IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 8th August 2010, 21:16
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
lovebird, аз също съм чувала и чела отзиви за 5-HTP. Всъщност това е веществото, което Неолексана съдържа. Аминокиселина, която постъпва в организма с храната. Четох, че е подходяща за хора, които страдат от депресивни състояния, както и подпомага борбата със затлъстяването точно, както казваш ти, защото потиска апетита.

При всички положения не вреди според мен. От колко време го пиеш и какви са ефектите върху душевното ти състояние, както и килограмите? Може ли да споделиш?

Поздрави!
Ами аз го пия от близо месец, но не с цел отслабване, а по-скоро заради успокояване. Лекувам анорексия, затова го пия
Отговори с цитат
  #1092  
Стар 9th August 2010, 01:27
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

lovebird, желая ти успех с лечението!
Отговори с цитат
  #1093  
Стар 9th August 2010, 01:29
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Здравейте, момичета Надявам се, че си изкарвате страхотно лято. Как вървят диетите? Аз напоследък покрай морето и почивките изобщо не обръщам внимание какво хапвам, но от днес започнах да тичам и надявам се скоро отново да съм стриктна. Виждам, че има нови попълнения, желая ви успех, както и на останалите
rocksteady, благодаря ти за сърдечния прием!
От диети и диетолози вече ми дойде до гуша и започнах да слушам организма си да ти призная и се чувствам мнооооого по-добре.
Малко бях занемарила спорта покрай приема на едни хапове, които ме смазаха, но в събота ходих на гимнастика и си купих карта направо. Та да сме живи и здрави от спорта по-хубаво няма.
Отговори с цитат
  #1094  
Стар 9th August 2010, 10:19
Аватара на bunnyyyyyy
bunnyyyyyy bunnyyyyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

видях темата и реших да пиша извинявам се ако съм объркала форума но сета се регнах
Преди бях 65 кг. започнах много строга диета 1 път на ден хапвах само солети и много вода така беше месец и свалих около 8-9 кг. Постигнах желания ефект и спрях диетата започнах да се храня балансирано,но забелязах че всичко ми се лепеше качих 2 3 килограма затова реших отново да гладувам разликата този път е че изобщо не мога да отслабна какавото и да правя изобщо не вечерям започна да ми става лошо сутрин от храната започнах да спортувам всяка сутрин тичам поне 30 мин. и пак нищо започнах да се отчайвам трябва да ми отслабнат краката и да примахна паласките но не знам как ще съм ви много благодарна ако ми помогнете със примерна диета или упражнения благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1095  
Стар 9th August 2010, 11:12
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

bunnyyyyyy, нормално е при такова гладуване, което си направила да качиш след това килограми. Организмът ти е изпаднал в стрес и сега гледа да си натрупа запаси, защото незнае на теб кога ще ти скимне пак да го подложиш на глад, най-образно казано.

Недей да гладуваш, защото ще си навлечеш здравословни проблеми. Наблегни на зеленчуците, плодовете. Вярно, че в плодовете има фруктоза, но сега е сезонът, когато може да си набавиш витамини от пресни плодове и зеленчуци. Ако обичаш диня, хапвай си. Избягвай млеката с нисък процент масленост, защото не е ясно какво има в тях. По-добре си хапвай такива с 2%, а дори и с 3.6% да хапваш, няма да ти навреди. Сигурна съм, че стоиш далече от сладкишите и шоколадите.

За спорта бих ти препоръчала да започнеш да ходиш на аеробика/тае-бо и гимнастика/пилатес. Редувай ги. С едното топиш мазнинките, а с другото стягаш тялото.

Пробвай така 2 седмици и ако не мърдат килограмите и обиколките, помисли за някой фет бърнър или добавка.

Надявам се да съм ти била полезна.
Успех!
Отговори с цитат
  #1096  
Стар 9th August 2010, 11:47
Аватара на bunnyyyyyy
bunnyyyyyy bunnyyyyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
bunnyyyyyy, нормално е при такова гладуване, което си направила да качиш след това килограми. Организмът ти е изпаднал в стрес и сега гледа да си натрупа запаси, защото незнае на теб кога ще ти скимне пак да го подложиш на глад, най-образно казано.

Недей да гладуваш, защото ще си навлечеш здравословни проблеми. Наблегни на зеленчуците, плодовете. Вярно, че в плодовете има фруктоза, но сега е сезонът, когато може да си набавиш витамини от пресни плодове и зеленчуци. Ако обичаш диня, хапвай си. Избягвай млеката с нисък процент масленост, защото не е ясно какво има в тях. По-добре си хапвай такива с 2%, а дори и с 3.6% да хапваш, няма да ти навреди. Сигурна съм, че стоиш далече от сладкишите и шоколадите.

За спорта бих ти препоръчала да започнеш да ходиш на аеробика/тае-бо и гимнастика/пилатес. Редувай ги. С едното топиш мазнинките, а с другото стягаш тялото.

Пробвай така 2 седмици и ако не мърдат килограмите и обиколките, помисли за някой фет бърнър или добавка.

Надявам се да съм ти била полезна.
Успех!

wanja мноооого ти благодаря ще направя всичко което ми каза
Отговори с цитат
  #1097  
Стар 9th August 2010, 16:34
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Здравейте.И аз се включвам в тима на отслабващите.Бях се зарязала от зимата и върнах доста от сваленото тегло.Обаче сътресенията минаха и ще бъда студентка след няма и месец-затова от днес се хващам на хорото и докъдето стигна...
Имам въпросче и ако някой може да ми отговори-във Франция къде бих могла да намеря овесени трици?
Отговори с цитат
  #1098  
Стар 9th August 2010, 20:38
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Внимавай с киселите млека, а пък Активията си е нишесте с подсладител. Няма как да отслабнеш с нея. Всяко млеко има П и В, така си ги комбинирай правилно.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1099  
Стар 9th August 2010, 20:54
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Внимавай с киселите млека, а пък Активията си е нишесте с подсладител. Няма как да отслабнеш с нея. Всяко млеко има П и В, така си ги комбинирай правилно.
Напълно съм съгласна с мауз. А да не говорим и за плодовите млека какъв дол дренки са. Внимавай с тях.
Отговори с цитат
  #1100  
Стар 10th August 2010, 11:58
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране

Здравейте момичета,
Цял живот се боря с килограмите и за да се обоснова ще Ви кажа, че във втори клас тежах 75кг. Сега съм висока 170см и тежа 110кг. Тези прекрасни цифрички се дължат на общо 4 сериозни операции, 3 от които се случиха в последните 4 години. Тъкмо вляза в някакви граници и хоп на операционната маса и килограмите се връщат обратно. Принципно самочувствие хич не ми липсва, открих дрехите, с които да се чувствам и изглеждам добре, макар че е ужасно трудно да си ги намирам, мъжа ми ме обожава и в общи линии съм щастлива много. Сега обаче работим активно по въпроса за бебе и ако даде Господ да успеем, качването на 20 кила върху моите 110 ще е направо убийствено за мен. От 2-3 седмици промених тотално хранителните си навици, спрях хляба - правя си такъв изцяло от трици, не ям сладко, само в мнооого редки случаи сладолед за диабетици и то 1 кутийка за седмица, по лъжичка 2 на ден. Ям плодове и зеленчуци на поразия, мляко Култура 0,1%, което превръщам в казан с таратор, много яйца, обезмаслени сирена и мазила и т.н., а във цитросовите фрешове си слагам фибри .... абе общо взето тотална промяна. Ефекта е -5кг. Бавно, но славно напредвам. Радвам се, че мога да споделям с Вас и ви чета с интерес.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:01.