен ми дадаха 10 годишна...още не мога да повярвам
еми щом нямат познат и щом няма да са със агенция резервацията би им помогнала!поне аз така мисля!!може би!Според мен всичко зависи от този при който се паднат на интервюто!един вид той ще ги прецени!но цялата тая работа си е голяма разправия-като цяло!!аз имам познат който кандидатстваше за работна виза!имаше всичките необходими документи!и пак не му дадоха!!а как се води тази твойта виза-10 годишната!аз само съм чувал за нея,но винаги съм мислел че е само някакъв слух!!ти каде отиваше-л.а. ли?
Туристическа ми е визата, В/В1 за многократно влизане до 07.10.2019г.И аз не очаквах,че ще ми дадат за толкова време.Когато я получих,10мин.гледах цифра по цифра и не вярвах на очите си
В Л.А. отивам основно,но иначе такава програмка са ми подготвили мойте приятелки,че ми идва още днес да замина - Л.А. - Лас Вегас -Ню Йорк - Маями,Сан диего - Л.А.(ама тая пуста работа...)....
ЧИКАГО,душа!Не пропускай Чикаго!Само да не ходиш през зимата там....А също така и на Хавай ще ти хареса-Уникална природа!!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 25th October 2009, 08:18
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Честно казано за Чикаго нямам никакво желание.Нещо не е мойто.Съпругът ми ходи там и заради някакво Чикаго не ще да ходи вече в Щатите.Въобще не му харесало.Е,той ходи по работа в началото на Януари.Може и заради това незнам.А за Хаваите,това беше по план 1,ама по план 2 го изключихме и го оставихме за следващия път.Няма как за 20 дни да "огрея"на всякъде.Но ако ми хареса,след няколко месеца пак 6те отида.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25th October 2009, 21:16
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ние се отказахме, ще ходим в Доминиканската република че за там няма да ни мотаят толкова А и като че ли е по екзотично място.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 25th October 2009, 21:42
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Ние се отказахме, ще ходим в Доминиканската република че за там няма да ни мотаят толкова А и като че ли е по екзотично място.
Аз имам приятел там!Гледал съм снимки,наистина е много хубаво!Добър избор!Аз се ориентирам накъм Малдивите-за около 10 дни!Но това след Нова Година чак!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th October 2009, 00:14
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Ние се отказахме, ще ходим в Доминиканската република че за там няма да ни мотаят толкова А и като че ли е по екзотично място.
Аз чувам,че имало само 30 км.асфалтов път там ....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th October 2009, 18:34
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Именно Това прави мястото още по екзотично. Къде ти черни пътища в Вегас?!
А на асфалт и магистрали съм се нагледала в скандинавските.

ARIZINA, Пиши после отзиви за Америка за да знам дали си заслужават нервите по посолствата, иначе все можем да измислим нещо за 1 седмица но нямам желание да обикалям по посолства. И приятно пътуване!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th October 2009, 18:36
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moneymoney
Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Ние се отказахме, ще ходим в Доминиканската република че за там няма да ни мотаят толкова А и като че ли е по екзотично място.
Аз имам приятел там!Гледал съм снимки,наистина е много хубаво!Добър избор!Аз се ориентирам накъм Малдивите-за около 10 дни!Но това след Нова Година чак!
Приятна почивка и на теб И ние за след Нова Година... че да се откъснем малко от студа. Тук януари е около -30 градуса така че една почивка на плаж ще ни се отрази супер добре
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПланирамдвуседмичнопътуванеСАЩ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.