IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2081  
Стар 2nd June 2014, 18:35
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Хахааа, ужааааааас
през цялото време имах чувството, че ще и се откъснат и ще паднат
Отговори с цитат
  #2082  
Стар 2nd June 2014, 18:40
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Хахааа, ужааааааас
през цялото време имах чувството, че ще и се откъснат и ще паднат
Значи не съм била само аз с такова чувство
Отговори с цитат
  #2083  
Стар 3rd June 2014, 00:16
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

За невиделите
http://guinet.snimka.bg/tuning/mamoplasika.821489
Pass-9578
Отговори с цитат
  #2084  
Стар 3rd June 2014, 01:10
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
За невиделите
http://guinet.snimka.bg/tuning/mamoplasika.821489
Pass-9578
Красота!
Отговори с цитат
  #2085  
Стар 3rd June 2014, 01:26
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ей на всеки път така става, всички си гребнаха от гърнето с меда и аз пак не можах да облажа пу пу пу
Аз тъкмо почнах да се облизвам и със треперещи ръце и жаден поглед натискам линка и ГРЕДА, но такава е моята съдба проклета, че все нещо ще се бъгне, за да ми е гадно.

Надявам се Guinet да се смили над изстрадалата ми душа и да ми даде и аз да си топна от медеца

И щях да забравя да ви кажа, че след като изгледах този клип по долу, вече официално съм фен на големите цомби

http://rutube.ru/video/dbfe808a8828d...6b2ed638d7cef/ (след първата минута става особено интересно )

Не знам кво става и кво слагат в храните в днешно време, ама сегашните деца много бързо порастват
Малиии, тази девойка силно ме впечатли. Като ги гледам как се друскат, сигурно са истински. "Машала, чок гюзел!", както биха възкликнали съседите ни по граница. Аз може вече да съм силиконка, но таз мома нивга не мога я стигна. Само да внимава с това подрускване, че да не й увиснат рано-рано, по-добре и тя да си вземе един Триумф за всеки случай (женска злоба, какво да се прави ).
Отговори с цитат
  #2086  
Стар 3rd June 2014, 08:13
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Привет мацки. И аз да се разпиша. Най-накрая успях да отида на преглед след мамото (след 3 месеца). Докторът ми се накара едно хубаво че не съм си правила масажи и съм имала сраствания. Представа нямам какви са тия сраствания. Клипчета с масажи си намерих. Сега остава надеждата че дясната ми гърда, която е видимо по- нависоко и видимо по-малка ще отпусне мускул и ще се "намести". Някоя от вас има ли подобен опит, защото вече почвам да си мисля че така ще си остана
Отговори с цитат
  #2087  
Стар 3rd June 2014, 09:06
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
За невиделите
http://guinet.snimka.bg/tuning/mamoplasika.821489
Pass-9578
Уоу! Красота,извинявай ако си писала вече,но на колко време си на снимката след операцията и при кой док си я правила,защото аз съм на 1месец почти ,но още имам корички по белезите,още са като две дини.Исках да ви попитам,дали е нормално на едната гърда от вътрешната страна като погаля с пръст напипвам сякаш е по вдлъбнато и меко и сякаш напипвам ръба на импланта,но не съм сигурна дали е той.

Последно редактирано от Nel4ho : 3rd June 2014 на 09:15
Отговори с цитат
  #2088  
Стар 3rd June 2014, 12:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Guinet тоя сайт snimka.bg е много бъгнат или ти нещо бъркаш, но пак ГРЕДА и днес
Спомням си, че и преди едно момиче беше споменало, че и се изтрили снимките и тя не знаеше как е станало. Намерих ти профила и той е празен.

http://guinet.snimka.bg/?user,albums

*********

За момичето от клипа ще кажа, че не само с това друскане, ами и въобще заради голямата маса на гърдите и ходенето без сутиен, което може и да е по приятно, но гравитацията ще има по силен ефект тогава и още на млади години цомбите ще и станат много много увиснали. За това дамите с по мали цици, въобще не трябва да завиждат на тези с големите бомби.

Малки и стегнати мандаринки са 1000 пъти по добре от големи и увиснали бозки.
Не знам за другите мъже, но на мен увисналото най-много ме отблъсква.
Той мозъка си е програмиран и си знае - стегнато и младо, увиснало и дърто. Увисналото важи и не само за гърдите, но там поне с фитнес нещата могат да се поправят !
Отговори с цитат
  #2089  
Стар 3rd June 2014, 14:08
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nansi@Nansi Виж мнението
Привет мацки. И аз да се разпиша. Най-накрая успях да отида на преглед след мамото (след 3 месеца). Докторът ми се накара едно хубаво че не съм си правила масажи и съм имала сраствания. Представа нямам какви са тия сраствания. Клипчета с масажи си намерих. Сега остава надеждата че дясната ми гърда, която е видимо по- нависоко и видимо по-малка ще отпусне мускул и ще се "намести". Някоя от вас има ли подобен опит, защото вече почвам да си мисля че така ще си остана
Nansi@Nansi, с уговорката, че не съм голям специалист в мамопластиката и с надежда да греша, но според мен....Щом след 3 месеца положението е такова, не се надявай на чудеса. Гърдите ти още ще се променят, но по-малката няма да порастне. И за слизането не съм сигурна, че ще стане. И да беше масажирала, това нямаше да промени особено нещата. Всичко си зависи от това, как е направен джоба на импланта.
Искрено се надявам някой да ме опровергае, защото не искам никой да е нещастен след мамопластика.
Успех от мен!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2090  
Стар 3rd June 2014, 16:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За съжаление си права Лиде. Ако е позиционирана по-високо (видимо по-високо) няма как да "падне" без намесата на скалпел.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:53.