IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2981  
Стар 12th May 2015, 13:04
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

момичета, ето ме вболницата, преди около 2 часа се събуждам. Вече си имам чисто нови ц...

Благодаря ви за.куража
Отговори с цитат
  #2982  
Стар 12th May 2015, 13:34
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Mirchoni,

Честито. Разкажи как мина всичко когато можеш. Ако не се лъжа си при док. Стоянов. С нетърпение чакам да кажеш дали си доволна от резултата.

Поздрави !
Отговори с цитат
  #2983  
Стар 12th May 2015, 14:37
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

karie
многоо съмдоволна, към момента нямам болки, предимно спя, а след като отворя очи, една.страхотна мед.сестра ми.носи каквото си пожелавам. Фреш,кафе, салата, тост.....happy
Отговори с цитат
  #2984  
Стар 12th May 2015, 16:34
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Пак съм будна, но този път по адекватна.
Момичетаааа, не се чудете- нищо страшно няма,чак се чудя нормално ли е да е пък толкоЗзз лесно.
Направете това за себе си,дори през този супер затворен отвсякъде сутиен, и при все , че са ми на няколко часа изглеждат страхотно

Това е от мен, излизам на балкона да пуша и да събера малко слънчева топлинка.Ако искате нещо да питате-насреща съм
Отговори с цитат
  #2985  
Стар 12th May 2015, 16:45
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Хайде честито Навреме значи съм ти пратила снимките, точно съвсем преди операцията После да се похвалиш.
Отговори с цитат
  #2986  
Стар 12th May 2015, 16:52
karie karie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Mirchoni,

радвам се да чуя такива положителни отзиви. И аз като теб се притеснявам много и въпреки, че съм чак след месец вече се вълнувам. Сега ми предстоят досадните изследвания. Може ли да ми кажеш следното за тях:
1. ЕКГ и консултация с кардиолог-интернист при един и същ лекар ли се прави или са две отделни изследвания. И тази консултация с кардиолога какво предствлява-казваш, че ти предстои операция и той дава мнение дали си годен или не?;
2. При ехографията на млечните жлези трябва ли да има някакво разчитане, защото в листа с изследванията не е посочено;
3. Ренгенография на сърце и бял дроб с едно снимане ли се прави или са две отделни облъчвания;

Извинявай за многото въпроси

Поздрави и приятна почивка!
Отговори с цитат
  #2987  
Стар 12th May 2015, 18:27
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Kanari
Благодаря ти, да на време ми изпрати снимките.
Отговори с цитат
  #2988  
Стар 12th May 2015, 18:38
Mirchoni Mirchoni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 39
По подразбиране

Karie

Първо, не го мисли,бързо минава времето, а относно въпросчетата- отговарям:
1.ЕКГ и консултацията е при един и същи човек, демек: правят ти ЕКГ и после кардиолога разчита, това е.То след като всичко е наред това ти е и консултацията, която той вписва в листа и ти дава със самото ЕКГ
2.При ехото на жлезите е по същия начин.Снимката на жлезите + коментар(разчитане) на отделен амбулаторен лист от специалистаб
3.Ренгена на сърце и бял дроб е с едно снимане и пак е придружена от коментар(консултация) от специалиста.

Това е.Не се притеснявай, ако имаш други въпроси-питай.И аз бях като теб... въпроси,въпроси и за моя радост, момичетата във форума са страхотни и отзивчиви.

УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #2989  
Стар 13th May 2015, 01:25
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ugly_cat Виж мнението
Ами притеснява ме, че продължи 1 ден.. но щом и при теб е имало аномалии значи не е страшно

ugly_cat аз продължавам да чета форума и коментарите на момичета и прочетох за цикъла ти, аз все още не съм оперирана , но този месец за първи път в живота ми цикъла ми беше точно 2 дни, друг път винаги е по 5 - а нямам никаква причина за това., иначе си е супер нередовен като ден на идване. така че може от климата да ти е така или от стрес , аз понякога при стрес ми се променя цикъла доста. не мисля че има защо да се притесняваш
Отговори с цитат
  #2990  
Стар 13th May 2015, 11:12
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Значи няма нищо общо, а аз веднага се паникьосах, че е от операцията

Mirchoni честито!! Умирам от кеф като чуя, че някой не го боли
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:53.