IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 1st October 2013, 09:20
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

още на втората седмица, но вече си мисля че не е там проблема. При мен просто има голямо отнемане, а не просто хлътване. Не вярвам с някакъв фитнес да се промени всичко, търся си проблема в мен при недобре свършена работа от доцента.
Отговори с цитат
  #412  
Стар 1st October 2013, 11:12
Soni13 Soni13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Foggi,от персонала на кое съм неразбрах?!Щом сте се навили,че доктора е толкова черен,не ходете,никой не ви агитира!Вие като прочетете нещо хубаво и веднага се нахвърляте..ама какво ли се разправям,вайкайте си се тука...Успех на всички с най-добри чувства
Отговори с цитат
  #413  
Стар 1st October 2013, 12:17
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

с хубави чувства и аз към теб тогава ти пожелавам след 4-5 месеца резултата ти да стане като моя, нищо лошо и аз.
Отговори с цитат
  #414  
Стар 1st October 2013, 13:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Добре е,че се отказах и аз на времето,че сигурно щях да си блъскам главата...
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #415  
Стар 1st October 2013, 21:36
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Юби може ли снимка, след колко време пролича това хлътване за което говориш и равномерно ли е или само от едната страна?
Отговори с цитат
  #416  
Стар 1st October 2013, 21:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Дии, как се развиват при теб нещата, всичко мина нали? Можеш ли да споделиш нещо обнадеждаващо?
Отговори с цитат
  #417  
Стар 1st October 2013, 21:56
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Да, мина но нарочно нищо не споделям, до като не видя с очите си, че всико е наред...и да не размивам темата на доцента ще пиша в другата тема след няколко дни, като ми свалят лонгетата...
Отговори с цитат
  #418  
Стар 1st October 2013, 23:41
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

ще ти пратя снимка на лични до 1-2 дена. Започна да пада така на 3-тия месец, само дясната страна, сега ми личи все едно имам гърбичка и ми е чупен носа.
Отговори с цитат
  #419  
Стар 4th October 2013, 11:47
aneli555 aneli555 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момичета.Преди време бях решила да се оперирам, но впоследствие се отказах.Сега пак съм се запалила на тази тема.Не съм следила форума от доста време и бих се радвала ако можете да ми дадете информация дали цената е все още около 1000 лева по здравната каса и кога са следващите дати за записване на консултация?
Отговори с цитат
  #420  
Стар 4th October 2013, 14:39
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

спокойно, професора минава преди операцията и си разяснявате нещата..трябва да му обясниш много точно какво искаш, защото иначе после ще се чудиш защо не е направено. аз му оставих снимка и сега нослето е същото, но имах и реалистични очаквания. цената по здравна каса вече е 2100, а без здравна от 2500 до 3000 и нещо (това май е за 2ра операция)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:14.