IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2007, 22:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Няма да тръгне сама да си ги изсмучи. Ама има бая хирурзи, дето за пари обещават всичко. Ако темата е нелепа, да не даваме и нелепи съвети.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th November 2007, 19:36
Prada Prada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 5
По подразбиране

само искам да кажа че не става дума за здравословно отслабване защото знам че това няма да стане просто искам да сваля тези килограми защото си имам повод та дори и след това да си ги върна.Има много диети които обещават много свалени килограми за кратко време но дали наистина е така
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th November 2007, 19:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не е така. Нито здравословно, нито нездравословно можеш да отслабнеш 15 кила за 30 дни. Освен ако не почваш от 200 кила. Избий си го от главата. Трябвало е по- рано да помислиш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th November 2007, 20:39
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране Re: Как да отслабна ???

Цитирай:
Първоначално написано от Prada
здравейте от доста време чета този форум но не съм се осмелявала да пиша защото знам какъв сигурно ще е вашия отговор на въпроса ми но все пак ... Та сега към въпроса искам за 30 дни горе долу да сваля 15 килограма.Тежа 64 килограма и съм висока 165 см.Моля ви кажете как да стане това
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th November 2007, 21:16
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Prada
само искам да кажа че не става дума за здравословно отслабване
и кой заслужава да си развалиш здравето?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th November 2007, 20:34
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

А бе хора вие полудявата с всяка минута.......а някои вече са и на секунди
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th November 2007, 22:40
Аватара на cristiano7
cristiano7 cristiano7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 350
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
бахти изоставяте се по този начин , и после искате да свалите 3567457 кила за един миг....хората не сме от пластелин да лепим отгоре и после ей така да премахнем ненужното
никога не се е налагало да се самоцитирам, но просто няма начин

Prada, нека предположим че ти свалиш тези 15 кила за тези конкретни 30 дена....независимо как.....като се погледнеш в огледалото ще се уплашиш, гарантирам ти....провиснала кожа, ето това ще видиш....стрии.....ако мислиш че визуално ще си по-добре от сега, жестоко се лъжеш....
...дори да премахнеш мазнините под кожата, то кожата няма как да я свиеш и нея за да компенсираш
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th November 2007, 23:00
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от swim_fan
...дори да премахнеш мазнините под кожата, то кожата няма как да я свиеш и нея за да компенсираш
точно това исках да кажа, swim_fan -при отлабването трябва и много грижи за кожата и време - както не е достатъчно да поспиш 5 мин вместо цяла нощ или да си бременна 3 месеца, вместо 9 примерно.. просто някои неща не стават от днес за вчера.
не че не разбирам желанието ти, Прада.. ама реално не става като в анимационните филмчета- завъртят се и са променени. но можеш да се стегнеш в някаква степен (то времето си тече, не знам правиш ли нещо вече) и подходящо облекло (и бельо) вършат някаква работа.
Успех и помисли защо народа е казал Бързата работа-срам за майстора!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th November 2007, 23:14
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

А много странно защо ти трябва за толкова кратък период да свалиш килограмите? Някакъв специален повод ли? Моят съвет е да си промениш режима с по-здравословен и да заложиш на упражненията, а не на глада. Хората около теб определено ще забележат промяната дори да са само няколко кг, все пак е добро начало, а и ти ще се почувстваш по-уверена. По мненията ти съдя, че си още малка и нямаш горчив опит с диетите и пагубните последици за кожата, и не само, след глад. Аз направих грешката да сменя драстично начина си на хранене, когато бях на 15г. и оттогава си имам вземане-даване с лекарите, заради поражения, които си нанесох-нередовен цикъл и прочие. А да не говорим, че сега появят ли се кожните дефекти от постоянното разтягане на кожата ти, няма как да се възстанови после и мисля, че ще постигнеш обратен ефект на желаното. Защото каква ще ти е ползата от привидно слабото тяло ако няма да можеш да го показваш без притеснения? Добре помисли преди да направиш жертва със здравето си.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th November 2007, 05:29
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Prada винаги ли си била приблизително на тези кг?Защото ако си,трябва специално лечение с диетолог ,упражнения ,автогенен тренинг иначе с диети нищо не се сваля ,сваля се 2,3,5 най много и то мъчително диетуване не гладуване
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:39.