IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2191  
Стар 5th July 2014, 15:04
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
послушай момичетата, въобще забрави за надмускулно.
Ако док на който си се спряла е с достатъчно добри отзиви, а аз се надявам, че хубаво си го проучила, му се довери!
Обезателно няма да е над мускула Сега дилемата ми е малък кубик с разрези и около ареолата или 495 кб без разрези В тая връзка да питам по-големият кубик предполага ли по-голям риск от усложнения- увисването е ясно, но не искам ротация, или изместване на импланта в страни и т.н. Има ли такива случаи във форума?
Отговори с цитат
  #2192  
Стар 6th July 2014, 20:43
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

То разрези винаги ще има, зависи къде ги искаш. Не се тревожи за другите неща: ротации, изместване и т.н. Толкова рядко се случват, че не си струва да ги мислиш.
Отговори с цитат
  #2193  
Стар 6th July 2014, 21:10
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

И аз така се успокоявам, че с пазене няма да стане при мен
Отговори с цитат
  #2194  
Стар 7th July 2014, 12:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

DanKem, аз съм с твоите мерки и теглилки.... само малко по-висока... същата подгръдна и 60 кг. С 400сс съм и ФъоПще не са големи. Избираш Стоянов (щото по обясненията е пределно ясно, че той е втория хирург) и не се притесняваш за размера!
Отговори с цитат
  #2195  
Стар 7th July 2014, 13:27
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ейй опасни сте Вече няколко го разконспирираха- няма смисъл да мълча- той е да. Много клоня към него, освен това се оказа, че познавам и част от персонала- и от там получих препоръки. Сега ме е яд, че не отидох и за коремчето там- много скъпо ми се видя 3500 евро. Но сега си имам разни проблеми след операцията и сама си се лутам В тая връзка да питам, ако някой е запознат- вярно че сме в мамопластика, ама разрезите са си разрези: имам голямо натрупване на съединителна тъкан над разреза и под пъпа- стои като топка и е много широко- обхваща почти половината от разреза. Кога мога да тръгна на физиотерапия- сега съм 4 седмица. Знам че с ултразвук има шанс да се разбие до някаква степен. Хич не минсе прави ревизия, а така хич не ми е ок да остане. Имам и кучешки ушички в края :/ Чудно направо. Някой правил ли си е подобна физиотерапия и корекция на белег? Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #2196  
Стар 7th July 2014, 13:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз едно време се интересувах от ултразвук терапия за белези, което правят в Токуда. Док ми каза, че ако реша трябва да изчакам да се разградят вътрешните конци (така и не отидох), но питай при теб как стоят нещата след абдоминопластика и какви шевове имаш. Има и лазерни терапии за белези, а за релефните препоръшват и силиконовите лепенки Цика кеър (тях можеш да започнеш да ги лепиш още сега)
Отговори с цитат
  #2197  
Стар 7th July 2014, 14:13
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз едно време се интересувах от ултразвук терапия за белези, което правят в Токуда. Док ми каза, че ако реша трябва да изчакам да се разградят вътрешните конци (така и не отидох), но питай при теб как стоят нещата след абдоминопластика и какви шевове имаш. Има и лазерни терапии за белези, а за релефните препоръшват и силиконовите лепенки Цика кеър (тях можеш да започнеш да ги лепиш още сега)
Мерси lily.ana xxx. С перманентни съм и с платно- може и то нещо да дразни и затова такава буца да става- утре си измрънках преглед и ще настоявам за някакво лечение- не може така да стои. А за крема док казва да не мажа с нищо до септември, но аз си поръчах Зерадерм- то май пак е със силикон. Става ли? Тези лепенки като ги гледах не са мн удобни за толкова дълги белези- моят е от кокал до кокал.
Отговори с цитат
  #2198  
Стар 7th July 2014, 14:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Зерадерм е същият клас като Дерматикс ма Инчето да каже, че тя е най-в час. Лепенките верно може да не са удобни за толкова дълъг белег, но пък са точно за релефни белези, така че като отидеш на консултация питай и за тях.

Последно редактирано от lily.ana : 7th July 2014 на 14:38
Отговори с цитат
  #2199  
Стар 7th July 2014, 15:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
В тая връзка да питам по-големият кубик предполага ли по-голям риск от усложнения- увисването е ясно, но не искам ротация, или изместване на импланта в страни и т.н. Има ли такива случаи във форума?
Разбира се, че големите бомби са и по рискови от към усложнения !
Най-големите от тях са, че цицоманите могат да получават много силен ку*одръв достигащ до болезнено състояние Рисковете от катастрофа на пътя също са много големи, такива жени са много опасни по натоварените кръстовища, да не мислите, че е лесно да се гледа едновременно и светофара и разните му там женски прелести.
Едно време по бай Тошово време си е било много по спокойно да се шофира, но сега каква е тая пошлост дупета, цици и голотия, това направо на нищо не прилича
Отговори с цитат
  #2200  
Стар 7th July 2014, 15:40
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Мерси lily.ana :* ще питам Pufpaf, не ме шашкай плийз - и без това само това ми е в главата:/ Снощи се събудих плувнала в пот, защото сънувах, че се опитвам да видя зараства ли ми коремът и се навеждам надолу и нищо не се вижда... от цици ))) И се сетих, че ми е минала операцията при Стоянов и тръгнах да рИва :Р
Към по- пищните момичета- как отговаряхте на въпроси относно операцията от страна на познати далечни и неблизки хора. Аз и на работа не знам как ще се явя, ако е драстична разликата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:21.