IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1291  
Стар 10th January 2014, 12:54
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Обсъждали сме белези и кремове и извода е ,че всичко е до кожа,няма значение от крема.
Отговори с цитат
  #1292  
Стар 11th January 2014, 15:54
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Здравейте на всички.Винаги съм искала голям бюст и сега след 2те раждания след като и малкото което имах се стопи,се реших.Започна се едно лудо четене, но информацията която получавам по скоро ме разубеждава отколкото насърчава.Процента на гафовете е прекалено голям, всяко второ мнение което чета е свързано с оплаквания за болка и неприятни усещания които продължават години след операцията. Не можеш да спиш, шофираш, обличаш,да обгрижваш децата си и си в постоянен стрес от инфекция, капсулиране,разместване и какво ли още не.Как да понеса следоперативния период като шофирам всеки ден /водя децата на детска и ясла/, ежедневно вдигам малкия на 1.9г / просто е неизбежно при къпане, обличане.../, не мога да отсъствам от работа, след всички изброени негативи МОЛЯ кажете коя е хубавата страна, как да се реша на тази стъпка след всички тези факти и усложнения.
Благодаря Ви предварително за отговорите.
Отговори с цитат
  #1293  
Стар 11th January 2014, 17:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Е все пак става въпрос за операция, а не за кола маса. Така че като всяка операция и тази изисква някои неудобства, грижи и спазване на правила за известно време. Ако не можеш да си го позволите в момента-изчакай.
Отговори с цитат
  #1294  
Стар 11th January 2014, 18:01
Аватара на KLisa
KLisa KLisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
Здравейте на всички.Винаги съм искала голям бюст и сега след 2те раждания след като и малкото което имах се стопи,се реших.Започна се едно лудо четене, но информацията която получавам по скоро ме разубеждава отколкото насърчава.Процента на гафовете е прекалено голям, всяко второ мнение което чета е свързано с оплаквания за болка и неприятни усещания които продължават години след операцията. Не можеш да спиш, шофираш, обличаш,да обгрижваш децата си и си в постоянен стрес от инфекция, капсулиране,разместване и какво ли още не.Как да понеса следоперативния период като шофирам всеки ден /водя децата на детска и ясла/, ежедневно вдигам малкия на 1.9г / просто е неизбежно при къпане, обличане.../, не мога да отсъствам от работа, след всички изброени негативи МОЛЯ кажете коя е хубавата страна, как да се реша на тази стъпка след всички тези факти и усложнения.
Благодаря Ви предварително за отговорите.
Здравей , и аз като теб съм в голямо чудене относно слагането на силикон. Искам го толкова отдавна, че вече дори не помня от кога. Имам същите съображения като теб,детето, работата и най- вече ме притесняват рисковете, който крие подабна операция. Записах си час при Ильо Стоянов за другата седмица, но колкото повеч чета тук във форума, толкова повече се разубеждавам и съм на ръба да го отменя и да продължа да си живея с малък бюст. Ти насочи ли си се към някой доктор?
Отговори с цитат
  #1295  
Стар 11th January 2014, 18:22
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Притесненията са ви повече, отколкото е в реалността. Операцията не е нищо особено, следоперативният период мога да нарека само "една неприятна седмица". Иска си пазене известно време и това е. Лошите коментари са или стари, или все по-редки напоследък. Докторите се изучиха да слагат цици. След месец всичко си е както преди, но с едни цици в повече. Проучете добре рисковете от оп и си решете доколко сте склонни да рискувате. Всички страхотии обаче се случват изключително рядко. Докторите дето оперират са ужасно много на брой. Някои правят по 2-3 оп на ден вероятно, други 1 на седмица. Но все повече жени се оперират, а и цените са все по-достъпни.

Последно редактирано от Лина : 11th January 2014 на 21:45
Отговори с цитат
  #1296  
Стар 11th January 2014, 19:33
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Нямам идея къде сте ги чели тия неща за дискомфорт в продължение на години и т.н.
Единственото за което съжалявам сега, е че не го направих по-рано. И аз имах моите страхове и отлагах корекцията на бюста много време.
Сега след като вече всичко е зад гърба ми, изобщо не съжалявам. Даже напротив, щастлива съм с избора, който направих и не съжалявам нито за миг.
Да, наистина в първите 7-10 дни не е приятно, но пък си заслужава дискомфорта и болката.
Аз също нямаше как да отсъствам от работа.На мен лично 2 седмици болничен и ми стигна да се възстановя идеално и никой от колегите ми даже и не разбра защо съм отсъствала.
Отговори с цитат
  #1297  
Стар 11th January 2014, 20:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Нямам идея къде сте ги чели тия неща за дискомфорт в продължение на години и т.н.
Това се учудих и аз. По-сериозното пазене и съобразяване е до месец след операцията. А след 6 месеца вече забравяш, че имаш нещо чуждо в тялото си.
Отговори с цитат
  #1298  
Стар 11th January 2014, 23:28
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

От тук получих 90% от информацията.Не знам вече от къде, но прочетох освен за капсулирането, отоците, инфекцията,възпаление на нервите след време имплантите се обръщат или разместват. Прави ли се някакъв предварителен тест за непоносимост, защото прочетох че може да се получи алергична реакция и да се наложи премахването им?KumaLisaаз съм от Варна, мисля че няма да е удачно да пътувам 6-7ч от София след оп,а и последващите прегледи и наблюдение, ако нещо не е наред няма да мога да отреагирам, затова се насочих към д-р Зайкова от клиника Камий /не съм ходила на консултация, все още не съм уверена че рискът си заслужава и не мога да се реша /.Иначе в тази тема виждам че повечето са били при д-р Стоянов.
Отговори с цитат
  #1299  
Стар 11th January 2014, 23:45
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Аз съм оперирана при Заякова. Първата вечер спах около час - все пак заспах, значи не е било на умирачка Сутринта хванах такси и се прибрах. Кофти беше първите 3 дена - спор няма. На ден 4-ти бях на рожден ден - е седях си на масата и не мърдах много много, но бях на рожден ден сега след 6 месеца мога да кажа, че съжелявам че не го направих по-рано и че не сложих мааалко повечко
Отговори с цитат
  #1300  
Стар 12th January 2014, 00:25
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

FarNiente ти беше ли се насочила към определена форма и кубици или се съгласи изцяло с мнението на доктора? Какво беше отношението и базата на клиниката каква сума заплати, дадоха ли ти сертификат за имплантите.Как се спря на този доктор ходила ли си на друга консултация и какви изследвания ти назначи? Съжалявам за многото въпроси, но ми идват едни след други.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:05.