IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #15  
Стар 16th December 2009, 10:17
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

В Шейново обаче трудно се дореждаш до ВИП стая Иначе аз си платих избор на екип и всички се въртяха на пета около мен. Нямаше свободна ВИП стая, а сега се очертава същото (всяка втора позната ще ражда през Май ). Когато не е планирано раждането, няма как да се запази. Не си и помислям да мина без плащане - засега цената за "избор на екип" при нормално е 900лв. а за секцио - 950лв. Ако се стигне до секцио (не дай Боже), ще настоявам и за ВИП стая - 5 дни в общите с 1 баня на не знам колко жени, не бих ги издържала. Мисля, че ВИП стаята е 70лв./ден.

Най-тъпото е плащането за присъствието на бащата, но доколкото знам, тези раждания стават в отделна зала (ВИП родилна зала) и таксата е затова, не че мъжът е разход. Ще се окаже такъв, ако не издържи на гледката

В Майчин дом е доста по-евтино, неонатологията е уж най-добрата в БГ, но там мизерията е страшна. В Тина Киркова цените са като в Шейново. В Токуда - 2300лв. За Св.Лазар съм чувала - 5000лв., но не съм сигурна. Мисля, че в Св.Лазар само секцио правят.
В клиниката на Мазнейкова ходя при една лекарка на женска консултация (ползва кабинет под наем). Явно там е такава практика, а самата клиника е отврат.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:12.