IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 1st November 2012, 16:23
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Отскоро използвам на Нукс Body-Contouring Oil For Infiltrated Cellulite и съм доволна.Определено зоните ми с целулит започнаха да намаляват, както и "портокаловата кожа". Много е приятен и лесен за масажиране
Отговори с цитат
  #832  
Стар 9th November 2012, 20:09
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Момичета мисля да инвестирам в малко по скъпичък анти-целулитен крем на хубава марка, но да дава резултати а не разни Деви, Билки, Нивея и т.н, някой да е ползвал нещо от добра марка и да е доволен от резултата, като гледам тука повечето коментари всеки говори за козметични терапии и масажи сякаш е единственото лечение, но пък мисля че все пак трябва да има нещо добро на пазара от известна марка което поне малко да намалява вида на "портокаловата кожа"
Отговори с цитат
  #833  
Стар 13th November 2012, 09:21
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Това, че е от известна марка, не означава че продукта ще бъде ефикасен. Важни са съставките и най-вече дали това, това което е написано на опаковката отговаря на действителното съдържание. Може би антицелулитната козметика, трябва да бъде препоръчана от специалисти в тази област.
Отговори с цитат
  #834  
Стар 13th November 2012, 10:58
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Действително е важен избора на такъв продукт, и не само - въобще на козметиката, гримовете, парфюмите. За мен продуктите на известните марки са с достатъчно добро и гарантирано качество, друг е въпроса за неправилния избор, в смисъл че едни продукти действат добре на едни хора, а други - не. И че се навъдиха много магазини предлагащи уж истински качествени маркови продукти. Аз затова спрях да си купувам от тук и си поръчвам от интернет
Отговори с цитат
  #835  
Стар 16th November 2012, 17:45
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita191 Виж мнението
Това, че е от известна марка, не означава че продукта ще бъде ефикасен. Важни са съставките и най-вече дали това, това което е написано на опаковката отговаря на действителното съдържание. Може би антицелулитната козметика, трябва да бъде препоръчана от специалисти в тази област.
monita191, ползвала съм какви ли не анти-целулитни кремове, например Нивеа, Авон, Орифлейм и други такива комерсиални марки, и съм плащала по 15-20 лева за тях, ефект нула, разбира се, че не мога само да се мажа без да спортувам и да очаквам резултат, но аз плувам почти всяка седмица през уикенда и то съвсем сериозно, тренирала съм в интерната в Сандански където съм и родена като по-млада. Затова с коментара си имах предвид ако някои е ползвал нещо по-качествено от комерсиалните марки достъпни във всеки Кауфланд, ДМ и т.н. , а относно съставките дори и да ги чета аз да не съм химик, че да знам коя съставка какво въздействие ще има върху "портокаловата ми кожа"
Отговори с цитат
  #836  
Стар 19th November 2012, 15:00
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

......................................Ползва ла съм този серум на Нукс и съм доволна. Серумът е разработен с нова технология, с растителни екстракти е и поне при мен имаше добро действие. А и цената му е приемлива за такъв продукт

Последно редактирано от el1nor : 20th November 2012 на 17:08
Отговори с цитат
  #837  
Стар 21st November 2012, 15:03
AmNeZiA AmNeZiA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Преди време съм позвала Aura Slim крем, той запарва, кожата се зачервява и така уж горял мазнините. Мисля, че имаше ефект, но го спрях. Сега съм решила, че само с мазила не става, трябва да се внимава какво се яде. Сега ям по-малко хляб и съм намалила месото и повече плодове, зененчуци, сирене, яйца...всяка седмица тренирам на степер в нас и си купих лежанка с тежести, определено виждам добър ефект, но има още какво да се желае. Краката ми се стегнаха, по-лесно влизам в дънките си, но съм същите килограми. ))
Отговори с цитат
  #838  
Стар 26th November 2012, 14:53
Caramella Fashion Caramella Fashion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Вчера попаднах на една статия за целулита. Колкото и странно да прозвучи, но там пишеше, че всъщност малко количество целулит било полезно.
Отговори с цитат
  #839  
Стар 26th November 2012, 15:27
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69 Виж мнението
Купих си новия продукт на Лирак против целулит. В кутия е - по две пакетчета - едното се маже сутрин, другото вечер. Да, ама като го намажеш то не попива, а изсъхва и после се олющва като бял прах!
Гадничко. С други думи - няма да си купя пак от него. А обещават, че за 14 дни щял да намалее със сума ти проценти !!! Днес ми е 6-ти ден. Никаква промяна.
Можете да ползвате ампулите на Лиерак. Нанасят се след душ и не остават неприятни следи по кожата.
http://apteka.framar.bg/30002868/%D0...D0%B8%D1%82-20
Отговори с цитат
  #840  
Стар 26th November 2012, 15:39
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Аз съм ползвала крем за бюст на Лиерак и съм доволна. Предполагам, че и тези ампули ще са качествени. А иначе наистина е хубаво да се храним здравословно, да се движим повече и да отделяме време за тренировки и за разходки на чист въздух
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.