IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 2nd May 2010, 11:27
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Удоволствие е да контактува човек с теб Досега не съм спазвала никакви диети, защото допреди 2 години си бях ок. После качих, но реших, че ще успея да ги сваля, защото по принцип не ям изобщо много, даже по-скоро минимално (колкото да се наям). Но сигурно от възрастта имах някакви хормонални проблеми и качих около 8 кила. Мъжът ми вика, че е от бирата но не съм сигурна. Оказа се, че не мога да ги сваля с обикновения си режим. Затова реших - зелева супа, поне да си свия "стомахчето". Но свалих 2 кг, които ги върнах за 2 дни. От 2 дни пия "Лида", като отчаяна мярка преди фитнеса (имам карта, но още не съм тръгнала). Освен жаждата май нямам проблеми. Кофтито е, че снощи май попрекалих с алкохола, а той спирал действието им. Ще се наблюдавам и ще споделя. Сори, че толкова дълго стана - ама да споделя
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd May 2010, 14:53
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Лара, постът ти беше много строг затова и ти отговорих така. А за правописа ме прощавайте, но пиша с кирилзатор и много ме мързи да проверявам. Аз също съм пила хапчета, но не Лида, а други - така че не съм 100% против хапчетата, а просто искам да ти кажа че щом са забранени сигурно има някаква причина за това. Ти нямаш да сваляш много килограми, една лека промяна в храненето плюс малко спорт и за два месеца си готова.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 2nd May 2010, 15:24
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

И аз съжалявам за острия тон. Иначе и аз така си мислех 2 години, но килата се закучиха и не мърдат. А за забраната на хапчетата не съм много сигурно в безкористността на чиновниците. Поне такава инфо срещнах някъде. Би трябвало, ако са опасни, да има някакъв контрол и на нет пространството, където се продават спокойно. Все пак ще пробвам. Ако почувствам и най-малкото неразположение, спирам и тръгвам на фитнес.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd May 2010, 17:17
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Ice Cream: Стига. Детска работа.
Като ти си си постигнала целта какво правиш във форума с диети?
Веднага започнахте да се карате и да си мерите г*зовете .. ужас.
Ако ти отслабнеш колкото си наумила,ще забравиш ли за форума? Това ли е целта ? Въпреки,че съм постигнала,каквото съм искала по отношение на външния вид,не означава да изоставя форума-давам съвети доколкото мога и се опитвам да помагам,за това не съм спряла да пиша! Нищо детско не виждам в заяждането ми-каквото получавам,такова давам в този случай! Винаги казвам каквото мисля,но просто има хора,на които не им изнася(и те сами знаят защо-най-честата причина е комлекси).
П.С. Днес беше прекрасен ден!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd May 2010, 17:26
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Енджи, остави, тя явно е тук за автогенна тренировка. Сигурно сте чували за лечение чрез самовнушение.
А иначе какви витамини пиеше с Лидата? Да взема и аз да...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd May 2010, 17:50
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Енджи, остави, тя явно е тук за автогенна тренировка. Сигурно сте чували за лечение чрез самовнушение.
А иначе какви витамини пиеше с Лидата? Да взема и аз да...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd May 2010, 18:29
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Енджи, остави, тя явно е тук за автогенна тренировка. Сигурно сте чували за лечение чрез самовнушение.
А иначе какви витамини пиеше с Лидата? Да взема и аз да...
Хммм
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd May 2010, 18:41
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaka lara
Удоволствие е да контактува човек с теб Досега не съм спазвала никакви диети, защото допреди 2 години си бях ок. После качих, но реших, че ще успея да ги сваля, защото по принцип не ям изобщо много, даже по-скоро минимално (колкото да се наям). Но сигурно от възрастта имах някакви хормонални проблеми и качих около 8 кила. Мъжът ми вика, че е от бирата но не съм сигурна. Оказа се, че не мога да ги сваля с обикновения си режим. Затова реших - зелева супа, поне да си свия "стомахчето". Но свалих 2 кг, които ги върнах за 2 дни. От 2 дни пия "Лида", като отчаяна мярка преди фитнеса (имам карта, но още не съм тръгнала). Освен жаждата май нямам проблеми. Кофтито е, че снощи май попрекалих с алкохола, а той спирал действието им. Ще се наблюдавам и ще споделя. Сори, че толкова дълго стана - ама да споделя
Моят съвет е да се ориентираш към фитнеса за който имаш карта, да увеличиш малко храната, защото предполагам, че метаболизма ти се забавил от неядене и да спреш Лидата.
Щом преди си била окей, това значи, че просто трябва да си възвърнеш старите навици.
И не по случайност на бирите им викат течни банички. Мъжът ти може да е прав. Успех!
И никакъв алкохол с Лида.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd May 2010, 18:49
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Ice Cream: Стига. Детска работа.
Като ти си си постигнала целта какво правиш във форума с диети?
Веднага започнахте да се карате и да си мерите г*зовете .. ужас.
Ако ти отслабнеш колкото си наумила,ще забравиш ли за форума? Това ли е целта ? Въпреки,че съм постигнала,каквото съм искала по отношение на външния вид,не означава да изоставя форума-давам съвети доколкото мога и се опитвам да помагам,за това не съм спряла да пиша! Нищо детско не виждам в заяждането ми-каквото получавам,такова давам в този случай! Винаги казвам каквото мисля,но просто има хора,на които не им изнася(и те сами знаят защо-най-честата причина е комлекси).
П.С. Днес беше прекрасен ден!
Моля те, върни се и си прочети последните постове от тази тема.
Не виждам никакви съвети в тях.
Относно моето отслабване, реших , че е по-добре за мен, да пиша от време на време във форума, защото ми се отразява по-добре и не се вманиачавам. Иначе няма начин да го оставя. Аз съм сраснала с него един вид
"Нищо детско не виждам в заяждането ми"
Пхахаха ми навъртяла съм миличка едно 42 кила и едно ханше 85 санта,за което ти сега ще се бориш с гадни зелеви супи и хапчета за отслабване Laughing Laughing Laughing Laughing Пък аз ще си папам шоколадец и сладоледчета Very Happy ахахаахахахахахаха

Хич не е детско, да се присмиваш на някой, че иска да отслабне и да му завираш мерките си в лицето му и.. т.н.
Разбра ме.
Със сигурност с първият си пост Кака Лара не те е провокирала да определяш колко е умна и да решаваш как да отслабва ТЯ.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 2nd May 2010, 18:58
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

едно време в България продаваха хапчета Мазиндол, които подтискаха апетита. Сега са забранени.. Понеже имам опит от тях и предполагам че и Лидата действа на този принцип, най-искренно те съветвам да ограничиш апетита си със силата на волята си.

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.