IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 30th July 2009, 14:21
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Май есента ще се включа и аз в отбора ви , ще изчакам "качествения ботокс" .
Доколкото разбрах, май не толкова опират нещата до това какво производство е ботокса (ако е разрешен за употреба), а концентрацията на ботулинов токсин в него (т.к. до скоро не знаех, че има различни по концентрация разтвори и всеки хирург/дерматолог решава какъв да ползва)...
Мена, къде си...
Гуен, чак сега видях постинга ти, затова не съм ти отговорила досега, извинявай!
Vistabel наистина е производство на Allergan и официално е регистриран в България.
Пускам ти най-пълната възможна информация за него, тази с която е извършена регистрацията му.
http://www.bda.bg/bdias/27069d.pdf
Отговори с цитат
  #132  
Стар 6th August 2009, 19:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Имам въпрос относно ботокса. За леките бръчки около очите ботокса ли е най подходящ, или разни подмладяващи процедури по козметичните центрове? На 29 съм, до сега не съм използвала силна козметика и единствените ми видими бръчки са тези около очите (адски много ги мразя). Изобщо някакви съвети за процедура и къде да я направя (ако може във Варна през есента, но и София е вариант). Мисля октомври да се прибирам за 2 седмици и се надявам до тогава да съм си уредила ден за процедурата и да съм направила своя избор на клиника.
Отговори с цитат
  #133  
Стар 6th August 2009, 19:29
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Вчера гледах предаване за пл. хирургия и доктора , които се занимава с лицето на Мадона , сложи на журналистката филъри в торбичките под очите , а не Ботокс. Аз не съм на ясно със тази материя , но и сложи Скулптра-ако правилно съм чула - и още някакъв филър Доста я пооправи , имаше торбички и доста бръчки. Поразпитай и прочети -какви възможности има .Ботокс и сложи в челото и на шията , като я караше да си изнася челюстта напред. Промяната се прояви след шестия ден. Успех
Отговори с цитат
  #134  
Стар 6th August 2009, 19:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Благодаря Ще разпитам кое е най добре, понеже и аз съм чувала че ботокса не е най подходящ за зоната около очите.Аз и тъмни кръгове имам, и те са по наследство а не от недоспиване, но когато съм недоспала съвсем ясно си личат Ако мога да коригирам и тях ще е супер!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 7th August 2009, 10:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Благодаря Ще разпитам кое е най добре, понеже и аз съм чувала че ботокса не е най подходящ за зоната около очите.
Напротив - не е измислен досега по-подходящ продукт от ботокса именно за тази зона Но ти си даже под 30 г. възраст и просто не е подходящ за теб.
Мена, благодаря ти за включването и инфото - хубаво е да си сверявам чат пат "часовника" с теб
Отговори с цитат
  #136  
Стар 7th August 2009, 16:13
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Благодаря Ще разпитам кое е най добре, понеже и аз съм чувала че ботокса не е най подходящ за зоната около очите.
Точно така ми каза и една докторка,при която бях на консултация Даже не ми препоръча и филър,понеже се получавало увисване на клепачите.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #137  
Стар 7th August 2009, 16:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Даже не ми препоръча и филър,понеже се получавало увисване на клепачите.
Това може да се получи, ако се постави неразумно близко до клепачите, но даже и да се сложи по този начин, "калпаво" - пак има лек - алкохолът или по-точно съдържанието на тактъв в мазила и в чистата му форма неутрализира действието на ботокса на мига, така че... това може да се регулира. Но цялата работа е да се сложи от професионалист - точна ръка, която знае къде, колко и как.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 7th August 2009, 17:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Но цялата работа е да се сложи от професионалист - точна ръка, която знае къде, колко и как.
Туй е май ключа от палатката.... оставам с впечатление, че ако доктора знае как, няма забранена част от лицето
Отговори с цитат
  #139  
Стар 8th August 2009, 23:10
Negra Negra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Варна
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Вчера гледах предаване за пл. хирургия и доктора , които се занимава с лицето на Мадона , сложи на журналистката филъри в торбичките под очите , а не Ботокс. Аз не съм на ясно със тази материя , но и сложи Скулптра-ако правилно съм чула - и още някакъв филър Доста я пооправи , имаше торбички и доста бръчки. Поразпитай и прочети -какви възможности има .Ботокс и сложи в челото и на шията , като я караше да си изнася челюстта напред. Промяната се прояви след шестия ден. Успех
Моля те кажи ми по кои канал и кое предаване го даваха този метод?Аз си поставих склуптра и живо се интерсувам.Благодаря.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 12th August 2009, 11:53
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

намирам се във Варна до 24-25 август,моля който има инфо каде тук правят ботокс да ми драсне някой ред.ПЛИЙЙЙЙЙЙЙЗЗЗЗЗЗЗЗ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:37.