IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 11th August 2010, 11:33
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Така ли!?Дерматоложката или не разбира нищо от това, което прави или просто лъже.Оше повече лекар със специалност дерматология няма да седне да маха косми.Пак ви казвам, че когато лазерната глава остарее тя се изтощава и не може да даде голяма мощност и тогава обикновенно компютъра блокира работата на лазера.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 12th August 2010, 08:05
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Нещо не разбирам защо ще лъже. Та нали си изкарва пари от клиентите няма да си подлива сама вода я
За това, дали е компетентна май ние не можем да съдим, а за това с изтощаването на главата специално питах и ми отговори, че е така, но че преди това да се случи много по рано би трябвало да се сменя според инструкцията на производителя. Само дето не се прави у нас.
Имало и заложен в компютъра тест за състояниетона главата, но собствениците не искат той да работи и са променили софтуера. Сега главата се ползва до предела на възможното без да се следи дали излъчването е безопасно и колко е ефикасно.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 13th August 2010, 07:13
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

тук цялото това ми се струва като много интересен черен PR. Сега остава на финала да изплюеш камъчето за името на "добре познатата" клиника и дерматоложка и ще е вече мега тенденциозно
Пък после съвсем приятелски да ни препоръчаш нещо добре проверено
Аз честно казано чак толкова не зациклям на тема "изтекъл срок на глава на лазера", с който ми махат космите под мишниците.

Важно ми е като финален резултат космите да ги няма (за това си плащам все пак), а пък ебаси колко зациклихме в някаква друга тема
Отговори с цитат
  #84  
Стар 13th August 2010, 11:36
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от smehuranka
тук цялото това ми се струва като много интересен черен PR. Сега остава на финала да изплюеш камъчето за името на "добре познатата" клиника и дерматоложка и ще е вече мега тенденциозно
Пък после съвсем приятелски да ни препоръчаш нещо добре проверено
Аз честно казано чак толкова не зациклям на тема "изтекъл срок на глава на лазера", с който ми махат космите под мишниците.

Важно ми е като финален резултат космите да ги няма (за това си плащам все пак), а пък ебаси колко зациклихме в някаква друга тема
Не виждам с какво смяташ, че е тенденциозно. Разбира се, че няма да пиша имена. Нали приятелката ми ще остане без работа ако някой каже на шефовете, че е издавала тайни от кухнята.
Пък и не вярвам да има голяма разлика в различните фирми.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 15th August 2010, 17:13
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Наистина е черен PR! Нормалният разум може да прецени, че когато една част се изтощи и отслабва излъчването й тя става безопасна, защото не може да постига мощности нанасящи вреда.В случая тази вреда може да се състои само в изгаряне и нищо повече.Помислете само, че това са инфрачервени - топлинни лъчи и могат в най-лошия случай само да изгорят кожата , но не и да предизвикат рак.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 15th August 2010, 22:42
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Да наистина се получава накрая така, но преди това се разширява честотният спектър на излъчването, нещо му се променя така ми обясниха и вследствие на това се излъчват и други честоти. Те именно и правели белите. И не бързай да лепиш етикети. Пиша това което ми обясниха за да знаят и другите.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 17th August 2010, 21:34
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Това е абсолютно лаическо обяснение на доктор неразбиращ нищо от физика за заблуда на аудиторията. Светлинният източник в лазерите е мощна лампа светкавица излъчваща бяла светлина, от която в последствие се отделя чрез система от призми и огледала само една дължина на вълната, а не спектър.Така че със стареенето на лампата намалява само интензитета на лъчението, но не и да се променя спектъра на лъчението.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 17th August 2010, 22:12
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Може и да не съм лекар, но физика и аз съм учила в МЕИ и това обяснение което даваш просто не е вярно - противоречи на принципа на работа на лазера.
Прочети повечко преди да се изказваш за другите.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 20th August 2010, 08:01
stamatq stamatq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 60
По подразбиране

Да, разбрах!Повече няма да споря с тебе.И без това, който има знания вече ме е разбрал.Няма нужда от излишно спамене и без това темата тук е друга.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 9th September 2010, 11:29
Didi_bogi Didi_bogi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 6
По подразбиране

Абе немога да разбера 4 дена след лазерна епилация ОЩЕ имала косъмчета. На мен първо ми ги премахват с бръснач. А аз си правя над устните. Може би има някакво значение. Усеща се болка. Ама няма да мрете във всеки случай.Но за триъгълника. Незнам!?!?!?
__________________
Ако не си част от решението - бъди част от проблема
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛАЗЕРНАЕПИЛАЦИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:33.