IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 2nd July 2009, 18:53
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Предимството на Лайт Шиър е , че веднага след епилацията имаш идеално чиста и без косми кожа.Другото предимство е , че процедурите са на по-голям интервал 2-3 месеца , а не както е при другите всеки месец.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 12th July 2009, 22:33
Shushulka Shushulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stamatq
Предимството на Лайт Шиър е , че веднага след епилацията имаш идеално чиста и без косми кожа.Другото предимство е , че процедурите са на по-голям интервал 2-3 месеца , а не както е при другите всеки месец.
Стаматя, Стига с тази реклама де, да не работиш почасово в Борекс? След процедура с какъвто и да е лазер си тръгваш идеално чиста, без косми. Колкото до това, дали интервалът между процедурите е голям или малък, това зависи от зоната - при някои зони си готова за следваща процедура след 20 дни, при друга - след 60 дни. Епилацията с въпросния Златен стандарт е доста болезнена.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th August 2009, 15:23
i. koteva i. koteva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 27
По подразбиране

От къде мога да си закупя апарат за домашна епилация и каква е цената? Има ли други доволни или пък недоволни от подобен апарат.Може ли повече инфо-благодаря!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 25th August 2009, 11:23
julkata julkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Видях реклама в списание Анна на този сайт:
www.krasivotialo.com
Някой купувал ли си е от там? На предишната страница за тези уреди ли говорите?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 12th October 2009, 09:04
Shushulka Shushulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив
Мнения: 6
По подразбиране

Аз ходя в Лазер Център и съм много доволна, защото не ме боли като ме епилират за разлика от мн. други студиа! Не че нищо не усещам, но определено има разлика от Пикасо например.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th October 2009, 10:20
Shushulka Shushulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив
Мнения: 6
По подразбиране

Оттук може да се влезне в сайта: www.lazercentar.com
Отговори с цитат
  #57  
Стар 15th October 2009, 13:38
femina82 femina82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 21
По подразбиране re

И аз ходя там и тези дни ще съм за четвърти път и почти нямам нищо останали само тук - там тънки и хилави. А при теб как е положението?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 18th October 2009, 21:49
Аватара на raptorche
raptorche raptorche не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Пловдив
Мнения: 693
По подразбиране

Да, не Ви боли, ще ви се махнат за определено време и пак ще излезнат. Искам да пишете 6 месеца след приключване на курса и тогава ще разберете, че съм прав )
__________________
Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23rd October 2009, 05:09
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shushulka
Цитирай:
Първоначално написано от stamatq
Предимството на Лайт Шиър е , че веднага след епилацията имаш идеално чиста и без косми кожа.Другото предимство е , че процедурите са на по-голям интервал 2-3 месеца , а не както е при другите всеки месец.
Стаматя, Стига с тази реклама де, да не работиш почасово в Борекс? След процедура с какъвто и да е лазер си тръгваш идеално чиста, без косми. Колкото до това, дали интервалът между процедурите е голям или малък, това зависи от зоната - при някои зони си готова за следваща процедура след 20 дни, при друга - след 60 дни. Епилацията с въпросния Златен стандарт е доста болезнена.
Да само дето с въпросния златен стандарт вече три месеца след 2-ра процедура ми израснаха само единични косми, явно не уцелени по невнимание.А без да усетиш нещо работа не се върши.Няма как да се умъртви жива клетка и да не боли.Въпросът е колко е търпимо усещането.Защото кола маската боли много повече.Поне при мен е така.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd October 2009, 14:01
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Едиствено (много) болезнения лазер е трайно ефикасен. И то трайно до..време. Да речем 60% при жените, 20-30% при мъжете..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛАЗЕРНАЕПИЛАЦИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:37.