IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 7th November 2013, 16:04
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Има къде, къде по-добри и безопасни начини да се свалят килограми. Започнете да тренирате, спазвайте правилен режим, бъдете търпеливи и постоянни. За начало може да добавите някаква добавка като хром пиколинат, ванидил сулфат и органична канела, за да ви се притъпи нуждата от сладко.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 21st November 2013, 10:00
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Аз пих Лида един месец, не съм усетила кой знае какъв ефект, но да си призная след като изчетох толкова много негативи за нея сега не бих си я взела отново. По-скоро бих пробвала с някой по-легален фет бърнър. Прочетох доста добри отзиви от един продукт на Амикс - термокор и мисля да го пробвам.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 21st November 2013, 10:56
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от choki_moki Виж мнението
Аз пих Лида един месец, не съм усетила кой знае какъв ефект, но да си призная след като изчетох толкова много негативи за нея сега не бих си я взела отново. По-скоро бих пробвала с някой по-легален фет бърнър. Прочетох доста добри отзиви от един продукт на Амикс - термокор и мисля да го пробвам.
Ще се сетиш, че Лидата не става за нищо.
Иначе този бърнър, на който си се спрял не е лош.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 1st December 2013, 22:09
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Не съм чела всички отговори, но искам да споделя моето мнение по въпроса, защото пиех различни хапчета от години.
Та аз съм предразположена към напълняване и като тийн бях леко закръглена, та от тогава започнаха мъките. Какво ли не съм пила, всичко излизало на пазара - от различни видове, които нямат никакво действие до ксеникал и Лида.
Лида пиех доста дълго време с прекъсвания. Просто като усетя че съм трупнала 5 килца и веднага почвам хапчетата и свалям. Въртях се в един ужасен кръг на яко тъпкане, сваляне на килограмите, умерено тъпкане, пак яко тъпкане и т.н.
Даже си спомням една година бях качила малко повече, поради любовни мъки, та за около 5-6 месеца, в които я пиех с прекъсвания свалих 16кг и станах толкова слаба, че не ме познаваха роднините. Толкова бях пристрастена към тях, че се чувствах виновна ако съм забравила да си изпия хапчето. Отделно, че не можех да спя от тях и понякога се налагаше да ги спирам за няколко дни, просто за да мога да се наспя. Като наркотик са и аз наистина мисля, че бях пристрастена. Та всичко вървеше така докато не се разболях и смятам, че една от причините бяха хапчетата и ужасното ми хранене. Става въпрос за заболяване на стомашно-чревния тракт.
Та в момента съм на специална диета от 7 месеца не съм пипвала никакви хапчета.
Диетата ми включва доста полезни храни, които се старая да направя вкусни. Пия много зелен чай с мед и въобще храненето ми се подобри много. Достатъчно слаба съм, но най-важното е, че имам здрав вид.
Опознах тялото си и знам как да го контролирам. Много съм щастлива, че не ми се налага да пия гадните хапчета, а да се чувствам добре.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 9th March 2014, 09:30
amira78 amira78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране здравейте

Нова съм тук и изчетох доста по темата с ЛИДА,трябва да ви кажа че аз също я пия в комбинация с фетбърнър LIPO 6,и освен това ходя на фитнес.Трябва да ви кажа че ефекта е поразителен ,свалям бързо и равномерно нявсякъде.
Да имам малко проблеми единствено със съня но това за мен не е проблем,а относно това къде да си я купите мога само да ви посъветвам да си я поръчате от вашия фитнес инструктор(поне аз направих така),и е оригинална.вече вие си решавайте какво ще правите.А от от онлайн сайтовете там са само болкуци това е чистата истина.
ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Отговори с цитат
  #96  
Стар 10th March 2014, 12:09
Maria_Vass Maria_Vass не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 58
По подразбиране

За пръв път чувам за "Лида", какво е това? Фет бърнър ли?
Отговори с цитат
  #97  
Стар 22nd May 2014, 16:18
qnny qnny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 11
По подразбиране

Отговори с цитат
  #98  
Стар 18th June 2014, 16:21
Nina Severy Nina Severy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2004
Град: Sofia
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nina Severy
Exclamation LI DA

Здравейте и от мен. Аз съм доста здрава, храня се нормално, даже бих казала здравословно, но просто имам нужда да сваля 5 кг. Работата ми е доста обездвижена, нямам време за спорт и, затова реших да пробвам с Лида. Ето и моят опит с тази Лида. Пия я от 15 дни. Сухотата в гърлото е доста неприятна, дори парене усещам. Пия доста вода - ок.3л - но паренето си остава. Безсънието също е налице, нервност, напрежение и отпадналост. Реших, че всичко това се дължи на някакво временно неразположение и реших да спра хапчетата. Между другото, свалила съм 1 кг за това време. От 2 дни не ги пия. вчера нямаше подобрение, но днес вече съм много добре - без всички гореизброени симптоми. Така че, правете си изводите. Надявам се, че съм била полезна на настоящите и бъдещи ЛИДО - пийци. Успех и късмет!!!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 23rd January 2017, 14:18
Miracles_m Miracles_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране Най-после отслабнах

Здравейте и от мен.пробвала съм какво ли не за да сваля килограми и да влезна във форма.Най-накрая май попаднах на ефикасно средство което наистина работи. Пия Lida Daidaihua от 14.11.16.Купих ги от официалните вносители за България
www.lida-bulgaria.com Първите 10 дена ги пих последователно без да прескачам ден и бях свалила 3кг. Не съм имала странични ефекти,момчето от магазина ми обясни,че трябва да пия повече вода около 1.5 литра.Проблеми със съня не съм имала.Сега продължавам да си пия през седмицата, а в събота и неделя почивам.До тук 4.5кг , чувствам се добре,не ми става тежко на стомаха,не чувствам глад те подтискат апетита,но аз си хапвам и не се задъхвам(заради което ги започнах)-като нова съм. Аз и не съм целяла голямо отслабване(целях 6-7кг) така, че почти съм си изпълнила норматаРазбира се винаги може и още(все пак не съм слаба 61кг./164h), затова се замислям да си купя още една опаковка като привърша с тази .
Доволна съм. Успех и на вас слабеещи
Отговори с цитат
  #100  
Стар 10th May 2022, 13:39
svetellepo svetellepo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 4
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://buygreencoffeeplus.com Отслабнах с 7 килограма за по-малко от два месеца! Много съм доволна.

Последно редактирано от svetellepo : 16th June 2022 на 14:57
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:13.