IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 30th January 2007, 11:17
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Момичета понеже аз започнах темата е редно да напиша и продължението и. Махнах си силикона или поне по-голямата част от него при доц. Анастанов с Пловдив. Някаде бях прочела че в сравнение с това слагането на силикон в гърдите било детска игра- е донякаде е вярно. Операцията мина под месна упойка и за мен това беше по-страшното защото чуваш и виждаш всичко което ства с теб. Не е като при слагането на силикон в гърдите, там заспиваш и се събуждаш с новите придобивки. Изряваха каквото видяха от силикона, а то не беше никак малко. Даже си мислех че е много и няма да ми остане уста, но като минаха няколко дни устата ми почна да придобива нормален вид. Не мога да кажа в момента че е добре или зле, минаха вече 6 дена и устата още ми е мнг подута и не я усещам. Но като гледам ще е по-добре от преди Като придобия нормален човешки вид може да кача цяла серия от снимки на преди силиона, със силикона и накрая без по-голяма част от него
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th January 2007, 11:35
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

А какво беше мнението на Анастасов за силикона?Накара ли ти се?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th January 2007, 11:39
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Е чак не ми се е накарал, но със сигурност е доста против силикона. Според него даже не беше такава необходимост да се маха защото не ми било грозно и не съм имала здравословни проблеми. Причината поради която го махнах е че не ми харесваше на мен.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th January 2007, 11:53
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

А друг филър не ти ли препоръча?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th January 2007, 12:22
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Ами аз не искам да си слагам вече нищо в устата, а и не знам как ще изглеждам като всички отоци спаднат, мойта уста по-принцип не е тънка. Иначе до калкото разбрах препоръчва липофилинга като безопасен и ефективен метод.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30th January 2007, 12:57
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да,ама и като безрезултатен Особено в устни.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th January 2007, 13:18
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Ами сигурно е така. Но на никой не препорачвам силикона от който толкова си изпатих.
Вече съм сигурна, че както те е създала природата си най-естествена и красива, специално за лицето де. Не говоря за гърбав нос или някакъв наистина по-сериозен проблем за който е необходима вече хигургична намеса. Казвам че не на всяко лице отиват по дебели устни или по малък нос, каквито обикновенно ние искаме (аз исках).
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th March 2007, 20:02
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

От всичко прочетено до тук все пак оставам с впечатлението, че няма някой, който да е пострадал от поставянето на силикон в устните. Пострадали има само от количеството, което са сложили. Не виждам кой и е виновен на Галя от сатен, че е искала още и още... Аз съм писала в други теми, но ще кажа и тук, че съм с силикон в устните от 4 години, нямам сраствания, не ми стават по-големи и много си ги харесвам. Не агитирам никой да не ме разберете погрешно!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th March 2007, 10:58
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Морганлефей, аз съм те виждала на живо. Наистина устните са ти хубави. Доколкото си спомням обаче, ти беше с много малко количество и в двата края на устните, нали? Може би наистина е от количеството Какво ли мисли Цвета С по въпроса?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th March 2007, 11:58
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Добро утро Цвета С сигурно още спи! Аз едва станах току що! Еми, да - аз съм с малко в двете крайчета на горната устна. Правила съм ги при д-р Виолин Петров. Бях решила да си попълна и долната малко, защото имам един хематом от малка от удар в една люлка, но май се замислям ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.