IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 9th March 2013, 12:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Няма какво да се каже, Джамбазов си е виртуоз!!!


Това НЕ е виртуозна ринопластика!
При все, че носът на момичето е бил супер лесен, е можел да стане перфектен. А Дж отново не е прибрал колумнелата и не е докоснал дори върха! За което мацката има късмет, защото обикновено като го "докосва" си оставя ръцете.
Радвам се, разбира се, че тя си го харесва! В крайна сметка това е най-важното.

Обаче спрете да го величаете! Или просто сте свикнали да се задоволявате с малко, не знам вече...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 9th March 2013 на 12:52
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th March 2013, 12:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valusha1981 Виж мнението

Пожелавам на всички на които им предстои рино успех,но ви съветвам много внимателно и подробно да опишете на Проф.какво искате,какво очаквате да се промени и кави могат да бъдат нежеланите последици.
Добре дошла в отбора!
Това разбира се е казано със сърказъм и абсолютно никой не е добре дошъл в този отбор... Принципно може да се избегне, като още при мисълта за ринопластика, се подготвите за пътуване в чужбина..

Аз съм се убедила, че при Джамбазов с подробно описание на исканото не се получава! Дори ако пуснете няколко сълзи и го молите горещо - пак няма да стане! Човека си знае едно - едно прави!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th March 2013, 14:41
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

И аз също мисля , че резултата на kittycatcat е далеч от виртуозност , имайки предвид лесното изходно положение и определено върха не е оправен. Да не говорим че носа е още с много отоци и не се виждат евентуални проблеми. Така че да давате оценки на нос на 1м е пълна безмислица. Като мине 1г тогава оценката би била по-обективна .
Отговори с цитат
  #74  
Стар 9th March 2013, 16:00
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Коментара ми към снимката на момичето не е да възхвалявам Джамбазов, а начин да и кажа, че е хубава и ми харесва носа и, и че си е заслужавало да се подложи на това!
Какво му е на носа на момичето???!!! Върха е пипан, не виждате ли, че изходното положение е висящо и какво друго трябва да му пипа той не е бил гамба, поне това, което може да се прецени от полупрофила, да го направи остър като на Майкъл Джексън ли, що ли, а че е отекъл се вижда от луната?! За мен този нос стои добре на това лице, професионално на ден преглеждам по 100 снимки на лица, не модели, а хора и този нос на този етап с това лице, височина чело, вежди, очни дъги и пр. си кореспондират. Ако се търси друг ефект на стериотипа налаган ни от клиширани моделски лица е друга тема. Едно лице не е само нос, щом човек ще е критичен трябва да бъде критичен и към другите части на черепа си, горна и долна челюст, ширина между скулите, захапка, както и на меките части, дебелината на кожата, плътност на усни, положение на очи и т.н.

А какъв ще бъде носа след година, няма как да знаем, но ако се оплаче от нещо ще го коментираме тогава, на този етап е излишно да го орисваме с негативни възможностти!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 9th March 2013, 16:55
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

аз не мога да и видя снимкитее
Отговори с цитат
  #76  
Стар 9th March 2013, 22:17
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Има ги във фейсбук!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th March 2013, 12:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението


Това НЕ е виртуозна ринопластика!
При все, че носът на момичето е бил супер лесен, е можел да стане перфектен.
Какъв ти е проблемът? Злобата ли те затресе, какво? От един доста едър и груб нос се е получило съразмерно и хубаво носле. Момичето е преобразено в много положителна посока! Върхът е пипан, разбира се, а пък изходното положение изобщо не е толкова лесно... Както и да е, и хич да не беше добър резултатът, след като момичето си го харесва, нямаш право да й насаждаш комплекси. А ти самата много плюеш, но забрави с какъв деформиран (буквално деформиран!) и безформен нос отиде при Джамбазов. Сега носът ти може да не е идеален, не отричам, но поне е нормален!
Отговори с цитат
  #78  
Стар 10th March 2013, 12:23
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
А Дж отново не е прибрал колумнелата
И изобщо знаеш ли какво е колумела (защото така се нарича, а не колумНела) - оставам с впечатление, че не знаеш. Колумелата е малката ивичка плът, която тръгва от под върха на носа надолу към устните и разделя ноздрите. Къде видя да не е прибрана? Хлътнала ли трябва да е, какво?
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th March 2013, 12:53
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

При цялото ми уважение, sibi, но аз също съм съгласна с Нелс. Момичето е сладурана и нослето й не е било някакъв голям проблем, нито пък сега е такъв. Въпроса е, че и аз мисля, че изпълнението на Джамбазов е далеч от виртуозно. Нека да съм претенциозна, нека кажем, че съм изкривено-мислеща, но като мене има много. Не са един- двама, а цяла дузина. Утре-други ден момичето ще си махне снимката и ще останат само страшните хвалебствени поздравления и преувеличени коментари. Тогава ще влезе едно такова като мене и ще си помисли, че професора е направил чудо и ще приеме коментарите за чиста монета. Момичето е имало нормален нос, а сега има още по-нормален нос. Щом поства снимка, трябва да е подготвено, че няма да се хареса на всеки.Защо хората, които имат различно от положителното мнение не могат да го изкажат?!
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th March 2013, 13:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аз да съм казала, че изпълнението е виртуозно? Този нос тепърва ще се променя и ще спада, след около година ще стане ясно виртуозно ли е или не изпълнението. А в поста на Нелс ме подразни това, че прехвърля злобата си към Джамбазов върху момичето, без изобщо да се замисли какъв може да е ефектът от думите й, а тя би трябвало да знае колко е уязвим човек в такива моменти. Сега момичето нищо чудно да започне да се взира и да започне да си намира несъществуващи кусури. Колумелата не била прибрана, върхът не бил пипан - това са глупости! Ами после не се жалвайте, че хората не слагат снимки. И също - да, момичето ще махне снимките примерно, ще влезе някой и ще чете, че професорът не бил направил това и онова и че резултатът не бил добър, което не е вярно. Не знам на Нелс снимките преди-след Джамбазов дали стоят още, защото и те са показателни. Аз съм ги виждала, но други не са и кой знае какви изводи си правят от постовете й.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:41.