IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1481  
Стар 15th February 2014, 13:35
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

Заякова, тя оперира te_dda която от София е пътувала до Варна, прочетох нейната благодарност към този д-р и удовлетвоерието от резултата.Оптах се да се свържа с нея за повече инфо чрез лично с.,но не ми отговори, от доста време не е посещавала форума. Този документ направо ме срази, включено е и това което пише elii и още мноого неща от които те побиват тръпки.Внесла съм вече първата вноска и имам насрочена дата. След като се запознах с този документ исках да проверя дали това е обичайна практика.Ако само този хирург се презастрахова така, дали не съм направила грешка в избора си. Реално аз помолих да се запозная иначе както казва elii шяха да ми го дадат точно в деня на оп.

Последно редактирано от atina : 15th February 2014 на 13:46
Отговори с цитат
  #1482  
Стар 15th February 2014, 13:42
Аватара на atina
atina atina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 35
По подразбиране

tiva_ra ти при кого се оперира? Добре ли се чувстваш вече и Отмина ли проблема ти? Като чета за момичета с проблеми след оп. направо ми се обръща корема. какви мъки се налага да изтърпим в името на красотата.
Отговори с цитат
  #1483  
Стар 15th February 2014, 14:49
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ай стига са шашкахте, не е кой знае какво. Всеки доктор се застрахова така и рискът си го поемаш изцяло ти. При Пеев подписах 2-3 листа и то само на 2 места. Ама наистина си толкова ошашкан от предстоящата операция, че реално не осъзнаваш какво подписваш. А рискът не е чак толкова голям. Много по-рисковано е да шофираш, например. Ако беше толкова проблемно, нямаше всеки ден да се оперират една камара хора. Нямаше всеки ден да слушаме по новините за катастрофи и жертви, щяхме да слушаме за пострадали при операции...пази боже, де.
Отговори с цитат
  #1484  
Стар 15th February 2014, 16:20
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Съгласна съм с Лина, а и операцията е много лека.
Отговори с цитат
  #1485  
Стар 16th February 2014, 14:43
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте момичета!Искам да ви помоля за помощ,някоя от вас да е имала асиметрия в гърдите преди операцията,аз съм с такъв проблем и ме е страх дали след операцията разликата няма да е още по-забележима. Според вас кой доктор би се справил добре с това? Много съм уплашена от предстоящата процедура....
Отговори с цитат
  #1486  
Стар 16th February 2014, 14:47
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Момичета,колко време трябва да нося ластичния сутиен?
От няколко дни съм го махнала,защото на последния преглед,който беше миналата сряда, ми казаха,че мога и без него/минали са 13 дни от операцията/.Според вас,не е ли малко рано.Усещам си гърдите под мишниците и като че ли имам някакви нагъвания отстрани.
Иначе болките намаляват с всеки изминал ден,което е добре,мога вече и настрани да спя,което е направо супер облекчение за гърба ми.
Отговори с цитат
  #1487  
Стар 16th February 2014, 15:04
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте момичета!Искам да ви помоля за помощ,някоя от вас да е имала асиметрия в гърдите преди операцията,аз съм с такъв проблем и ме е страх дали след операцията разликата няма да е още по-забележима. Според вас кой доктор би се справил добре с това? Много съм уплашена от предстоящата процедура....


Аз бях с асиметрия и въпреки,че е доста рано след операцията,резултата е доста задоволителен.Доктора каза,че да,ще има разлика,но няма да е голяма.Сложиха ми различни импланти единия е 300 другия-325с.с.
Отговори с цитат
  #1488  
Стар 16th February 2014, 15:13
tiva_ra tiva_ra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atina Виж мнението
tiva_ra ти при кого се оперира? Добре ли се чувстваш вече и Отмина ли проблема ти? Като чета за момичета с проблеми след оп. направо ми се обръща корема. какви мъки се налага да изтърпим в името на красотата.
Май съм пропуснала да кажа,че не живея в България.В Лондон се оперирах и май вече съжалявам.Силно се надявам,всичките ми притеснения да са плод на стоенето в къщи и всичко да е наред след възстановителния период.Във вторник ще ми махат конците/ще са 20 дни след операцията/струва ми се доста време,ще видят и пришките,поне те не ме болят,но дискомфорта още си го имам,сега и тези нагъвания,които снощи напипах ... направо ще полудея вече.Затова и попитах,не е ли рано,че махнах ластичния сутиен,както ми каза сестрата.

Последно редактирано от tiva_ra : 16th February 2014 на 15:36
Отговори с цитат
  #1489  
Стар 16th February 2014, 15:14
Anichkka Anichkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря tiva_ra за отговора,а при кой лекар се оперира?
Отговори с цитат
  #1490  
Стар 16th February 2014, 20:09
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Anichkka, аз също бях с асиметрия преди операцията. С 2 различни по големина импланта съм. 415 и 450 сс. Сега вече гърдите ми са еднакви. Оперирана съм от Стоянов
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:25.