IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd March 2008, 11:36
sweet_sensation sweet_sensation не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране Въпрос относно цикъла

Здравейте.Пиша ви,защото не знам какво става и искам да разбера случвало ли се е и при други.Миналия петък трябваше да ми дойде (винаги ми идва 2 дни по-рано от предния месец),но точно тогава пътувах и от сряда започнах да пия Примолут нор 5 ,като за последно изпих хапче в петък вечерта и очаквах най-късно понеделник или вторник да ми дойде.И преди няколко пъти съм отлагала цикъла си и всичко е било наред,идвало ми е след 2 дни след като спря приема.Обаче сега няма никави изгледи да ми дойде...вече станаха 7 дни Вчера си направих тест за бременност и беше отрицателен,така че не знам какво може да става.Ако няко може да изкаже мнение ,ще съм много благодарна,защото ми е притеснено.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd March 2008, 13:49
teda_vt teda_vt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Според мен трябва да отидеш на гинеколог,защото това което си пила е доста силен препарат.Едва ли има някакъв проблем,но знай че никак не е полезнно да забавяш цикъла си.Все пак това не е концерт по желания!Когато ти се наложи има и друг начин-да пиеш по големи дози витамин С.Той е кръвосъсирващ и има такова действие може да ти забави цикъла с 2-3 дни
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd March 2008, 18:58
seduce seduce не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Асеновград
Мнения: 327
По подразбиране

Това с пиенето на витамин С е вярно и по-безопасно.А за твоя проблем е възможно и да е просто от притеснение,стрес,може да се получи на всеки.Но това не бива да те води до мисълта да пропуснеш гинеколога.След като си пила хапчета,най-добре се консултирай с него,пък и е хубаво поне не 6 месеца да си правиш профилактичен преглед.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2008, 19:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И аз съм пила Примолут нор 5, но не съм имала такъв проблем. Наистина иди на гинеколог.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th March 2008, 00:19
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Ами разбъзикала си си хормоните, това си направила.
Кажи за това на гинеколога си и се информирай как да забавиш цикъла си, без да си вредиш на организма, разбира се доколкото това е възможно.
Ако взимаш противозачатъчни по принцип, просто недей да правиш пауза между опаковките и така ще пропуснеш 1 цикъл, но нека и твоя лекар се изкаже.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросотносноцикъла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:03.