IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th November 2007, 22:23
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Гледах те ли днес "Пълна промяна "?Устните на ДЕСИСЛАВА станаха страхотни ама бая оток имаше и си мисля колко ли ще спада още устата и за сега с адската ама...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th November 2007, 10:16
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Устните на Деси станаха хубави,само дето не се знае колко време ще се задържат с този обем.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th November 2007, 10:34
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Май само на мен не ми харесаха..Както писах и в другата тема, не ми хареса това, че в сердата нямаха обем, а бяха висящи от двете страни на горната устна
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th November 2007, 10:38
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,да,наистина малко висяха в ъгълчетата,все едно нацупени устни,ама сякаш е по-чаровно.Вече е време да измислят и перманентен филър за устни.Че да не си слагаме през няколко месеца.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 6th November 2007, 12:31
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Много по-чаровно и красиво е излъчването на лицето, когато са повдигнати ъгълчетата на устните, но за постигане на такъв ефект филърът се инжектира по различен начин.
Относно Деси ми се струва жестоко, че й направиха точно липофилинг- и на лице и на устни, защото много бързо ще загуби ефекта от процедурата, а нейното психическо състояние е доста крехко, въпреки професионалните сеанси на Мадлен Алгафари.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th November 2007, 12:58
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Нали като се прави липофилинг на лице,ефекта се задържа около 15 години,както се изрази един хирург?Или аз нещо се бъркам?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th November 2007, 13:03
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Май само на мен не ми харесаха..Както писах и в другата тема, не ми хареса това, че в сердата нямаха обем, а бяха висящи от двете страни на горната устна
на мен не ми хареса същото в устните й, особено си личи като се усмихва, иначе като цяло са доста по - добре от нейните си
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th November 2007, 13:56
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Относно Деси ми се струва жестоко, че й направиха точно липофилинг- и на лице и на устни, защото много бързо ще загуби ефекта от процедурата
С филър или липофилинг ефекта е все краткотраен. Възможно е да и направят още една-две процедури за по дълготраен ефект както правиха на други участнички - на по късен етап. Дано!
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th November 2007, 14:29
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Ето малко инфо за оперативното уголемяване на устни.. Оперативно увеличаване на устни. Също много модерен метод, при който се прави транспозиция на лигавицата на устната. Разрезите са много малки и са скрити от вътрешната страна на лигавицата, почти до венците. Това е така наречената W-Y пластика заувеличаване на устни.
Белег след операцията няма! Метода е чисто оперативен и е сред предпочитаните в "ЕСТЕ КЛИНИК". Много подходящ е за тънки и дълги устни.
Рисковете са минимални. Отока също е минимален и отзвучава за около 5-7 дни. Операцията се извършва в повечето случаи в обща или местна анестезия и не се налага престой в клиниката, освен няколкото часа след операцията. Метода на втори етеп може да бъде допълнен и с инжектиране на собствен мекотъканен коктейл по Колман.Някой да се подлагал на такава операция
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th November 2007, 14:41
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Е това е въпросът.Тази информация е ясна на всички, които се интересуват, обаче няма информация от първа ръка, все още не е се появила някоя смела дама да ни осветли по въпроса!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оперативноувеличаваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.