IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd January 2005, 21:30
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране Имам голям проблем с пъпките по лицето

аз съм младо, здраво момче на почти 19г, на което нещо в последно време започнаха да му излизат много пъпки по лицето, много гадни пъпки, направо не мога да ги гледам.... ходих на лекар за лицето, тя ми предписа разни работи някои от тях ми помогнаха ноза кратко, а други ми влошиха още повече лицето.... лекарката каза че е от протеина който взимам (ходя често на фитнес).... че може да съм прекалил с него, аз го спрях веднага и вече може би 2-ри месец, но няма подобрение.... явно не е от протеина...... Та ако можете да ми кажете някакви методи с които да си оправя лицето... тази година имам бал и трябва да изглеждам добре........ Няма значение пътя, начина и колко ще струва, важното е да се оправи......
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd January 2005, 20:30
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

мерси........ точно това мисля да направя, още утре ще си запиша час....... а протеините съм ги спрял отдавна
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th January 2005, 14:21
ВАВУ
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И ПОНЕЖЕ ТИ МИ ДАДЕ СЪВЕТ ЗА БЯГАНЕТО, ЗА КОЕТО ТИ БЛАГОДАРЯ, СЕГА И АЗ ЩЕ ТИ ПИША КАКВО СЪМ ЧУВАЛА ПО ТВОЯ ПРОБЛЕМ. ЗАЩО НЕ ПОРАЗПИТАШ ТВОЯТ КОЗМЕТИК ОТНОСНО ДЕЙСТВИЕТО НА СОЛАРИУМА НА НЕЖЕЛАНИТЕ НЕЩА ПО ЛИЦЕТО ТИ? ЕДНА ПРИЯТЕЛКА С ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ МИ КАЗА,ЧЕ Е ЗАПОЧНАЛА ДА ХОДИ НА СОЛАРИУМ И ЛИЦЕТО Й СЕ Е ПООПРАВИЛО. ТАКА ОСВЕН ПРЕДОТВРАТЯВАНЕ НА БАЛА ЩЕ СИ И С БРОНЗОВ ТЕН И ЩЕ ОМАЙВАШ МАЦКИТЕ
ПОСЛЕ ПИШИ ДАЛИ СЪВЕТЪТ МИ ТИ Е ПОМОГНАЛ
КЪСМЕТ
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th January 2005, 19:28
tialoto_M
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Проблемът ти е често срещан(лично и при мен беше същото).
Незнам каква е развръзката от ходенето на козметик, но лично ти препоръчвам два препарата, с които ти гарантирам 100% оправяне.
Първият е - Retin-a 0,05%, който се използва за по-леки случаи при страничните ефекти от анаболите и протеините, а вторият е Accutand/roacutan, който 100% премахва пъпките и предотвратява по нататъшното им появяване.
Надявам се да съм ти бил полезен!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th January 2005, 23:46
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Благодаря и на двама ви............
BABY да ти кажа честно това за солариума ми е минавало през ума..... помислих си че може да действа така, даже веднъж отидох.... но после малко закъсах с парите и спрях.... но мисля пак да почна

10ххххххххххххх
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th January 2005, 21:58
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

мога да ти предложа страхотна коэметичка вэимаща на процедура-5лв.също така аэ полэвам страхотния крем на гарниер пюр.пробваи!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th April 2005, 21:43
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз ползвам zineryt и честно да ви кажа не знам дали има ефект. Трябва само че да се ползва 5 седмици за да подейства.иначе като го спра веднага ми излизат яко пъпки
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th April 2005, 15:24
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Мило момиче, знам какво е да имаш пъпки, да те е срам да гледаш хората в очите, да мразиш образа си в огледалото Всичко това ми е до болка познато,минала съм по този път .Не впрочем бях в този кръг на ада ,цели 3 години.Кой ли лекар дерматолог не се пробва с "познанията си"върху моето лице,какви ли лекарства не съм опитвала(много скъпи, евтини).Ефектът беше временно подобрение и пак в ада .Какво ли не съм мислелаи на гинеколог ходих и противозачатъчни вземах и на козметик се пробванх, но уви Накрая, Господ здраве да и дава ,случайно попаднах на доктор Маркова .Тя ми върна самочувствието ,привлекателността и красивата (без петънце)кожа.няма по щастлива от мен .Благодарение на нея и възвърнатата ми увереност и самочувствие, сега работя като PR в една от най-престижните институции в България Ако искаш координати пиши ми на ел.адресxxxxxxxxxxxxxxxx
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th April 2005, 09:31
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Aйде много моля без евтини рекламни трикове. Ако искаш да помогнеш кажи нещо конкретно - какви кремове, какви мазила, какви изследвания и т.н.

А тези оди за др. Маркова само ни карат да подозираме че си от ПР отдела на WS Teleshop...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th April 2005, 08:20
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Евтините рекламни трикове ги запази за себе си ,каква е тази жлъч, която те кара да обиждаш и мислиш по този начин?!Лекарят е затова ,за да определи диагнозата и съответстващото лечение.Хахахах,изказа се като "професионалист", да не мислиш, че ще препиша моята терапия,която за 3 месеца се смени 3 пъти?!!Понякога се учудвам А относно това на кого съм PR, само и единствено на държавната институция, в която работя
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамголямпроблемпъпкитеполицето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:54.