IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th November 2007, 14:22
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

Мише,а твоята собствена коса как понася щипките питам ,понеже един фризьор ме разубеди от този вариант с обяснението ,че много накъсвали косата и моята ,както е тъничка щяла съвсем да се изтощи, ..... Вярно ли е ,дано не е,защото и аз много искам да си взема......
__________________
Пустинята е хубава ,..... защото крие някъде кладенец....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th November 2007, 14:33
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

jj няма такова нещо.Едно,че преди да си взема косата изчетох де що имаше писано относно методи на поставяне ,плюсове и минуси друго ,че се убедих от личен опит.То е все едно от шнолки за коса и фибички да ти се изтощава косата.Няма начин да ти увредят косата.Още повече ти я тупираш съвсем леко и после като я свалиш разресваш леко за да не накъсаш косъма.Аз си удължих косата защото искам да си оставя моя цвят на косата а от толкова боядисване милата се скапа съвсем ,сега около 20 см от косата ми вече си е моята /естествен цвят/ и е просто чудесна.Без да искам да злословя но повечето фризьори ,които се занимават с удължаване на коса са против този метод ,тъй като от него не могат да ти вземат пари за поддръжка,а иначе през месец два си там с по 100 лева в ръка Какво да добавя освен ,че моята фризоьрка също е с удължена коса по същия начин със щипки-ако не мисли за моята поне ще мисли за своята коса
Другото което е ,че съвсем не е за пренебрагване факта,че със шипките можеш да я махаш когато пожелае и определено е доста по лесно да я миеш и решиш свалена отколкото на главата ти.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th November 2007, 14:40
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

Mного мерси май най -накрая ще взема да си купя обещавам да споделя впечатления като го напрвя
__________________
Пустинята е хубава ,..... защото крие някъде кладенец....
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th November 2007, 14:43
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

jj повярвай ми ще останеш много доволна.А така като гледам скоро тук из форума ще се разщъкат едни дългокоси самодиви ,само дето не знам дали ще са в бели премени
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th November 2007, 15:05
jj jj не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: sofia
Мнения: 813
По подразбиране

Дано си права Аз лично съм с доста мека и фина коса, и когато е до към раменете изглежда добре ,но мине ли тази дължина изглежда кофти ,някак рядка, макар да не е.... И затова единствения начин да се видя с дълга коса е удължаването....
__________________
Пустинята е хубава ,..... защото крие някъде кладенец....
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th November 2007, 15:43
Astella Astella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jj
Дано си права Аз лично съм с доста мека и фина коса, и когато е до към раменете изглежда добре ,но мине ли тази дължина изглежда кофти ,някак рядка, макар да не е.... И затова единствения начин да се видя с дълга коса е удължаването....
Аз съм с абсолютно същия проблем,косата ми по -дълга от раменете не става,и нищо не помага-ни маски,ни стимуланти,ни ежемесечно подстригване,нищоооо.........
Затова и аз ще прибегна до удължаването
Отговори с цитат
  #17  
Стар 9th November 2007, 10:20
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Момичета сега от 9-11 в НДК има Арена на красотата защо не се разходите до там.Няма начин ЕXTEND да не участват.На миналото изложение имаше промоции и поставяне на косата на място.Пък и така ще имате възможност на място да видите за какво става въпрос,да питате каквото ви инресува и най-важното да видите косата in live дали ще ви хареса
Отговори с цитат
  #18  
Стар 9th November 2007, 12:33
Astella Astella не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Момичета сега от 9-11 в НДК има Арена на красотата защо не се разходите до там.Няма начин ЕXTEND да не участват.На миналото изложение имаше промоции и поставяне на косата на място.Пък и така ще имате възможност на място да видите за какво става въпрос,да питате каквото ви инресува и най-важното да видите косата in live дали ще ви хареса
Знам за това изложение,много обичам да посещавам такива места, нооооооооо има един голям проблем не съм от София,а и шефа ако му кажа че ще отсъствам ще има
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th November 2007, 13:28
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

аз ще ходя утре и може да си взема дълга косичка , а иначе по принцип къде в София мога да намеря от нея
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th November 2007, 13:37
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Само от представителството им в Люлин -Силвър Сити Център/или нещо такова беше / на 2 етаж.Виж в сайта им има точен адрес и телефони.Там освен косата има щипки,фиби,четки за коса,шампоани ,балсами ,спрейове абе всичко свързано с косата.Хайде пък като си купите косата ще пуснете и снимки
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: KосазаудължаванеотEXTEND
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:16.