IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 8th June 2010, 07:37
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

При мъжът ми проблема беше аналогичен, той даже се шегуваше, че ще стане абат защото почна да се образува оплешивяване отгоре. Помогнаха му процедурите с един нов апарат извършвани в козметичното студио където ходя. За два - три месеца процедури поникнаха нови косми на мястото на опадалите и косопада спря. Разбира се пак ходи късо подстриган, но не става и дума за косопад вече две години. Ако те интересува и си от София пиши на лични да ти дам координати.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th June 2010, 19:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

И защо трябва да третира проблема външно,като почти съм убедена,че е вътрешен проблема и трябва да се приемат правилните медикаменти!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #63  
Стар 10th June 2010, 20:41
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Аз съм доволна от Лакме - шампоан и ампули
Отговори с цитат
  #64  
Стар 10th June 2010, 20:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лилия
Аз съм доволна от Лакме - шампоан и ампули
ЗА ВРЕМЕНЕН ЕФЕКТ-ДА
При мен даже временен няма вече
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #65  
Стар 10th June 2010, 22:49
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Извинявай marisabela, но моков явно има мъжки косопад водещ до оплешивяване, ако не се вземат мерки. Разбира се може да се лекува и с взимане на естроген, но не го съветвам, ако иска още да е мъж Иначе отдавна е известно, че се получава добър резултат - само, че има странични ефекти: импотентност, гинекомастия и др.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th June 2010, 09:27
лилия лилия не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Мъжкият косопад няма нищо общо с женския.

Аз не спазвам никакви диети, защото се храня много пълноценно и нямам хормонални проблеми. Най-вероятно при мен проблема е чисто външен, защото имам вроговяване и втвърдяване на кожата, включително и на главата. Така че не винаги е вътрешен проблема.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th June 2010, 11:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Извинявай marisabela, но моков явно има мъжки косопад водещ до оплешивяване, ако не се вземат мерки. Разбира се може да се лекува и с взимане на естроген, но не го съветвам, ако иска още да е мъж Иначе отдавна е известно, че се получава добър резултат - само, че има странични ефекти: импотентност, гинекомастия и др.
И да ми се извиняваш не променя факта,че не съм имала предвид да се тъпче с лекарства!В днешно време лекарите знаят само това!

Баща ми мъж на 50 години цял живот си има косопад съпроводенс със себорея и разбира се доведе до оплешивяване от към темето.Пие едни билкови добавки косата му започна да става по-здрава и не толкова рядка!

Аз взимам също и може да ми е женски косопада,но е бил в следсвтие от мъжкия хормон,който организам ми произвежда в повече.Така че се замисли
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #68  
Стар 11th June 2010, 11:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лилия
защото имам вроговяване и втвърдяване на кожата, включително и на главата. Така че не винаги е вътрешен проблема.
Вроговяване???какво е това?Втвърдяване кожата ?Определено ти е вътрешен проблема.незнам защо мислиш,че е външен.


Кожата ми беше ужасна твърда и груба,имам геннно от баща си себорея с адски обилен косопад.Сега съм щастлива от приемаа на Био Активни Добавки-косата ми е здрава и лъскава,а скалпа ми спокоен.Кожата ми е мека,гладка и блестяща.
Ако искате вярвайте,ваша си работа.
Хубав ден желая
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #69  
Стар 11th June 2010, 11:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Забравих да споделя нещо изключително важно за мен-дължината на косата,която неискаше да мръдне последните 7 години.

Сега е порастнала с 5 см за 2 месеца :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #70  
Стар 13th June 2010, 12:09
lilito581 lilito581 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Аз пък есента имах проблем с косопада и ми капеше толкова много косата, че имах чувството, че колкото и пъти да я реша един след друг винаги ще пада по една топка коса и никога няма да спре!
За пореден път ми помогна маслото от чаено дърво, от което се слагат няколко капки в шампоана и за 2 седмици забравих за проблема! Чак и аз не можех да повярвам, но по 1 косъм не ми падаше от косата, когато я миех!
А хубавото, е че маслото от чаено дърво струва около 5 лв, нужни са само няколко капки и е безкрайно полезно, не само заздравява косата, а се използва и при мноооооого други неща!
Дори бях чела, че има толкова силен ефект, че дори разредено 1000 пъти пак има същото действие!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:59.