IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2781  
Стар 27th March 2015, 10:32
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да, и мен ме позаболяха,лошото е,че точно там горе,където е разреза, което по-не ми хареса-да беше общо- добре...ама ...ми аз мога да изчакам макс с тренировките още 3 седмици, и то преко сили. иначе до юни няма да успея да се подготвя. тъпа работа. би трябвало разрезът вече да е заздравял. Секциото за месец и половина ми беше напълно ок...коремните преси са ми лесни,защото не изпозлвам горните мускули, но не ми вършат работа
Отговори с цитат
  #2782  
Стар 27th March 2015, 11:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пробвай да тичаш с два спортни един върху друг, колкото по-стегнати толкова по-добре.
Отговори с цитат
  #2783  
Стар 27th March 2015, 11:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

То разреза няма да ти се отвори, а просто гърдите ще те заболят и то доста силно от напрежението. При мен беше така и после си ме боляха доста време и това ме притесни. Толкова пари дадох и зор сега да си направя сама белята. Спомням си че изкачих сама един тежък пакет и пак доста ме заболя едната. Така че, аз си се пазех.
Другото нещо, не знам за какво се бориш, но вече упражненията за гърди ги забравяш, защото ще ти навредят.
Отговори с цитат
  #2784  
Стар 27th March 2015, 12:25
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Лили, мислех си го,но реших,че ще е прекалено явно не е.
Шоки, аз още избягвам вдигането на тежко, рядко, но се случва да вдигам децата, няма как...по 13 кг са и криво ляво само гледам да вдигна и оставя бързо, или да седна и гушна.
Иначе да не се смеете много,н о юни месец съм на футболен турнир. Както вчера лекарят каза- само да не си вратар. Аз ще го раздавам леко, разбира се, но трябва все пак да се правя поне, че тичам...

Последно редактирано от kanari : 27th March 2015 на 14:44
Отговори с цитат
  #2785  
Стар 27th March 2015, 13:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Егати якото, аз си мислех, че футболистките са все плоски, но може би широките тениски заблуждават. Ако в женския футбол се играеше с такива екипчета щях да съм най-големия запалянко на женски футбол, но и не само аз.



А пък с тези екипчета ехх, тва вече си е мач от Шампионска лига

Отговори с цитат
  #2786  
Стар 27th March 2015, 14:43
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

ахахха, ех, мечтиии мечтиии както виждаш, бюстът даже спомага за по-доброто насочване на топката, когато се посреща с торс в случаят ще избягвам именно такова посрещане, да не си ги търся на гърба после...
Отговори с цитат
  #2787  
Стар 27th March 2015, 15:05
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте,
Отдавна чета във форума, за да се информирам предварително и научих много от вашите коментари. На 8 април имам първа консултация при д-р Стоянов. Вече прочетох, че няма смисъл предварително да се говори за размери, защото това е индивидуално за всеки. Не ми стана ясно, обаче, следното:
- някъде прочетох за втора консултация с доктора преди насрочване на датата за операцията. Това задължително ли е?
- как става определяне на дата и предварително съобразява ли се с цикъла или ти дават дата пък ако съвпадне се отлага;
- след като се направят всички изследвания предварително ли се носят или чак на дата на операцията;
- кога се заплаща предварителната сума, на място или по банка.
Извинявам се ако въпросите ми са глупави. Не съм от София и бих искала да съм подготвена за повечето от нещата.
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2788  
Стар 27th March 2015, 15:28
Аватара на Katerina_
Katerina_ Katerina_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 48
По подразбиране

Здравей, Carie,
Оперирах се при Стоянов преди почти 6 месеца. Поред на въпросите :
- втора консултация не е задължителна. Налага се само ако не вземете решение относно имплантите на първата такава, или има някаква промяна, която изисква втори преглед и измерване от хирурга.
- дата може да бъде насрочена дори веднага след консултацията. Аз така направих, тогава платих и капарото - 500 лв. Датата за операция се съобразява с цикъла ти, но подлежи на промяна като ако ти дойде, се отлага.
-направените изследвания може да им изпратиш на мейл, за да не се разкарваш. Питай дали може да им ги изпратиш и ако има нещо да се чуеш с анестезиолога по тел.
- за насрочване на операция е задължително заплащането на капаро от 500 лв.
Така беше преди половин година, ако има някаква промяна, някой от по-скоро опериралите се да се включи
Отговори с цитат
  #2789  
Стар 27th March 2015, 16:19
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите, Katerina_
Отговори с цитат
  #2790  
Стар 27th March 2015, 16:24
kimbarlly kimbarlly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 22
По подразбиране

Момичета, моля ви помагайте, започна да ме тресе предоперационна треска, побърквам сее.
Такъв страх не съм изпитвала досега, имам и ринопластика и секцио, не помня такова нещо.
Все едно ще правя нещо нередно, така се чувствам, отделно започнах да чета някакви лунни календари, хороскопи и реших, че датата ми не е подходяща и съм на път да я отложа.
Моля ви за малко кураж, опитвам се да не си мисля глупости, но незнам защо си позволих да изпадна в такова състояние, може би защото не съм казала на никой от близките си и нямам подкрепа от никого
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:40.