IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 4th May 2009, 21:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, според мен е до структурата на твоя личен косъм така да кажа- аз също не видях кой знае какъв ефект, а ходих при Дани от форума, която е поне за мен страхотно добра в работата си и работеше с много хубав апарат. След това продължих точно на същия апарат като се прибрах, но като видях, че всеки път след има няма месец си поникват в цялото си великолепие и многобройност се отказах. Сестра ми, която имаше кошмарни косми на краката, ама наистина кошмарни, като на мъж, след първата процедура имаше колкото мен, а аз на краката косми почти нямам (а и тия дето ги имам са прозрачни). Тя толкова нямаше време, че поне едно 3 месеца не отиде на втора процедура, през този период почти нищо не израстна, а след втората процедура в момента просто няма. (дано да не бъркам, ама по мои спомени само две процедури е направила до момента).
Та тъй, аз се отказах да пробвам другаде, щото при мен нито беше в апарата проблема, нито пък се съмнявам в кадърността на Дани, криви са ми само моите косми, които ся за назидание ще продължавам да мъча с кола
Отговори с цитат
  #42  
Стар 4th May 2009, 23:12
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Фотоепилацията не може да повлияе светли косми.Колкото по-тъмни са космите и по-светла кожата, толкова по-ефикасна е епилацията, защото пигментираните части поемат повече светлина.Затова не е хубаво да се ходи на на фотоепилация с тен на кожата и след това епилираните части да не се излагат на слънце или да се мажат с 50+ фактор.
Може би не ти е повлияла, защото космите ти са светли и прозрачни.При такъв тип косми е почти безсилна.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 4th May 2009, 23:19
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Супер ако е така...........аз съм със светла кожа и мноооого черни косми.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th May 2009, 23:21
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Отговори с цитат
  #45  
Стар 5th May 2009, 01:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не, точно обратното- космите ми бяха идеален кандидат (говоря за местата, където праавих- интим и подмишници- там са ми много дебели и черни, за разлика от на краката), а на слънце от много време не се показвам.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 5th May 2009, 08:54
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Знам го аз това за черните косми и моите са "идеален кандидат"
Бих пробвала друго място, з'то аз ходех при една приятелка, която вземаше апарат под наем. Не знам дали апарата е бил надежден, въпреки че уж чисто нов беше. Иначе съм малко "Тома Неверни" - за ефекта от лазерна се връзвам, но фотото ми е малко съмнителна работа...
При всички положения най-добре е да се прави на есен. До тогава - с други средства
Отговори с цитат
  #47  
Стар 5th May 2009, 10:03
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Каква е разликата между фотото и лазерната?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 5th May 2009, 10:11
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Фотото май беше по-старият метод(и по-не ефективният)......
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th May 2009, 10:15
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Имаш предвид ,че лазара за фотоподмладяването е по - стар модел и няма ефект ?Аз мислех да си го купя ,но искам да зная дали има ефек за това мацки някой ако има онфо ,моляви кажете
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th May 2009, 10:21
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Естествено, ефекта не зависи само от космите.Важен е апарата и човека който ти прави епилацията.Аз преди ходех на друго място и не бях доволна!В крайна сметка се оказа, че жената, която го е правила ИЗОБЩО не разбира и ми е давала "мечешки" съвети.Бяха ме изгорили до такава степен, че се мажех с Дефламол.Но когато я прави специалист с хубав апарат+ подходящи косми ефекта е супер.Аз сега пак ходя, на друго място и съм повече от доволна.
Освен това е много важно космите да са в стадии на растеж (1-2mm),защото само в този период могат да се повлияят.
Има някои неща, които трябва да се съобразят, но ако са изпълнени условията, ефект има!
Относно излагането на слънце, има участъци които не могат да се скрият и без да се пържиш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найефективенметодзаепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:10.