IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1941  
Стар 24th April 2014, 17:31
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Димитрия, Оспех!
Отговори с цитат
  #1942  
Стар 24th April 2014, 19:22
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Аз реших да послушам все пак д-р Стоянов, който предпочита да използва 295сс. И аз съм максималист, но трябва да се съобразя с анатомичните си особености (имам и гръбначно изкривяване - сколиоза), а и съм дребна и не съм раждала и кърмила, тъй че си имам собствена жлеза. Докторът ме увери, че разликата между двата размера е минимална и почти незабележима, а аз желая максимално естествен резултат. Човешкото око бързо привиква към новото и хубавото, което обяснява защо на повечето от момичетата тук вече им малеят новите СиСки.
Един въпрос към дамите, оперирали се в Aesthe Clinic - нощува ли се в клиниката? Моята операция е планувана рано сутринта, та се чудя дали в края на деня ще мога да се прибера вкъщи. И нещо друго - сумата за операцията задължително ли е да се плати в евро или може да се даде и еквивалентът й в левове?
Отговори с цитат
  #1943  
Стар 24th April 2014, 21:52
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Аз реших да послушам все пак д-р Стоянов, който предпочита да използва 295сс. И аз съм максималист, но трябва да се съобразя с анатомичните си особености (имам и гръбначно изкривяване - сколиоза), а и съм дребна и не съм раждала и кърмила, тъй че си имам собствена жлеза. Докторът ме увери, че разликата между двата размера е минимална и почти незабележима, а аз желая максимално естествен резултат. Човешкото око бързо привиква към новото и хубавото, което обяснява защо на повечето от момичетата тук вече им малеят новите СиСки.
Един въпрос към дамите, оперирали се в Aesthe Clinic - нощува ли се в клиниката? Моята операция е планувана рано сутринта, та се чудя дали в края на деня ще мога да се прибера вкъщи. И нещо друго - сумата за операцията задължително ли е да се плати в евро или може да се даде и еквивалентът й в левове?
Miss Bond, моята операция беше преди почти 1 година, също в Есте. Задължително се нощува в клиниката.Моята операция също беше насрочена за сутринта - за 10часа, но започна с малко закъснение.Няма начин да се прибереш в края на деня у дома, не е желателно, а и ти едва ли ще искаш/или ще си в състояние да ходиш където и да е непосредствено след операцията (все пак цялата си накичена с дренажи и бурканчета..). На първо място ще усещаш последващото влияние на упойката - верно, че си зависи до организъм, но като цяло ти е вяло, леко уморено и сънливичко (освен ако и не повръщаш здраво от упойката).Второ - най-добре е да си останеш до следващият ден в клиниката под наблюдение, да ти слагат обезболяващи при нужда и да ти е спокойно.Повярвай ми, без да звучи като реклама - престоят ти в тази клиника ще ти бъде приятен и ще те кара да се чувстваш в сигурни ръце.Персоналът е супер мил и любезен, отзивчиви са и не ти досаждат.Помагат ти и те успокояват. Правят всичко необходимо, за да се чувстваш отлично, а това е от изключително значение за личният ти комфорт и възстановяване след интервенцията.Няма да усетиш как ще мине времето.Ако нямаш усложнения ще те пуснат на другият ден след мамото около обед да си ходиш.Сутринта около 9,30-10часа ще ти направат контрола, ще ти махнат дренажите и гоу хоум както се казва! А и престоят ти в клиниката ще бъде най-леката част от операцията като цяло. Дните, следващи мамото ще са ти по-трудни и болезнени, така че - подари си нужното спокойствие, което екипа на Есте ще ти предоставят.
Сумата за моята операция я заплатих в евро, понеже имах евра, но няма проблем да я заплатиш и в равностойност на лева.Изрично питах за това дни преди операцията.

Последно редактирано от de_ni_ : 24th April 2014 на 21:55
Отговори с цитат
  #1944  
Стар 25th April 2014, 07:14
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Димитрия,стискам палци!

Мис бонд,не съм била в Есте,но няма смисъл да си ходиш същата вечер.
Моята операция беше в Пловдив,аз съм от Бургас,доктора още на консултацията каза,че ще ме остави два дни ( без да доплащам),защото не препоръча това дълго пътуване и слава Богу,просто не виждам как щях да пътувам на следващия ден.
Отговори с цитат
  #1945  
Стар 25th April 2014, 10:00
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Много ви благодаря за отговорите, момичета! Аз не обичам болници и клиники и затова и мисълта да нощувам там ми беше малко неприятна, но след прочетеното се чувствам по-спокойна.
Отговори с цитат
  #1946  
Стар 25th April 2014, 11:56
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Аз не обичам болници и клиники и затова и мисълта да нощувам там ми беше малко неприятна, но след прочетеното се чувствам по-спокойна.
скъпа не си представяй типичната бг болница,обстановката е хубава,персоналът много грижовен и отзивчив,повярвай,ти сама няма да искаш да тръгнеш,защото е супер да си почиваш и да се грижат за теб
Отговори с цитат
  #1947  
Стар 25th April 2014, 17:24
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Miss Bond, момичетата са прави. И през ум няма да ти мине да си тръгнеш, така добре ще се грижат за теб.
Аз съм оперирана също в Есте и докато бях в клиниката, бях спокойна и се чувствах добре. После вкъщи е зор първите дни ...
Отговори с цитат
  #1948  
Стар 26th April 2014, 08:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Есте клиник няма нищо общо с болнично заведение. Помещава се в хотел и стаите са хотелски - самостоятелна баня с тоалетна, телевизор, климатик и супер удобно легло. Храната си поръчваш от меню и ти се донася от ресторанта в хотела. Пиеш си кафенца, фрешове каквото искаш. Даже на мен ми се искаше да мога да остана там поне още няколко дни ама не може.....
Отговори с цитат
  #1949  
Стар 26th April 2014, 15:14
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Момичета днес ме изписаха вчера ме оперираха болките са ужасни обаче много повръщам и незнам как да се справя и съм нервна много сега даже си взех лексотан уж да заспя
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1950  
Стар 26th April 2014, 15:19
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ако вземеш Деган дали няма да спре това повръщане.
За болките нека другите момичета кажат, но просто стисни зъби и се настрой, че това е временно и съвсем скоро ще се почувстваш значително по-добре.
Какви обезболяващи взимаш?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.